راهنمای خرید یخچال کوچک

راهنمای خرید یخچال کوچک

بهترین یخچال کوچک چیست؟

یخچال کوچک یکی از بهترین گزینه ها و جمع و جورترین وسایل برای استفاده است. یخچال کوچک معمولاً برای نگهداری نوشیدنی ها و سایر مواد غذایی مانند ترشی و سس و سایر غذاها استفاده می شود.

برای دیدن بهترین مدل ها روی خرید یخچال کوچک کلیک کنید.

  

     

   

     

در هتل هایی که تعداد اتاق ها زیاد است و فضای زیادی برای قرار دادن یخچال فریزر بزرگ وجود ندارد، از یخچال کوچک استفاده می شود.

یکی دیگر از دلایل استفاده از این وسایل در هتل ارزان بودن و اقتصادی بودن آن است. اتاق های دانشجویی دو نفره یا یک نفره از دیگر قسمت هایی است که از یخچال مینی استفاده می شود.

انواع یخچال کوچک

       

       

 

یخچال کمپرسور (موتور)

این نوع مینی یخچال از موتور و گاز مایع برای خنک کردن کابین استفاده می کند. این نوع یخچال ها دارای صدا هستند و این صدا به دلیل استفاده از موتور در دستگاه است. اگر قصد دارید این نوع یخچال را در اتاق خواب خود قرار دهید، به خاطر داشته باشید که سر و صدای زیادی ایجاد می کنند.

      

      

  

یخچال ترمو الکتریک
ترموالکتریک قطعه ای است که در یک یخچال کوچک قرار می گیرد. این دستگاه ها موتور ندارند و بنابراین ترموالکتریک محفظه یخچال را خنک می کند. این یخچال ها صدا ندارند و فقط صدای فن دستگاه شنیده می شود. به جرات می توان گفت که این بهترین گزینه برای استفاده در اتاق خواب است.

      

      

      

یخچال ترموالکتریک
یخچال کوچک جذبی
این نوع یخچال ها نسبت به مدل ترموالکتریک نیز کم صداتر هستند. در این نوع یخچال از مایع و کمپرسور برای خنک کردن فضای تبرید استفاده می شود. و به همین دلیل سکوت می کنند.

      

     

     

احتمالاً متوجه منظور ما از یک یخچال کوچک یا یک یخچال کوچک شده اید. یخچال ها تقریباً 90 سانتی متر ارتفاع دارند و از یک در تشکیل شده اند. البته موارد انگشت شماری از برخی برندها وجود دارد که دارای دو در با ارتفاع و ظرفیت یکسان هستند که در مثال زیر به آنها اشاره می کنیم.

     

     

      

مارک یخچال های کوچک
برندهای ایرانی زیادی در زمینه تولید یخچال های جمع و جور هتلی فعالیت می کنند که همگی از برندهای شناخته شده ای هستند. بهترین یخچال کوچک از نظر برند کدام است؟

      

      

     

 

یخچال کوچک Eastcool
شرکت تکران مبرد با برند ایستکول سال هاست در این زمینه فعالیت می کند. ایستکول یخچال فریزر با کیفیتی تولید می کند و هر ساله رضایت مشتریان خود را بیش از پیش ثبت می کند. این برند 40 سال سابقه کار دارد و محصولات خود را 18 ماه گارانتی می کند. به عنوان مثال یخچال 5 فوت ایستکول مدل TM-835 و TM-642-80 یکی از پرفروش ترین مدل های موجود در بازار و همچنین فروشگاه ری کالا می باشد.

      

        

       

یخچال کوچک

یخچال کوچک امرسان
“رهبر خوش تیپ، با اعتماد به نفس” شعاری است که امرسون برای چرخاندن سر سر داد. یخچال فریزر کوچک این برند با کیفیت و طراحی زیبا با ظرفیت 5 فوت تا 10 فوت تولید شده است. یخچال مدل امرسون IR5T128 یکی از پرفروش ترین مدل ها می باشد.

       

 

      

        

       

      

 

یخچال استیل برقی کوچک
شرکت الکترو ساپورت با برند الکترو استیل محصولات این برند را گارانتی می کند. یخچال 7 فوت و همچنین فریزر 7 فوت با طراحی یخچال 7 فوت دو فریزر در مدل ES7 و فریزر مدل ESF7 ارائه شده است که فروش خوبی نیز دارد.

 

       

       

      

       

       

یخچال کوچک یورو استار
یورواستار برند شرکت یخساران است که یخچال کوچک 5 فوت SLR45W و فریزر 5 فوت مدل SLF55W تولید کرده است. این مدل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از نظر مصرف انرژی در دسته A قرار می گیرند.

 

        

      

       

       

یخچال کوچک قطبی
پلار یک برند کاملا ایرانی است. این برند نیز کیفیت خوبی دارد و برای استفاده در منزل یا محل کار گزینه بسیار مناسبی است. یخچال مینی قطبی R62 یکی از نمونه های این برند است.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *