Biography of Gloria Hardy

ازاده در سریال کیمیا | بیوگرافی گلوریا هاردی

  • نام:گلوریا
  • نام خانوادگی:هاردی
  • تاریخ تولد:11 بهمن دهه 60
  • محل تولد:فرانسه
  • پیشه:بازیگر
  • همسر:ساعد سهیلی

گلوریا هاردی عکس و بیوگرافی

زندگینامه بازیگر خارجی سریال کیمیا “گلوریا هاردی”

زندگی شخصی گلوریا هاردی
گلوریا هاردی ، متولد 1 فوریه 1960 در فرانسه ، بازیگر است.

تحصیلات گلوریا هاردی
وی از دبیرستان خصوصی در رشته موسیقی فارغ التحصیل شد ، کلاسهای بازیگری را در ایران گذراند و اکنون بازیگر است و در زمینه بازیگری همسر مشهوری دارد.

گلوریا هاردی بازیگر

تحصیلات و خانواده گلوریا هاردی

خانواده گلوریا هاردی
گلوریا هاردی از مادری ایرانی (مادرش شیرازی است) و پدری فرانسوی در یکی از شهرهای فرانسه (بوردو) به دنیا آمد.

ازدواج با ساعد سهیلی
وی همچنین برای سعید سهیلی ، بازیگر سینما و تلویزیون در فرانسه با زنانی ملاقات کرد.

گلوریا هاردی و همسرش

گلوریا هاردی با ساعد سهیلی ازدواج کرد

کلاس بازیگری در ایران

علاقه او به بازیگری از فرانسه و چند کلاس کوتاه بازیگری آغاز شد. گلوریا از سال 1993 با حمایت همسرش در کلاس های بازیگری آزیتا حاجیان شرکت داشت و در سریال شیمی از طریق خانم حاجیان در این سریال حضور داشت. در نقش رها در سال 1994 در ایران بسیار مشهور شد.

داستان بازیگر شدن گلوریا هاردی
من یک سال و نیم قبل از شیمی شروع کردم و به کلاس بازیگری آزیتا حاجیان رفتم. از آنجا که خانم حاجیان در سریال کیمیا بازی کرده بود ، می دانست که آنها برای بازی در نقش یک دختر خارجی به دنبال یک بازیگر هستند. سپس آن را به من پیشنهاد داد. من هم تست زدم و قبول شدم.

عکسهای گلوریا هاردی

تصاویر گلوریا هاردی

عکس گلوریا هاردی

گلوریا هاردی

عکسهای تک گلوریا هاردی

اولین تجربه بازی گلوریا هاردی
اولین تجربه بازیگری گلوریا در ایران در نقش رها (آزاده) در سریال شیمی بود. به دلیل امکان استفاده از این بازیگر در سریال های ضبط شده در خارج از کشور ، به احتمال زیاد از گلوریا در آینده استفاده خواهد شد ، به استثنای بازیگران پرکار ایرانی.

گلوریا هاردی کیمیا

گلوریا هاردی در نقش آزاد سریال شیمی

کارگردان مورد علاقه گلوریا هاردی
خانم گلوریا عاشق فیلم های پدر همسرش آقای سعید سهیلی است و به فیلم های عسگر فرهادی علاقه مند است.

بازیگر محبوب گلوریا هاردی
وی در میان بازیگران ایرانی طرفدار همسرش سعید سهیلی است و در بین بازیگران زن نقش لیلا خاتمی را بازی می کند.

داستان دیدار با همسرش

ساعد سهیلی وقتی گلوریا هاردی را به جشنواره ای در پاریس دعوت کرد و ازدواج کردند ، ملاقات کرد.

عکس گلوریا هاردی

آشنایی گلوریا هاردی با همسرش

بیوگرافی کوتاه سعید سهیلی
سعید سهیلی متولد 29 بهمن 1367 در مشهد است و فرزند سعید سهیلی نویسنده و کارگردان سینما است. وی فعالیت هنری خود را از چهارده سالگی با بازی در كوتاه مدت در شب برهنه ساخته سهید سهیلی آغاز كرد و همچنین در بعضی از کارهای پدرش فیلمبردار پشت صحنه بود. گشت ارشاد ، متروپل و کلاشینکف از دیگر فیلم های این بازیگر است.

چگونه به ایران رسیدم؟

من در بوردو فرانسه به دنیا آمدم ، مادری ایرانی و پدری فرانسوی دارم که در پاریس و سوئیس بزرگ شده اند. قبل از بازی در سریال کیمیا به دلیل ازدواج با سعید سهیلی به ایران آمدم. وقتی ساعد سهیلی برای یک جشنواره فیلم به پاریس فرانسه آمد با من آشنا شدم و سپس عاشق هم شدیم و ازدواج کردیم.

ما نمی خواستیم سر و صدا کنیم و خبر ازدواجمان را پخش کنیم. فکر نمی کردیم این خبر برای مردم خیلی مهم باشد ، اما بعد از پخش این برنامه ، ازدواج من و ساعد سهیلی برای مردم مهم شد و آنها می خواستند ما را با هم ببینند. ما همچنین در رسانه ها از دو نفر خود عکس گرفتیم و تصویر ما را به عنوان یک زن و شوهر معرفی کرد.

عکس ازاده در فیلم کیمیا

سوگل طهماسبی و گلوریا هاردی.

 

سوگل طهماسبی و گلوریا هاردی بازیگران سریال کیمیا

آشنایی با ایران و سنت های ایرانی

از وقتی ازدواج کردم با سنت های ایرانی و هفت سین و عید آشنا شدم. مادرم قبلاً درباره بایرام و نوروز چیز زیادی به من نگفته بود. البته مادرم سالها در فرانسه زندگی کرده است. من شاگرد خانم حاجیان بودم و او نقش مهمی در سریال داشت و می دانست که آنها به دنبال بازیگری با ویژگی های من هستند.

یعنی شخصی که خارجی است و می تواند فارسی صحبت کند ، که از این نظر بسیار به من نزدیک بود. ساعد هرگز از اعتبار خود برای دخالت در سریال و دخالت نکردن استفاده نکرد. او در کنار فیلمبرداری از کار ما در فیلم مالاریا به کارگردانی پرویز شهبازی نیز بازی کرد اما همیشه به من کمک می کرد و با من بود.

من در بسیاری از صحنه ها با او تماس می گرفتم تا بتوانیم با هم مشورت کنیم و نقش من را بهتر بازی کنیم. من از بازی در سریال کیمیا بسیار راضی هستم ، زیرا ایرانی ها در اینستاگرام انرژی مثبت زیادی به من می دهند و آنها با من هستند که این فراتر از انتظار من بود.

 

زندگینامه گلوریا هاردی

زندگینامه و عکس های گلوریا هاردی

او به پنج زبان صحبت می کند

من قبل از ازدواج اصلاً فارسی بلد نبودم ، زیرا ما هرگز در خانه فارسی صحبت نمی کردیم. من علاقه زیادی به یادگیری زبانهای مختلف دارم. من آلمانی ، انگلیسی ، ایتالیایی ، فرانسوی و فارسی صحبت می کنم و هنوز هم علاقه مند به یادگیری زبان های دیگر هستم.

به همین دلیل قبل از آمدن به ایران هیچ تصوری از ایران نداشتم و هیچ وقت درباره ایران کنجکاو نبودم. الان من بهتر از قسمت های شیمی فارسی صحبت می کنم.

گلوریا هاردی و مریلا زارعی

گلوریا هاردی در کنار مریلا داون

خواندن گفت و گوهای فارسی برای من دشوار بود. بنابراین آنها را به زبان فینگلیش نوشتم و خواندم و برای خودم تکرار کردم. سعی کردم کلماتم را به شکلی بیان کنم که اصطلاحاتی را برای من ایجاد کند.

به خاطر سپردن کلمات جدید بسیار دشوار بود و مدتی طول کشید تا بتوانم معنای کلمه یا جمله ای را که می خواهم به زبان فارسی بیان کنم و همچنین یادآوری و تلفظ بهتر کلمات و جملات را بطور کامل انجام دهم.

گلوریا هاردی

بازیگر نقش ازاده در کیمیا

هنر ، تجربه

من در یک دبیرستان خصوصی در پاریس موسیقی ، هنر و سینما آموختم. من قبل از بازی در شیمی نیز تجربه بازیگری داشتم اما نه به صورت حرفه ای. فقط می توانید تجربه را نام ببرید و با دوربین کار کنید.

در واقع بیشتر وقتم را با بازی موسیقی و آواز در فرانسه می گذراندم. بعد از سریال کیمیا ، من در مورد بازی در یک فیلم صحبت کردم ، اما هنوز جدی گرفته نشده است.

گلوریا هاردی و ساعد سهیلی

 

گلوریا هاردی و سعید سهیلی ، یک زوج فیلم ایرانی

ایران همچنین خانه من است

من از زندگی در ایران خوشحالم و ایران را دوست دارم. ایران و فرانسه خانه من هستند. هر دو وطن من هستند. اگر روزی تیم ملی ایران و تیم ملی فرانسه بازی کنند دوست دارم بازی برابر شود.

اگر مسابقه را در ایران تماشا کنم ، طرفدار فرانسه خواهم بود و اگر مسابقه را در فرانسه تماشا کنم ، طرفدار ایران خواهم بود. مخصوصاً بعد از پخش کیمیا ، وقتی دیدم که مردم مرا دوست دارند و با من عکس می گیرند ، واقعاً از خوشحالی آنها احساس خوبی دارم.

مصاحبه با گلوریا هاردی ، همسر سعید سهیلی
شما همانطور که روان و روان صحبت می کنید انگار که سالها زبان فارسی را می دانید. چه مدت شما قادر به صحبت به این زبان هستید؟

– وقت زیادی نیست. وقتی با همسرم آشنا شدم ، من اصلاً فارسی بلد نبودم. ما با هم انگلیسی صحبت کردیم. بعد کم کم فارسی یاد گرفتم. الان سه سال است که فارسی صحبت می کنم. من یک بار به ایران آمدم و علاقه زیادی به زبان و فرهنگ ایرانی داشتم. من ایرانی ها را خیلی دوست دارم.

بازیگر نقش ازاده در سریال کیمیا

 

گلوریا هاردی کیمیا

بازیگری را از کجا یاد گرفتید؟ رشته آموزش بازیگری شما

– نه من نوازنده هستم کارگردانی اصلی من موسیقی است اما همیشه به بازیگری علاقه مند بوده ام. من فکر می کنم وقتی موسیقی کار می کنید ، باید بعضی از بازیگری را بشناسید تا بتوانید عملکرد خوبی داشته باشید. مدت کوتاهی به چندین کلاس بازیگری در پاریس رفتم. از همین جا بود که علاقه من به بازیگری آغاز شد.

قبل از شیمی در یک فیلم یا سریال بازی می کردید؟

– نه ، من قبلا هرگز بازی نکرده بودم. من فقط کلاس رفتم چون بیشتر روی موسیقی تمرکز داشتم.

از کجا با شیمی آشنا شدید؟ آنها از کجا دانستند که شما می توانید بازی کنید؟

– من شش ماه شاگرد خانم آزیتا حاجیان بودم.

آیا می گویید برای بازیگری در ایران رفتید؟

– بله ، من یک سال و نیم قبل از کیمیا شروع کردم و به کلاس بازیگری آزیتا حاجیان رفتم. از آنجا که خانم حاجیان در سریال کیمیا بازی کرده بود ، می دانست که آنها برای بازی در نقش یک دختر خارجی به دنبال یک بازیگر هستند. سپس آن را به من پیشنهاد داد. من هم تست زدم و قبول شدم.

آیا داستان سریال را از همان ابتدا می دانید؟ آیا آنها فیلمنامه را برای خواندن به شما دادند یا برای شما توضیح دادند که از ابتدا چه بود و تا کجا پیش رفت؟

– خوب ، فیلمنامه بسیار بزرگی بود. به فارسی نوشته شده بود و من می توانستم خیلی آهسته فارسی بخوانم ، اما برای آشنایی با جو سریال آقای افشار کارگردان سریال برای من توضیح داد که چگونه باید بازی کنم.

گلوریا هاردی

ما در حال خواندن مکالمه با گلوریا هاردی هستیم

بعد از مورد اول ، او تمام ماجرا را برای شما تعریف کرد.

– آره. او داستان را به من گفت و به من گفت که شخصیت رها شده باید چگونه باشد. من خودم خیلی به شخصیت رها نزدیک بودم ، چون رها مثل من در خارج از کشور زندگی می کرد و باید یک فارسی مثل من را می شناخت.

برای حفظ گفتگو چه کاری انجام دادید؟ چون حتما فارسی شما در آن زمان خوب نبوده است. آیا برای نجات شما به شما نامه نوشتند یا همزمان تکرار کردند؟

– نه ، قبل از اینکه روی صحنه بروم سعی کردم خیلی آماده باشم تا خیلی اذیتم نکنم. من فیلمنامه را به زبان فینگلیش نوشتم. سپس مرتباً Finglishs را می خواندم و تکرار می کردم تا آنها را حفظ کنم. مدام به این فکر می کردم که چگونه هر جمله را بهتر بگویم. من از مدلهای مختلفی استفاده کردم تا مشکلی ایجاد نشه.

در ابتدا ، آیا این سخت بود که بخواهید جلوی دوربین بروید و با بازیگران دیگر بازی کنید؟ چه احساسی داشتی؟

– کمی ترسیده بودم ، اما از آنجا که قبلاً در فرانسه کنسرت داشتم ، ارتباط مستقیمی با تماشاگران داشتم. من می توانم به راحتی ارتباط برقرار کنم و فشار کمتری به من وارد کنم. اما فیلم با کنسرت متفاوت است. ما باید به طور مداوم به خیلی چیزها فکر کنیم. مثلاً دوربین کجاست؟ نور کجاست؟ کارگردان چه می خواهد؟ نحوه گفت و گو و وثیقه باید فوراً در مورد همه این موارد فکر کنید و کار سختی است.

خوب ، این سریال هم خیلی طولانی است و اصلاً حجم نقش رها کم نیست. برای دوربین اول شدن خیلی سختتر بوده است.

– بله ، چون دیالوگ های زیادی داشتم. وقتی می خواستیم برنامه سکانس بگیریم بسیار دشوار بود ، خصوصاً وقتی من یک برنامه سکانس حسی داشتم و در عین حال مجبور شدم گفتگوی حسی را بگویم.

در بسیاری از صحنه ها شما باید احساسی باشید ، گریه کنید و همزمان گفتگو کنید. با توجه به اینکه شما هنوز فارسی صحبت نمی کنید ، اینجا مشکلی پیش آمد؟

– اگر وقتی شخصی خارجی است و می خواهید احساساتی باشد مراقب باشید ، ناگهان شروع به صحبت با زبان مادری خود می کند. من ناگهان آن طور شدم و همه از هم پاشید.

رابطه شما با بازیگران سریال چگونه بود؟

“خیلی خوب بود.” همه به من کمک کردند اما بیشتر از همه کارگردان به من کمک کرد تا بتوانم بازی کنم و با صبر و حوصله مرا راهنمایی کرد.

در سریال شما باید نقش دختر کیمیا و آرش را بازی می کردید اما می دانستید که این دو نفر در واقع همسن شما هستند و اکنون سن آنها با گریم بیشتر نشان داده می شود. آیا این امر امکان برقراری ارتباط با آنها را برای شما غیرممکن نکرده است؟

– نه ، بالاخره اگر ما خود را بازیگر بنامیم ، باید از هنر و تخیل خود استفاده کنیم ، اما آنها آنقدر به خودشان اعتقاد داشتند که من دخترشان هستم و آنها واقعاً بازی می کردند ، من هم باور کردم که آنها پدر و مادر من هستند.

گلوریا هاردی

مصاحبه با یک بازیگر خارجی از سریال کیمیا

در قسمت هایی که خارج از ایران گرفته شده ، کلاه گیس بر سر خود زده اید. آیا به این دلیل است که کارگردان می خواست موهایش بلند باشد یا به دلیل دیگری؟

– این انتخاب تهیه کننده و کارگردان بود و من هم قبول کردم.

از این کلاه گیس خوشحال بودید؟ چون آرایش شما کمی مورد انتقاد قرار گرفت.

– دوست دارم از کلاه گیس حرفه ای تری استفاده کنم تا مردم با کیفیت کلاه گیس مخالفت نکنند.

الان که نقش خود را در سریال می بینید چه حسی دارید؟ خوشحالم که موفق شدی بازی کنی؟

– من بسیار خوشحالم ، خصوصاً به دلیل اینکه مردم خوشحال هستند.

فکر می کردید مردم اینقدر از بازی شما استقبال کنند؟

“نمی دانستم چه انتظاری داشته باشم.” من نمی دانستم بعد از پخش چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما نظرات مثبت زیادی در اینستاگرام دریافت کردم.

خیابان ها چطور؟

– زیاد. مردم من را می شناسند و می خواهند با من عکس بگیرند. به من گفتند که هنوز کیمیاگری پیدا نکردی؟ (می خندد) مردم واقعاً دوست دارند.

نقش ازاده در کیمیا

گلوریا هاردی و شوهرش

گلوریا هاردی و همسرش در جشنواره فجر

از این به بعد می خواهید چه کار کنید؟ آیا هنوز دوست دارید در ایران بازیگر باشید و فیلم و سریال بازی کنید؟

– بستگی دارد. اگر این پیشنهاد خوبی است و مرا می خورد ، بله ، من از انجام دوباره آن بسیار خوشحالم. البته اگر مردم می خواهند دوباره من را در یک فیلم ببینند

—————-.

گلوریا هاردی ، متولد دهه ۶۰ در فرانسه ، بازیگر است.

وی فارغ التحصیل دبیرستان خصوصی در رشته موسیقی است ، وی در ایران به کلاس های بازیگری رفت و اکنون به بازیگری تبدیل شده و در زمینه بازیگری همسر مشهوری دارد.

گلوریا هاردی از مادری ایرانی (مادرش اصالتاً شیرازی است) و پدری فرانسوی در یکی از شهرهای فرانسه (بوردو) به دنیا آمد.

وی با ساعد سهیلی بازیگر سینما و تلویزیون در فرانسه آشنا شد و با او ازدواج کرد.

ساعد سهیلی (زادهٔ ۳۰ بهمن ۱۳۶۶، مشهد) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.

637737734 - آزاده در سریال کیمیا + همسرش و عکس کودکی

523523522343 - آزاده در سریال کیمیا + همسرش و عکس کودکی
عکس کودکی گلوریا هاردی
منبع:
فانیگما

حتما ببینید

Biography of Aras Bolot Inmeli

بیوگرافی آراس بولوت اینملی

درباره بیوگرافی و بیوگرافی ارس بولوت اینملی ، بازیگر مشهور ترک در سریال های تأثیرگذار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *