کمپرسور باد تبریز

کمپرسور باد صنعتی تبریز

این محصول یک دستگاهی پر مصرف در صنایع ای چون آپاراتیها و تعمیرگاه های اتومبیل، کارخانه ها، کارگاه ها و غیره به کار می رود و این کمپرسور باد حسن آباد از مخازن بزرگ با اسب بخار بالا برخوردار است.

اندازی مخازن و حجم کمپرسورهای باد به میزان مصرف افراد در کاربردهای گوناگون بستگی دارد و در حجمهای ده، هشتاد، صد و هزار و دویست لیتر متغیر می باشد.

در حقیقت به همین دلیل تنوع مدل و ویژگیهای موجب محبوبیت در انواع کارگاه ها و کارخانه ها شده است که بسته به کاربردشان در اندازه و انواع مختلف می باشند.

کمپرسور باد صنعتی تبریز

شما با خرید از مجموعه آراد برندینگ از خدمات پس از فروش و گارانتی این دستگاه ها بهره مند می شوید، پس جهت خرید به سامانه های ارتباطی ما مراجعه نمایید.

به طور مثال، نمونه های قابل حمل کمپرسور را می توان به هر مکانی منتقل کرد در حالی که نمونه های سنگین و ثابت در کارخانه های بزرگ استفاده می شوند و نمونه های بی صدای این محصول در مصارف پزشکی کاربرد دارد.

کمپرسورهای باد به دو دسته تک مرحله و دو مرحله ای تقسیم می شوند که نوع تک مرحله ای یک پیستون دارد و این پیستون هوای ذخیره شده تنها با یک ضربه فشرده می کند و این هوا در مخزن ذخیره می شود و این نوع کمپرسور از نظر اقتصادی به صرفه است اما در کار با هوای زیاد کاربرد چندانی ندارد.

در نوع دو مرحله ای این دستگاه برای تامین فشار هوا دو پیستون طراحی شده است که آن را برای کار طولانی مدت در صنعت آماده و مناسب ساخته است.

کمپرسور باد صنعتی

یکی از انواع کمپرسورها، کمپرسور باد صنعتی می باشد که همانطور که از نامش پیداست در مصارف صنعتی از آن استفاده می گردد در صنعت کمپرسور نقش و جایگاه ویژه ای دارد که بسیار مهم و کاربردی می باشد زیرا تمامی دستگاه‌ها نیاز به خنک کننده هایی دارند.

کمپرسور باد صنعتی

که توسط توربینهای بادی یا کمپرسور باد صنعتی از آن استفاده می شود علاوه بر بحث خنک کنندگی می توان در دستگاه های تزریق پلاستیک نیاز به دمنده دارند از آن استفاده کرد اکثر دستگاه های صنعتی نیاز به کمپرسور باد دارند که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در ارتباط با دستگاه قرار می گیرد در کمپرسورهای صنعتی علاوه بر رعایت موارد ایمنی از تکنیکهای مصرف پایین انرژی استفاده شده است.

که هم در مصرف برق صرفه جویی شده و هم هزینه های بسیار زیاد در صنایع را کاهش دهد در کمپرسورهای باد معمولی به علت عدم استفاده پیوسته و زیاد شاید مصرف انرژی جز ضروریات نباشد اما در صنعتی به علت مصرف پیوسته کمپرسور و زمان زیاد استفاده از آن مصرف انرژی برق به وفور به نمایش در می آید.

و هرچه مصرف برق و انرژی کمتر باشد در هزینه های کارخانجات و مراکز صنعتی صرفه جویی می گردد در این کمپرسورها از شلنگهای فشار قوی استفاده شده است و دیواره کمپرسور از نوع ضخیم می باشد که به علت مصرف طولانی مدت و ضربه های احتمالی و فشار تولیدی زیاد باد با مشکل روبرو نگردد و بتوان از آن بهره جست.

کمپرسور باد تبریز

این دستگاه کاربردهای متنوع ای دارد و در صنایع مختلفی به کار می رود و اساس کار کمپرسور باد تبریز فشرده سازی گازها و خروج آن بوده است.

این دستگاه ها ماشینهایی هستند که یک موتور الکتریکی یا گازی دارند که با  مکش حجم هوای پیش رونده و محبوس کردن آن در یک نقطه کمک می کند تا هوا با فشار بالا را به مخزن منتقل شود.

کمپرسور باد تبریز

در طی این فرایند بر اثر فشرده سازی هوا انرژی جنبشی تولید شده میزان زیادی گرما تولید می شود که بدین جهت بیشتر کمپرسور باد تبریز دارای سیستم خنک کننده نیز می باشد که هوای تولید شده را خنک می کند و دما آن را تا حد زیادی پایین می آورد و سپس به بیرون هدایت می کند.

همانطور که مشاهده کردید این دستگاه سیستم پیچیده ای ندارد و تنها از میل لنگ، سیم پیچ، پیستون و غیره ساخته شده است که در کل سبب افزایش راندمان و بهره وری در صنایع مختلف شده است.

این کمپرسورها دارای مدلهای گوناگونی هستند و با در نظر گرفتن نیازهای کارکنان این دستگاه طراحی و تولید می شوند که با توجه به میزان فعالیت و همچنین نوع کار می توان آنها را خریداری نمود.

مانند هر دستگاه دیگری در این دستگاه موتور نقش تامین نیرو را بر عهده دارد و این نیرو به منظور فشرده سازی هوا استفاده می شود و در دو نوع دیزلی و الکتریکی تولید می کند و نقش اصلی در هر کمپرسور را موتور دارد زیرا به هر میزان که توان موتور بالاتر باشد میزان هوای متراکم شده بیشتر است.

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *