چطور با گفتگو دیگران را جذب کنیم ؟

چطور با گفتگو دیگران را جذب کنیم ؟

هنر مکالمه یکی از مهمترین هنرها و مهارت هایی است که همه باید به طور کامل یاد بگیرند. نحوه صحبت و صحبت شما شخصیت شما را به دوستان ، آشنایان ، مربیان ، کارفرمایان و همکاران نشان می دهد ، به عبارت دیگر ، نحوه صحبت بی ادبانه منعکس کننده شخصیت وجودی شماست.

اگر مهارت گفتاری خوبی نداشته باشید ، قطعاً در جامعه یا محل کار خود با مشکل روبرو خواهید شد.

وقتی شروع به صحبت با کسی می کنید ، ممکن است در ابتدا ندانید که کجا باید با طرف مقابل مکالمه را شروع کنید و در مکالمه با او مشکلی خواهید داشت و گاهی شخصیت درگیر می شود و دوست ندارید کوتاه صحبت کنید.

برای حل این مشکلات در این قسمت از سبک زندگی مرطوب با ما همراه باشید.

5 نکته مهم و موثر در برچسب برای صحبت با دیگران

1. عزم:

تمجید از دیگران یکی از بهترین راه ها برای شروع مکالمه با شخص مقابل است. از خودتان تعریف کنید و … در را به روی خودتان و طرف مقابل باز می کنید.

فقط به یاد داشته باشید که بهتر است به جای صحبت های بیهوده ، صحبت در مورد لباس ها یا کفش های طرف مقابل شروع شود

به عنوان مثال (کفش های شما زیبا هستند) ، البته ، با این اظهارات طرف مقابل در مورد او صحبت خواهد کرد. خودش این کار را می کند و شروع به صحبت می کند

۲. بحث مختصر:

بحث های کوتاه از دید اکثر مردم می توان گفت که آنها از این موضوع راضی نیستند و بیشتر از بحث های طولانی لذت می برند. خوب ، جالب است بدانید که به مباحث کوتاه در ابتدا بحث کوتاه گفته می شود

، اما در نهایت به مباحث طولانی تبدیل می شود یا به عبارت دیگر بحث کوتاه راهی برای بحث عمیق و طولانی است.

برخلاف آنچه شما فکر می کنید ، مباحث کوتاه بحث بسیار آسان است و با کمی تأمل آن را پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال ، به یک رستوران بروید ، ابتدا غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و پس از اینکه سفارش خود را پسندیدید

، در مورد آن نظر دهید و جوانب مثبت و منفی آن را مقایسه کنید ، یا اگر گرم شدید ، بحث در مورد آب و هوا و این Expand را شروع کنید.

تجربه این دو نمونه را نشان می دهد که مکالمه را به راحتی و سریع باز می کنند. توصیه می کنیم از آنها نهایت استفاده را ببرید.

چطور با گفتگو دیگران را جذب کنیم ؟

3. سوالات مختلف بپرسید:

اگر قطعاً می خواهید به بحث های کوتاه پایان دهید و وارد یک بحث واقعی شوید ، باید به دنبال فرصت هایی برای تغییر فوری موضوع و ورود به یک بحث واقعی باشید.

سعی نکنید بدون هیچ مقدمه ای وارد یک بحث عمیق و پرمعنا شوید ، اگر می خواهید وارد یک گفتگوی عمیق شوید مراحل را طی کنید و منتظر بمانید تا به قسمت مورد نظر برسید و در این قسمت می توانید مکالمه را تعمیق بخشید.

4. در گفتگو با دیگران تبحر داشته باشید:

این مطمئناً باید واضح باشد ، اما متأسفانه بیشتر اوقات ما آن را فراموش می کنیم و عملی نمی کنیم. اگر با کسی با کلمه ای آرام صحبت کنید ،

بر لبان خود لبخند بزنید و آرام باشید ، شخصیت بهتری نسبت به افرادی که بی ادبانه و با عصبانیت خالص نسبت به طرف مقابل صحبت می کنند ، خواهید داشت.

سعی کنید در حین مکالمه دست ندهید و سعی کنید ارتباط چشمی خود را حفظ کنید و در نتیجه به طرف مقابل بگویید که شما در حال گوش دادن هستید.

5. فقط تماس را قبول نکنید:

این به معنای اجازه دادن به شخص دیگر برای اظهارنظر و صحبت است ، نه اینکه مانع نظرات و اظهارات شود. اگر در این مدت متوجه شدید که فرد مقابل به خوبی به سوالات شما پاسخ نمی دهد و مکالمه کاهش می یابد ، توصیه می شود بلافاصله با ذکر یک خاطره و یک داستان کوتاه فضای شیرین را تغییر داده و به حالت اولیه برگردید.

منبع:

https://www.parsine.com/fa/news/617870/چطور-با-گفتگو-دیگران-را-جذب-کنیم

————————–.

چطور با حرف زدن دیگران را جذب کنیم

نکات مهم و کلیدی در گفتگو با دیگران

5 نکته مهم و موثر در آداب گفتگو با دیگران

1. تعریف کردن :

ستایش از دیگران یکی از بهترین راه ها برای شروع مکالمه با همسرتان است. با تعریف خود و … در را به روی خودتان و طرف مقابل باز می کنید.

فقط به خاطر داشته باشید که بهتر است به جای صحبت های بیهوده ، صحبت در مورد لباس ها یا کفش های طرف مقابل را شروع کنید (کفش های شما زیبا هستند). او در مورد خودش صحبت می کند و شروع به صحبت می کند.

2. بحث کوتاه :

بحث کوتاه در نظر اکثر مردم ، می توان گفت که آنها از آن راضی نیستند و بیشتر از بحث های طولانی لذت می برند. خوب ، جالب است بدانید که در ابتدا بحث کوتاه را بحث کوتاه می نامند ،

اما در نهایت به بحث طولانی تبدیل می شود یا به عبارت دیگر بحث کوتاه راهی برای بحث عمیق و طولانی است.

برخلاف آنچه شما فکر می کنید ، مباحث کوتاه بحث بسیار آسان است و با کمی تأمل آن را پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال ، به یک رستوران بروید ،

ابتدا غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و پس از اینکه سفارش خود را پسندیدید ، درباره آن نظر دهید و جوانب مثبت و منفی آن را مقایسه کنید ، یا اگر گرم شدید ، بحث در مورد آب و هوا و این Expand را شروع کنید.

تجربه این دو نمونه را نشان می دهد که مکالمه را به راحتی و سریع باز می کنند. توصیه می کنیم از آنها نهایت استفاده را ببرید.

نکات مهم و موثر در آداب گفتگو با دیگران 

3. سوالات متعدد و متنوعی بپرسید :

اگر قطعاً می خواهید به بحث های کوتاه پایان دهید و وارد یک بحث واقعی شوید ، باید به دنبال فرصت هایی باشید تا موضوع را بلافاصله تغییر دهید و وارد بحث واقعی شوید.

سعی نکنید بدون مقدمه وارد یک بحث عمیق و معنادار شوید ، اگر می خواهید وارد یک گفتگوی عمیق شوید مراحل را طی کنید و منتظر بمانید تا به بخشی که می خواهید برسید و در این قسمت می توانید مکالمه را تعمیق بخشید.

4. در گفتگو با دیگران مهربان باشید :

این قطعاً باید روشن باشد ، اما متأسفانه بیشتر اوقات ما این موضوع را فراموش می کنیم و عملی نمی کنیم.

اگر با کسی با کلمه ای آرام ، لبخند بر لب و آرامش صحبت کنید ، شخصیت بهتری نسبت به افرادی که با یک کلمه تیز و عصبانیت خالص نسبت به طرف مقابل صحبت می کنند ، خواهید داشت.

سعی کنید در حین مکالمه دست ندهید و سعی کنید در حفظ ارتباط چشمی کوشا باشید و به این ترتیب به طرف مقابل بگویید که شما در حال گوش دادن هستید.

آداب گفتگو با دیگران

5. صرفا شما گفتگو را در دست نگیرید:

این به معنای اجازه دادن به شخص دیگر برای اظهارنظر و صحبت است ، نه اینکه مانع نظرات و اظهارات شود.

اگر در این زمان متوجه شدید که فرد مقابل شما به سوالات شما خوب پاسخ نمی دهد و مکالمه کاهش یابد ، توصیه می شود بلافاصله با ذکر یک خاطره و یک داستان کوتاه فضای شیرین را تغییر داده و به حالت اولیه برگردید.

منبع:
https://tanzimekhanevadeh.com/psychology/5015-حرف-زدن-دیگران-جذب

حتما ببینید

مدل آبنما سنگی

130+ مدل آبنما سنگی [خانگی، ویلایی]

آبنما انواع مختلفی دارد که شما می توانید برای حیاط منزل ، هتل ، ساختمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *