چگونه در اول روز خود را تا آخر شب شارژ کنیم؟

چگونه در اول روز خود را تا آخر شب شارژ کنیم؟

احتمالاً شنیده اید که می گوید برای اتاق شدن طلوع می کند ، اما باید صادقانه اعتراف کنیم که امروزه ، حتی اگر طلوع کرده باشید ، هنوز به راحتی اتاق نمی شوید و باید تا آخر شب کار کنید . خوشبختانه ترفندهایی وجود دارد که می توان با آنها حسابهای بیشتری را برای موفقیت سحر باز کرد.

به این ترتیب با انجام این ترفندها نه تنها روز خود را با انرژی و نشاط آغاز خواهید کرد بلکه تا آخر شب خسته نخواهید شد و به کار و تلاش ادامه خواهید داد. ما برای دستیابی به این هدف از علم استفاده کرده ایم زیرا دانشمندان می گویند وقتی فردی از خواب خوب بیدار می شود ، مغز او با 10.5 موج مغزی در ثانیه کار می کند ، همان دانشمندان 20 دقیقه اول بیدار شدن فرد را فاز آلفای مغز می نامند. و این مرحله به عنوان انتقال به ناخودآگاه شناخته می شود.

جالب است بدانید که در این مرحله 20 دقیقه از ضمیر ناخودآگاه بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرد و می تواند مانند یک اسفنج اطلاعات را جذب کند. در نتیجه ، در 20 دقیقه اول صبح ، هر آنچه می شنوید یا می بینید تأثیر زیادی در عملکرد شما در طول روز خواهد داشت.

 

در اینجا ، بیست دقیقه ای که از خواب بیدار می شوید مهم می شوند و اگر آن زمان را به عنوان یک امر بدیهی در نظر بگیرید ، بدون شک در طول روز بهره وری و شادی بیشتری خواهید داشت. در این میان ، شما باید توصیه های کلیشه ای درباره اینکه هر روز چه کاری باید انجام دهید و چه کاری انجام دهید را شنیده باشید ، از جمله اینکه بگویید صبح نباید به حساب های شبکه های اجتماعی خود سر بزنید یا ایمیل ها و پیام های خود را بررسی کنید. حتی دیدن فیلم ها و افزودن پادکست های صوتی صبح زود توصیه نمی شود.

در نتیجه ، ما پیشنهاد می کنیم که هر آنچه را که در حال حاضر انجام می دهید ، برای کارهایی که صبح بعد از بیدار شدن در رختخواب باید انجام دهید کنار بگذارید و بیست دقیقه اول صبح را به آنچه که ما می گوییم انجام آن برای شما دشوار است اختصاص دهید اما ما به شما قول می دهیم که این بعد از مدتی به یک عادت روزمره تبدیل خواهد شد و شما شاهد افزایش بهره وری و پیشرفت در امور روزمره خواهید بود.

خود را در هدفی که دنبال می کنید غوطه ور کنید

اگر تا به حال سعی کرده اید زبان دیگری یاد بگیرید ، به خوبی می دانید که بهترین راه برای یادگیری یک زبان غرق شدن در دنیای آن زبان است. با این حساب ، هرچه بیشتر در دنیای زبانی که می آموزید غوطه ور شوید ، سریعتر یاد خواهید گرفت. این روش باعث می شود زبان دیگری در ضمیر ناخودآگاه شما جای بگیرد و شما به راحتی می توانید زبان جدیدی یاد بگیرید. به همین دلیل گفته می شود که بهترین راه برای یادگیری زبان جدید ، حضور در کشوری است که مردم به آن زبان صحبت می کنند.

چگونه در اول روز خود را تا آخر شب شارژ کنیم؟

این روش برای مشاغل دیگر نیز مفید است و اگر به دنبال موفقیت در کسب و کار یا تحصیل هستید ، باید خود را در تجارت یا تحصیل غرق کنید. خوشبختانه شما می توانید در بیست دقیقه اول صبح که ذکر کردیم حساب باز کنید. پس در بیست دقیقه اول صبح غرق در همه چیزهای مثبت همسو با هدف خود شوید. این نه تنها به شما کمک می کند تا یک روز خوب را شروع کنید ، بلکه باعث می شود ناخودآگاه خود را به طور مداوم در جریان اهداف و برنامه های خود قرار دهید.

بیست دقیقه ابتدایی روز بهترین زمان برای پر کردن ذهن شما با چیزهایی است که به دنبال آن می گردید ، بنابراین دید بهتری نسبت به برنامه هایی که می خواهید انجام دهید خواهید داشت و انگیزه شما از رقبا یا همکلاسی های تجاری بیشتر می شود. استفاده از این زمان برای برنامه ریزی روز بعد نیز به شما کمک می کند تا با برنامه های خود همراه باشید و سریعتر به اهداف خود برسید.

برای اولین صبح خود عادت های خاصی تعیین کنید

متخصصان موفقیت و بهره وری همیشه روی تماشای فیلم های انگیزشی متمرکز هستند ، بنابراین پیشنهاد می کنیم صبح هنگام بیدار شدن از خواب فیلم های انگیزشی تماشا کنید تا چای درست کنید تا روحیه خود را در طول روز بالا ببرد و محدودیت هایی را که برای خود دارید بردارید. خواندن چند پاراگراف از یک کتاب مربوط به تجارت یا تحصیلات نیز به شما کمک می کند انگیزه بیشتری در طول روز پیدا کنید و عزت نفس خود را تقویت کنید.

اگر اهل موسیقی هستید ، پیشنهاد می کنیم صبح هنگام به موسیقی مورد علاقه خود گوش فرا دهید ، مراقبه و عبادت از دیگر مواردی است که باعث آرامش ذهن می شود و شما را برای یک روز کاری سخت و پرانرژی آماده می کند. برخی از افراد هنگام نوشتن آرام و تمرکز می کنند. اگر در این گروه هستید ، حتماً اهداف خود را در بیست دقیقه اول صبح بنویسید تا اهداف خود را با برنامه دقیق تری در طول روز دنبال کنید.

بیست دقیقه اول روز باید کارهای متناسب با وظایف روزمره خود را انجام دهید ، بدون شک باید کارهای روزمره و روزمره را در طول روز انجام دهید ، اما این کارها را تمام روز بگذارید و اجازه ندهید بعد از بیست دقیقه حواس شما را پرت کند. چیزی در صبح

هدف اصلی این است که ذهن خود را در بیست دقیقه اول صبح مطابق با اهداف و دستاوردهای خود قرار دهید و بنابراین انگیزه بیشتری خواهید داشت و به آنچه باید از قبل انجام دهید توجه بیشتری خواهید کرد.

زندگی برای پیگیری کارهای دنیایی خیلی کوتاه است ، نگرش شما تعیین می کند که چه کاری باید انجام دهید و این اقدامات در نهایت منجر به پیشرفت و موفقیت شما می شوند. در نتیجه ، باید سعی کنید ذهن و اهداف خود را در یک راستا قرار دهید.

بیست دقیقه اول صبح را شروع کنید ، وقتی ضمیر ناخودآگاه شما بیشترین توانایی را دارد ، با انرژی و انگیزه ، این ابزار به شما کمک می کند تا بر تمام مشکلاتی که در طول روز با آن روبرو هستید ، مانند نوشیدن آب. از طرف دیگر ، وقتی به اهداف و وظایفی که در طول بیست دقیقه اول صبح در طول روز برای خود تعیین کرده اید ، برسید ، شب با خیال راحت به رختخواب خواهید رفت و از اینکه روز خوبی را سپری کرده اید احساس خوشبختی خواهید کرد.

چگونه در اول روز خود را تا آخر شب شارژ کنیم؟

باور کنید اگر در بیست دقیقه اول صبح کارهایی را که درباره آنها صحبت می کنیم انجام دهید ، بعد از مدتی این کارها به عادت های روزمره شما تبدیل می شوند و در انجام آنها مشکلی نخواهید داشت. بنابراین ، با همان دستورالعمل های ساده ، در کمتر از یک سال پیشرفت چشمگیری در تجارت یا آموزش خواهید دید.

همچنین به خاطر داشته باشید که ذهن برای پذیرش کارهای غیرضروری به خوبی آماده شده است و بنابراین انسان تمایل دارد از مسیر خود جلوگیری کند. هرگز اجازه ندهید ذهن شما کارهای غیرضروری و پیش پا افتاده را در اولویت قرار دهد. بدون شک شما در طول روز از انجام چنین کارهایی منصرف نخواهید شد ، اما بیست دقیقه اول صبح هرگز نباید برای کارهای روزمره تلف شود.

اول ، به کارهای مهم و تصمیماتی که صبح هنگام صبح با آنها روبرو هستید نگاه کنید. این زمان باعث می شود که این تصمیمات در ضمیر ناخودآگاه شما باشد و وقتی زمان تصمیم گیری فرا می رسد ، بهترین روش را انتخاب می کنید.

از آنجا که مطمئن هستیم شما نیز به موفقیت و پیشرفت خود اهمیت زیادی می دهید و نکات خوبی برای افزایش بهره وری در طول روز دارید ، پیشنهاد می کنیم این نکات مفید را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع:

http://www.kelkedanesh.com/25784-چگونه.html

حتما ببینید

مدل آبنما سنگی

130+ مدل آبنما سنگی [خانگی، ویلایی]

آبنما انواع مختلفی دارد که شما می توانید برای حیاط منزل ، هتل ، ساختمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *