نسخه کم حجم اینستاگرام تنها ۲ مگابایت است

نسخه کم حجم اینستاگرام تنها ۲ مگابایت است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، از آنجا که بسیاری از مناطق جهان اینترنت پرسرعت ندارند و حتی این مشکل در کشورهای پیشرفته دیده می شود ، اینستاگرام تصمیم گرفت نسخه کوچکی از برنامه خود را راه اندازی کرده و آن را در دسترس قرار دهد. مصرف کنندگان

 

نکته ای که در مورد نسخه کم حجم برنامه Instagram وجود دارد این است که فقط 2 مگابایت از حافظه کل گوشی هوشمند را اشغال می کند. اینستاگرام نسخه کوچکی از برنامه خود را منتشر کرد ، اما بخشی از آن با استناد به یک مدل متفاوت و کاربردی تر ، در اوایل سال جاری از دامنه عمومی خارج شد.

 

اینستاگرام اکنون به قول خود عمل کرده و نسخه کوچک و جدیدی از برنامه خود را در اختیار کاربران قرار داده است. در حال حاضر ، این برنامه فقط در هندوستان موجود است و اینستاگرام سعی دارد ابتدا کاستی های مهم این نرم افزار را درک کرده و پس از انجام آزمایشات اولیه ، آن را در بازار جهانی منتشر کند.

نسخه کم حجم اینستاگرام تنها ۲ مگابایت است

نسخه کوچک اینستاگرام چگونه کار می کند

برنامه کوچک اینستاگرام به روشی مشابه نسخه معمولی کار می کند و کاربران به تمام ویژگی های اصلی و قدیمی نرم افزار مانند Story دسترسی خواهند داشت. اما برخی از ویژگی های جوانتر و مانند برگه Rails که به تازگی منتشر شده است ، در این نرم افزار قابل استفاده نخواهد بود. همچنین ، کاربران با استفاده از این نرم افزار نمی توانند از برچسب های واقعیت افزوده در قسمت history Instagram استفاده کنند.

متأسفانه ، اینستاگرام هنوز تاریخ دقیق انتشار جهانی نسخه کوچک برنامه خود را اعلام نکرده است ، اما انتظار می رود روند آزمایش این نسخه در هند حداقل یک ماه طول بکشد. اینستاگرام می تواند با راه اندازی یک نسخه کوچک ، کاربران بیشتری را به سیستم عامل خود دعوت کند ، زیرا حتی با اتصال سریع اینترنت ، کار با برنامه های کوچک بسیار آسان و سریع است.

منبع:
https://www.beytoote.com/computer/technews/tnews11066982.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *