موفقیت چه شکلی است؟

موفقیت چه شکلی است؟

وقتی به موفقیت می اندیشید ، احتمالاً نشانه های کلیشه ای قدیمی از موفقیت در مغز شما وجود دارد ، یک تصویر از کار رئیس در اواخر شب یا یک تصویر از یک چیز لوکس و یک زندگی لوکس.

از نظر رفاه ، شما احتمالاً چند دیدگاه شخصی دیگر در ذهن خود دارید که ممکن است مدرن تر از آنچه به نظر می رسد موفقیت است ، باشد.

همانطور که فرهنگ کار به سرعت رشد می کند و چهره یک کارآفرین یا رهبر اغلب گسترش می یابد و شامل تعداد زیادی از افراد خواهان آزادی و کنترل زندگی و معیشت خود می شود ، بسیاری تعجب می کنند.

چگونه این افراد این کار را انجام داده و به چنین موفقیتی دست یافته اند؟ موفقیت این بار 12 نفر موفق را نشان دهید.

به دنبال لیستی که در این بخش  وجود دارد و بسیاری از افراد موفق که کارآفرین ، نویسنده ، خالق ، سخنران هستند ، با شرایط دشوار خود موفقیت خود را تعیین کرده اند و امیدواریم که از شما برای بازتعریف رویکرد خود در طراحی مرحله بعدی برای Good الهام گرفته شود. شانس. زندگی خود باشید!

1. موفقیت لورن اسمیت برودی:

موفقیت زمانی است که شما آزاد هستید از درس ها و اطلاعات خود استفاده کنید یا به عنوان یک کارآفرین ، ساعات کار خود را با وظایف مادر خود ادغام کنید و هر دو را به خوبی انجام دهید و هر روز موفق تر باشید ،

تا بتوانید هر کاری که می خواهید انجام دهید. و در هر مرحله از زندگی خود به آنچه می خواهید برسید.

تحقق موفقیت

وقتی از گلدمن ساکس پیاده شدم ، آنها از من خواستند که یک سمینار توسعه تجارت برای زنان بالقوه زنان ترتیب دهم … اما آنها از من خواستند که این کار را به صورت رایگان انجام دهم ،

باور کنید ، من از قابلیت اطمینان قرار دادن آرم آنها در وب سایت خود خوشم آمد. مشتری.

اما من راهی نداشتم که جلوی اتاق کار آفرینی زنان بایستم و درمورد مواردی مانند شکاف دستمزد و مجازات مادران صحبت کنم و من حقوق نگرفتم ، خیلی نگران بود که در این مرحله نه بگویم

اما روز بعد فهمیدم که بخش عمده ای از اهداف تجاری من از نظر مالی و معنوی تغییر کرده است. از آن به بعد ، من از جمله استفاده کردم ، “من حقوق کم خود را پس انداز کردم.” ”

انگیزه موفقیت فرزندانم این بود که قبلاً دوست داشتم در دنیا کارهای خوبی انجام دهم و با پسرانم ارتباط برقرار کنم. همه اینها هنوز درست است.

اما فوریت ایجاد انگیزه ، تاب آوری ، استقامت و عدالت اجتماعی برای من به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، پسران من اکنون 7 و 10 ساله هستند و می بینم که زمان من با آنها در یک مدل مادرانه کاهش می یابد.

من می خواهم که آنها موفق شوند تا بتوانند یک روز عالی و معنادار داشته باشند و اهمیت اتحاد با زنان و هر کسی را که از همه امتیازات و دسترسی به آنها برخوردار نیست درک کنند.

موفقیت چیست؟

تعاریف مختلف از موفقیت
2. موفقیت جنیس تیلور:
خنده دار است ، مطمئن نیستم که تا به حال احساس لحظه ای که موفق شده ام را درک کرده ام!

خوب و بد یک کارآفرین پیگیری بی وقفه است ، پس از سالها تحقیق و پشتکار ، من تصمیم گرفتم فقط به روند کاوش روزانه منافع بپردازم ، هر روز یک چالش جدید برای مقابله با تنبلی وجود دارد که برای زنده ماندن پیروز می شود او جشن می گیرد و ما باید او را شکست دهیم.

کار من آنقدر با هم پیوند خورده است که این آخرین روز من است و قصد دارم به ریشه خدمات خود در صنعت رستوران برگردم ، اما همانطور که می گویم اتفاقات معجزه آسایی رخ می دهد ، این یک روند است و موفقیت یکی از ارکان اصلی است. از این روند

در خانه به دخترانم نشان می دهم كه دستیابی به آرزوها امكان پذیر است ، اما آنها به صورت رایگان به دست نمی آیند ، شما باید مایل باشید كه برای روشن كردن موتور خود کارهای لازم را روی خود انجام دهید تا بتوانید از تخیل خود برای حل آن استفاده كنید.

موفقیت چه شکلی است؟

دخترانم اکنون می بینند که چه رویایی به حقیقت می پیوندد ، حتی یک زن می تواند رویاهایی را ببیند که با فرهنگ فعلی ما در تضاد باشد ، من به عنوان یک مادر احساس وظیفه و تعهد باورنکردنی دارم که به دخترانم روند کار را نشان دهم و من لذت آنچه آنها می تواند تبدیل شود.

چه تعداد افراد دیگر برای من موفق می شوند ، موفقیت هیچ ارتباطی با پول ، خانه یا هر چیز خارج ندارد ، موفقیت در خود ما شکل می گیرد و از خود ما شروع می شود.

من مدتها پیش با هیچ چیز بزرگ شدم ، مادرم 3 شغل داشت و من در سالهای جوانی کاملاً متقاعد شدم که اگر پول بدست آورم خوشحال خواهم شد ، خوب ، من پول کسب کردم و دوباره این احساس کسالت ناراحت شدم

، من بعداً فهمید که تمام تلاش من عمداً در درک ، احساس و درک مشکلی است که برای حل آن متولد شده ام و می توانم با آن کنار بیایم.

انگیزه موفقیت
به نظر می رسد افتضاح است ، اما من واقعاً می دانم که زمان من در اینجا روی زمین محدود است ، من سالهای زیادی را در غم و اندوه گذراندم در حالی که از شرایط زندگی خود ناراضی بودم ، اکنون می فهمم که همه این موارد آماده است.

من چیزهای زیادی در زندگی دیده ام که واقعاً نمی خواهم یک روز را هدر بدهم ، احساس مرگ را در زندگی ام احساس می کنم و می خواهم هر لحظه را دوست داشته باشم.

بنابراین نباید احساسات بد من را غرق کند ، من آماده بودم که کار خود را انجام دهم تا بتوانم کار خود را انجام دهم و تمام کارتهایی را که در این زندگی به من داده شده بازی کنم.

آخرین کاری که می خواهم انجام دهم این است که زمین را با یک دست پر از کارت ترک کنم که سعی کردم هر روز بدون تلاش بازی کنم ، زندگی مانند قمار است ، اما من می دانم که وقتی زمان آن فرا می رسد معلوم می شود که من کاملاً زندگی کرده ام ، صادقانه و کاملا

3. موفقیت جان لین:
تحقق موفقیت
هنگامی که در اولین نوآوری خود موفق شدم ، فهمیدم که ارزش زیادی به برند تجاری خود داده ام و پس از اینکه شرکت بعدی خود شدم ، استعدادهای ذاتی خود را در زمینه فروش ، برند سازی ، بازار سازی و مدیریت درک نکردم.

با نام سلا و وقتی نتیجه اولیه را دیدم ، احساس کردم برای اولین بار موفق هستم ، موفقیت در تعریف سیستم است نه یک شرط.

در Sella ، مهمترین عنصر پیشرفتی که با بیش از 1000 بنیانگذار مشاهده کرده ایم این است: تعریف مجدد منظم و اندازه گیری شده – ما اغلب فکر می کنیم که هدف قرار دادن یک اقدام مهم است

، این بار شما جز component حیاتی را به یک نقطه عینی تبدیل می کنید اقدام برای سبقت گرفتن ، رسیدن یا شکست دادن و موفقیت فزاینده را درست در اوج شکست کسب خواهید کرد.

چه زمانی موفقیت در شانس به زندگی شما مربوط می شود؟

تعهد ما به کار اغلب به عنوان یک موفقیت تلقی می شود ، اما واقعیت این است که روش های انجام فعالیت ها ، زمان و سایر منابع مرتبط با کار منابع سوخت ما هستند ،

بنابراین استاندارد واقعی موفقیت شادی و پیشرفت است ، در صورت وجود. به نظر می رسد زندگی شما با اولویت های کاری شما مغایرت دارد ، بنابراین اولویت های کاری اشتباه دارید.

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند

این به دوستی مادام العمر منجر می شود ، روابط خانوادگی خراب می شود و روابط شخصی را به تعویق می اندازد ، نه به این دلیل که کار به وقت و توجه این افراد / گروه ها و روابط احتیاج دارد ، بلکه به این دلیل که من کار خود را نمی فهمیدم

موفقیت چه شکلی است؟

4. موفقیت گیتانو دیناردی:

تحقق موفقیت

در سطح کلان ، معیار واقعی موفقیت با توجه به زمان من در رابطه با پول تعیین می شود ، من همیشه باید در بالای جدول زمانی مقابل نمودار پول باشم. اگر به یک ربع دیگر برسم ، این بدان معناست که در جای بدی قرار دارد.

من باید بتوانم کاری را که می خواهم در زندگی انجام دهم انجام دهم ، ما زمان محدودی روی زمین داریم و من نمی توانم همه این کارها را صرف کنم زیرا وقتی زمان آن فرا می رسد هرگز برنمی گردد

برای من مهمترین چیز این است که بتوانم احساسات مربوط به کارم را انجام دهم. مواردی مانند موسیقی ، حفظ سلامتی و گذراندن وقت با دوستان و خانواده ، کار از راه دور و زندگی در میامی نیز از عوامل مهم برای من هستند.

این به من این امکان را می دهد تا به شرطی که تهیه کننده باشم و پول در بیاورم ، وقت خود را برای چیزهایی که دوست دارم به حداکثر برسانم.

پول:

همانطور که می دانید ، او 20 ساله برای تحصیل “و 30 ساله برای کسب درآمد” است. این نمی تواند برای من دقیق تر باشد ، من فقط 30 سال داشتم و سرانجام از پرداخت بدهی های دانشجویی ، اقساط ماشین و کارت های اعتباری ناراضی بودم.

من در 20 سالگی تحصیل و رشد را انتخاب کردم ، اما واقعاً به فکر درآمدزایی نبودم ، ورشکستگی برایم مهم نبود زیرا می دانستم که اگر این مهارت ها را یاد بگیرم ، این امر من را در راه درآمدزایی قرار خواهد داد ، پول چیزی بیش از یک ابزار نیست ،

البته شما باید زنده بمانید و برای حداقل نیاز خود درآمد کافی کسب کنید ، اما چرا باید اینقدر پول بدست آورید؟ دقیقاً برای چی؟

اگر می خواهید درآمد کسب کنید و از زندگی خود لذت نبرید ، احتمالاً زمان آن رسیده است که اولویت های خود را ارزیابی کنید.

پیوندها:

موارد زیر را به دسته اصلی “پیوندها” اضافه می کنم:

خانواده
افراد مهم
دوستان
کارشناسان
همچنین می توانید استدلال کنید که این موارد باید در جای خود تقسیم شوند ، اما این مدلی است که در نهایت می بینم شما باید این موارد را به نوعی اولویت بندی کنید.

با این حال ، طبقه بندی برای شما مناسب نیست ، اما عاقلانه انتخاب کنید – به خاطر داشته باشید که نمی توانید یک منطقه را برای مدت طولانی نادیده بگیرید زیرا در نهایت بر تغییر و شکست شما متمرکز است ،

تسلط بر این موارد بسیار چالش برانگیز است ، زیرا شما با بسیاری از احساسات انسانی کنار می آیید ، پیشنهاد من این است که بر روابط مهم برای شما تمرکز کنید و سپس با توجه به زمانی که دارید.

موفقیت چه شکلی است؟

سلامتی:

این اپیزودی است که مدتها نادیده گرفته شده است و من اخیراً تغییرات مهمی ایجاد کردم. چرا؟

من در حال افزایش وزن بودم ، همیشه عضلانی ، لاغر و ورزشکار به نظر می رسیدم ، اما شگفت آور است که چند سال کار با فناوری بدن شما می تواند انجام دهد.

چیزهای عالی را به خودتان بسپارید ، به عنوان مثال من می خواهم به عنوان کسی شناخته شود که یک ساز عالی موسیقی ساخته است ، یک بازاریاب عالی و یک مرد بسیار بزرگ با قلبی از طلا بود. این چطوری کار میکنه؟

فوق العاده باش

شنونده خوبی باشید.

روحیه گرمی داشته باشید.

تولید محتوای شگفت انگیز

به مردم احساس خوبی بدهید.

به نوجوانان مشاوره رایگان دهید ، آنها را به جلو حرکت دهید.

اگر پول زیادی دارید ، هرگز در مورد آن صحبت نکنید.

اگر می توانید از خیرات یا انگیزه های بزرگ حمایت کنید.

در پایان روز ، بعضی مواقع احساس می کنید در مسیر درستی نیستید ، اما همانطور که در این بخش از موفقیت مرطوب گفته شد ، این فقط موقتی است که هر روز آن را برای مدت طولانی احساس کنید از زمان شما مشکلی دارید

موفقیت در کار

چگونه موفق می شوم؟

5. موفقیت ابیگیل هانتر – سید:
تحقق موفقیت
در LDV Capital ما در افراد فنی با صلاحیت و سرمایه گذاری که با فن آوری های تصویری مشاغل ایجاد می کنند سرمایه گذاری می کنیم.

هنگامی که LDV Capital در سال 2012 راه اندازی شد ، بسیاری از مردم فناوری بصری را چیزی “سرگرم کننده ، مبتنی بر دولت و علمی” می دانستند. “خیالی” رد می شود.

اما اکنون تقریباً هر آنچه در فناوری و سرمایه گذاری می بینید ، حول این موضوع است که چگونه یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی و محاسبات تصویری برای دیدن جاده اصلی که در نهایت مشخص می کند کدام فناوری های بصری باعث پیشرفت تجارت و جهانی می شوند ، عالی هستند.

حتی بهتر است بهترین تیم های فناوری بصری را که برای ایجاد تجارت ارزشمند و بهبود جهانی که در آن زندگی می کنیم سرمایه گذاری می کنیم ، ببینیم.

تعریف موفقیت
موفقیت یک چشم انداز را به واقعیت تبدیل می کند ، اگرچه ممکن است تکرار ایده اصلی من باشد ، اما درک اینکه این موفقیت نهایی من است.

چه زمانی موفقیت در شانس به زندگی شما مربوط می شود؟

شما می توانید در همه جنبه های زندگی موفق باشید ، موفقیت های شغلی وجود دارد ، اما موفقیت های زیادی نیز در زندگی وجود دارد ، برای من همه اینها برای آنچه که هستم لازم است.

چرا امروز موفق هستم؟ من از خواب بیدار شدم و برای دویدن بیرون رفتم ، سپس لباس کودک خود را پوشیدم و به او غذا دادم ، به کار خود ادامه دادم و موفق شدم معامله جدیدی انجام دهم ، فکر می کنم زندگی من با یک پیروزی کوچک حاصل شد ، که موفقیت کلی من است. غذا چیزی جز این نیست.

انگیزه موفقیت
من از پیشرفت خود انگیزه می گیرم ، اهداف جامعی برای روز ، هفته ، 1 سال ، 5 سال و … دارم و افزودن مراحل بعدی ، پیروی از اهداف ، به من کمک می کند هر کاری را که انجام می دهم درک کنم و کارهای بزرگی انجام دهم.

6. موفقیت جاستین اپ:
تحقق موفقیت
هر روز ایمیل هایی از مشتریانی دریافت می کنیم که به ما می گویند زندگی آنها چگونه تغییر می کند ، داشتن اعتماد به نفس در موقعیت های استرس زا برای آنها بسیار مهم است

، احساس اینکه بعد از سالها سخت کوشی درهای مجازی خود را باز کنید و مشتریان را به وجد بیاورید بسیار جالب است. آنچه آنها در مورد شما دارند

وقتی نیویورک تایمز می خواست با من مصاحبه کند ، من می دانستم که می توانیم روی چیزی حساب کنیم و یک راه حل مفید برای میلیون ها نفر از افرادی که روزانه با اضطراب موقعیتی دست و پنجه نرم می کنند ، ارائه دهیم. واقعیت شبه چقدر اشتباه است؟

برای شروع بیش از یک سال طول کشید ، زیرا چنین واکنش مثبت اولیه در بازار ، مبارزه را کمی آسان می کند ، زیرا ما هدف مشترک خود را برای کمک به مردم در افزایش اعتماد به نفس دنبال می کنیم.

موفقیت چه شکلی است؟

تعریف موفقیت
همانطور که در حرفه خود پیشرفت می کنم ، تعریف من از موفقیت تکامل یافته است ، برای من موفقیت یک فرایند تحقیق است ، نه یک مقصد ، کار من کمی عجیب است.

من در قراردادهای دولتی ، در یک مجله مسافرتی تجربی ، برای یک برنامه در فضای باز کار کرده ام و اکنون به عنوان بنیانگذار یک شرکت پزشکی از راه دور ، در جستجوی آنچه که برای من تحقق قابل اطمینان است ، ثابت قدم هستم. و من در تلاش هستم تا در صنعت خود کلاس جهانی شوم.

این یک هنر پویاست و با گذشت زمان تغییر می کند ، اما در هر لحظه ، اگر احساس کنم که تمام تجربه کاری قبلی (و شخصی) من به گونه ای جمع شده است که من از تمام مهارت ها و ابزارهایی که انتخاب کرده ام آگاهی کامل دارم. مسیری که استفاده می کنم احتمالاً در جای خوبی هستم.

چه زمانی موفقیت در شانس به زندگی شما مربوط می شود؟

من معتقدم که فصل ها در زندگی و کار وجود دارد ، گاهی اوقات کار در زندگی در خانه دارای یک مزیت است و بالعکس. اما عدم تعادل طولانی مدت خوب نیست و می تواند منجر به فرسودگی شخصی و درگیری های بین فردی شود.

قبل از آن در کار حرفه ای من این تصور غلط را داشتم که بیشتر کار کردن و فشار آوردن بیش از 80 ساعت در هفته ، فرمول خوبی برای حرکت به جلو است که منجر به خوشبختی می شود.

از طریق تجربه ، من یاد گرفته ام که خودم ، یا شاید یک مربی یا درمانگر – کسی با نگاه بیرونی و خنثی – را امتحان کنم تا احساس کنم در هر زمان و در صورت لزوم کجا می توانم باشم. بله من هستم.

توصیه او به من این است که معمولاً بیرون بروم و با افرادی که از آنها قدردانی می کنم بیشتر بازی کنم ، ممکن است ساده به نظر برسد ، اما گاهی اوقات به تمرین شگفت انگیزی نیاز دارد.

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند
ما در یک فضای اقتصادی بسیار روانشناختی زندگی می کنیم و یکی از دلایل شروع این کار این است که منظور من شغلی است که فقط انتظار می رود درآمد پایدار (و بیشتر برای مردان) فراهم کند.

در دهه 1980 ، گوردون گکو تلاش برای پول و ثروت خود را مد کرد. معنی و تجربه و تحقق در کار و زندگی را دوباره تعریف می کند.

وقتی می شنوم مردم در مورد کارشان صحبت می کنند همه موافق نیستند ، این فقط یک حقوق ساده است که به آنها کمک می کند زندگی خود را تأمین کنند.

همیشه منتقدانی وجود خواهند داشت که درک نمی کنند ، یا افرادی هستند که به تعریف شما از موفقیت حسادت می ورزند ، اما بهتر است به آنها گوش فرا دهید ، شوخی کنید و سپس ادامه دهید.

7. موفقیت لیام نیسون:
من مجموعه خاصی از مهارت ها را کسب کردم. “مهارت هایی مانند کدگذاری ، معنای محصول ، رشد و تجربه کسب و کار و من دوست دارم به طور کلی از این مهارت ها برای کمک به مردم در استفاده بهتر استفاده کنم. من در حال حاضر در حرفه خود هستم که احساس می کنم کمی در این مورد می دانم ، اما چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد و کشف کنید

کمی دایره ای است ، این سفر کشف توانایی های او را با دیگران تقسیم می کند ، که باعث می شود احساس خوبی داشته باشم ، و سپس تحقیقات بیشتری ایجاد می کند ، و این چیزی است که من را هیجان زده می کند. کند و منجر به موفقیت می شود.

8. موفقیت کاتجا کوکوویچ:
تحقق موفقیت
من کار خود را با قایق با علاقه به قایقرانی و دریا شروع کردم ، این فقط یک تجارت جانبی برای من بود ، من یک کار تمام وقت در بازاریابی داشتم.

حدود یک سال بعد ، از طرف دو شرکت بزرگ تماس گرفتم و همچنین از یک دستیار بزرگ معروف درخواست کردم که همه می خواهند یک قایق بادبانی داشته باشند ، که به من فهماند می توانم اشتیاقم را به یک تجارت تبدیل کنم. جدی ، نه فقط کارهای جانبی و سرگرمی ها.

تعریف موفقیت
برای من ، موفقیت به معنای زندگی در زندگی واقعی است ، نه فقط زندگی که می توانیم داشته باشیم ، بلکه موفقیت به این معنی است که شما می توانید به دیگران کمک کنید زندگی شادتر و بهتری داشته باشند ، موفقیت در کار به من اجازه می دهد تا رویای کودکی خود را زندگی کنم .

خانواده من علاقه واقعی به حیوانات دارند و چند سال پیش ما یک مزرعه کوچک برای محیط بانان ، حیوانات آسیب دیده خود ، از جمله 10 اسب ، 3 خوک ، بسیاری از مرغ ها ، بوقلمون ها و اردک ها ایجاد و راه اندازی کردیم. از اسبها ، و من چاره ای ندارم جز مشاهده حیواناتی که زمانی نگران بودند و اکنون خوشحال هستند.

راز موفقیت چیست؟

تعریف موفقیت از دیدگاه افراد موفق
9. موفقیت مایک موریس:
تحقق موفقیت
در آخرین شرکتم ، من می دانستم که وقتی توانستیم دقیقاً نتیجه تلاش برای جذب مشتری خود را پیش بینی کنیم ، شرکت را به میزان قابل توجهی رشد خواهیم داد ،

اگرچه ممکن است این کار ساده به نظر برسد ، اما غالباً بسیار دشوار است. پیوند دادن نتایج خاص با کارهای خاص با حجم زیادی از خریدهای مشتری ، وقتی متوجه ملخ شدیم ، متوجه شدیم که “کد را شکسته ایم” و می توانیم رشد قابل توجهی داشته باشیم.

تعریف موفقیت
من معتقدم که موفقیت می تواند نتایج را پیش بینی کرده و به نتیجه برساند ، برای من موفقیت یک هدف نیست بلکه راهی برای کار و معرفی مناسب خودم است.

چه زمانی موفقیت در شانس به زندگی شما مربوط می شود؟
برای من ، موفقیت در کار همه چیز را در همه جنبه های زندگی تسهیل می کند و محیطی را ایجاد می کند که در آن می توانم بهره وری بیشتری داشته باشم.

انگیزه موفقیت
انگیزه من از تغییرات بزرگ در زمان است – من دوست دارم که به گذشته نگاه کنم و خودم را با آنچه که هستم مقایسه كنم و همچنان نتایج این تغییرات را در خودم ارائه دهم.

10. موفقیت فرانسیس سیموویچ:
تحقق موفقیت
مشخص کردن لحظه ای دشوار است ، در روزهای ابتدایی ، آخرین ماه سال بود که بزرگترین معامله ای را که داشتیم بستیم ، لحظه ای که از ورشکستگی به یک برنده رسیدیم ، جایی که من می دانستم می توانیم آن را بسازیم و ساختمان را نگه داریم و کار ما

تعریف موفقیت
موفقیت برای همه متفاوت است ، برای من موفقیت مقصد نیست ، راهی است که قدم می گذارم و این آزادی ساختن زندگی ام است تا بتوانم آن را تا آنجا که می توانم بسازم.

در شغل قبلی خود هرگز احساس نمی کردم که در مسیر درستی قرار گرفته ام ، در کار خوب هستم ، کار را دوست داشتم و عناصر راه موفقیت را جبران کردم.

چه زمانی موفقیت در شانس به زندگی شما مربوط می شود؟

من برای موفقیت در کار خود هزینه های زیادی را فدا کردم ، این بخشی از دلیل طلاق من است ، شوهرم پول زیادی از من گرفت ، او از من خواست کارم را رها کنم و بچه دار شوم ، اما احساس کردم که نمی توانم باشم مادری تا زمانی که شخصی نباشد و به فرزندان آینده من افتخار کند.

زندگی چیزی است که باید به طور فعال روی آن کار کنم و امسال تازه شروع به اولویت دادن به مواردی مانند سرگرمی ها و سرگرمی های دیگر کرده ام که ممکن است برای من دشوار باشد ، من بسیار بلند پرواز هستم.

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند
پدربزرگ و مادربزرگ من به طرز باورنکردنی از کاری که انجام می دهم گیج شده اند ، من همچنین در شرکت های نوپا کار می کنم و غرامت همیشه به آن اندازه که می توانم در جای دیگر ایجاد کنم نیست.

من یک پیشنهاد رقابتی در یک شرکت بزرگ Fortune 100 داشتم و می توانستم بسیار بزرگتر از آنچه که اکنون هستم ، اما این فرصت را برای رهبر بودن و ایجاد تجارت خود با پاداش های فوری مالی انتخاب کردم.

این تصمیم بسیاری از دوستان و خانواده را که موفقیت من را تعیین می کنند ، گیج کرد ، من همیشه همه مراحل زندگی خود را به جای پول انتخاب کرده ام. آخرین اما نه کمترین ، عنوان باعث شد این مقاله را بخوانم.

انگیزه موفقیت

من می گویم که صلاحیت اصلی من فروش است و مهارت های فروش برای رهبری یا به عنوان مدیر هر شرکتی ضروری است ، رئیس اول من این فرضیه را داشت که فروشندگان بزرگ کمی صدمه می بینند یا انگیزه ای ذاتی برای اثبات چیزی دارند ، شاید این روند ممکن است کوچک باشم ، اما من واقعا به تأثیر آن اهمیت می دهم.

من دوست دارم فرصت های ایجاد شده یا افراد دیگر را برای یادگیری و رشد در محل کار ببینم ، من همچنین به عنوان یک زن مطلقه احساس قدرت می کنم که هرگز نمی خواهم احساس کنم به یک مرد وابسته هستم تا از من مراقبت کند ، من آزادی می خواهم برای ایجاد شغل و زندگی خود روشی که من آن را دوست دارم و هر روز به من انگیزه می دهد.

11. موفقیت در زمینه میله های خالص Fields:
تحقق موفقیت
در سال 2017 ، من تصمیم گرفتم یک سازمان غیر انتفاعی ایجاد کنم که به پیدا کردن افرادی با استعدادهای نهفته و توانایی های ذهنی از دست رفته اختصاص دارد.

B LLC برای حمایت از شرکتهای نوپا ، ایجاد افراد با استعداد ، همکاری و همکاری فقط در آنجا بود و فقط به این دلیل که مستحق مجازات شدن برای گلوتن هستم ، یک گروه متخصص به نام Pty Ltd در استرالیا ایجاد کردم.

از قضا ، در سال 2017 ادامه یافت که به ذهنم خطور کرد که ما موفق شده ایم اگر بتوانید سه استارت آپ را که تنها چند ماه از عمر آنها نمی گذرد و یک گردباد بزرگ دنبال می کنید ، نگه دارید. آنها فرار کردند ، احتمالاً مشکلی نیست.

این بدان معنا نیست که من در راه اشتباهی مرتکب نشده ام ، زیرا مرتکب شده ام ، اما از اشتباه شما درس های درستی گرفته ام و اکنون آنها را گرفته ام و دیگر تکرار نکرده ام.

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند

من معتقدم که همه ما می توانیم موفق شویم ، نیازی به کسی نیست که به خاطر من شکست بخورد ، خوب است که به جای استفاده از 100٪ انرژی در هر شخص ، یک سیستم ایجاد کنیم و 1٪ از انرژی را در هر 100 نفر استفاده کنیم.

با این حال ، من تعجب می کنم که می گویم همه این تفکر را ندارند ، یک سلسله مراتب داخلی در غرایز بسیاری وجود دارد ، آنها نمی توانند درک کنند که چرا من از یک شرکت خوشحالم (به عنوان مثال) آنچه ما در تسریع آن کمک کردیم این است اکنون از همه شرکتهایم موفق تر است.

دلیل آن ساده است: شرکت هایی که به آنها کمک می کنیم و به دیگران کمک می کنند و این باعث می شود دنیا برای همه ما مکان بهتری برای زندگی باشد.

انگیزه موفقیت

من نمی خواهم انگیزه ای برای موفقیت داشته باشم ، انگیزه دارم دنیا را به مکانی بهتر برای همه تبدیل کنم ، انگیزه دارم که دنیا را به مکانی بهتر برای همه ما تبدیل کنم ، اما فقط در صورتی که روش من برای انجام آن منجر شود به موفقیت من و شما متفاوت هستید.

من همیشه می خواستم برای حل مشکلات واقعی و کمک شایانی به جامعه با ذهنم کاری انجام دهم ، فکر کردم می توانم از طریق یک باشگاه ضریب هوشی مانند منسا ، جامعه پرومتئوس یا جامعه المپیک ، که در برخی از آنها عضو همه آنها ، اما به نظر نمی رسد که این سازمانها حرکتی را که من آرزو داشتم نداشته باشند ، بنابراین آنچه را که می خواستم انجام دادم.

در 12 ماه گذشته ، شرکت های من در تحقیقات سرطان ، مبارزه با قاچاق انسان ، امنیت سایبری و موارد دیگر همکاری کرده اند. من تنوع را دوست دارم و فراموش نمی کنم ، زندگی ارزش آن را دارد که برای من زندگی کند.

کیت قاسم خان:
تحقق موفقیت
هر مشاغلی خصوصاً برای غذا و نوشیدنی و خصوصاً در مواردی که مصرف کنندگان حق انتخاب نامحدود دارند دشوار است.

اولین موفقیت برای ما زمانی بود که در مسیر درست قرار گرفتیم ، زمانی که شروع به بررسی سفارشات مشتری در مراحل کوتاه کردیم ، و همچنین زمانی که شروع به دریافت بازخورد ورودی از مشتری های دوره ای کردیم اگر نوشیدنی های ما برای آنها باشد. این نیز با کمک به سلامتی آنها اتفاق می افتد.

موفقیت در برنامه های انعطاف پذیر

موفقیت در کارآفرینی به معنای موفقیت در کار و خانه است. آنها باید دست به دست هم دهند و هم به طور مساوی و هم به صورت متعادل حرکت کنند ، ما سریعتر ، سخت تر و طولانی تر از همیشه کار می کنیم.

ما ضمن اطمینان از موفقیت خود در زندگی خانوادگی ، می توانیم برای ایجاد zyn در برنامه خود وقت بگذاریم.

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند

برای بسیاری از افراد ، موفقیت کاملاً با ارزش خالص مالی آنها سنجیده می شود. برای ما ، این یک عامل مهم است ، اما ثروت مالی تنها چیزی نیست که موفقیت را تعیین می کند ، بلکه برای موفقیت در همه جنبه های زندگی مهم است.

برای ما ، این شامل مشارکت های خانوادگی ، مشارکت های اجتماعی ، خیریه ها ، کمک های اخلاقی و زیست محیطی ، ورزش و غیره است. هیچ برنامه ای برای موفقیت وجود ندارد ، این موفقیت عمدتا مربوط به کسب نسبتاً بیشتر از دیگران بود ، اما کافی نیست که مردم امروز بدانند چه عواملی باعث موفقیت شما می شود. این باید احساس موفقیت کند ، نه مانند دیگران در شبکه های اجتماعی.

آخرین نکات موفقیت

هیچ تعریفی از موفقیت وجود ندارد ، اگر می خواهید یک فرد موفق باشید ، دریابید چه انگیزه ای برای شما ایجاد می کند و همین کار را انجام دهید.

با همه توصیه های 12 نفر موفق ، همه کارها را برای خود انجام دهید و موفقیت را در شرایط خود تعیین کنید.

منبع:
https://namnak.com/تعریف-موفقیت.p65462

————————–.

موفقیت چه شکلی است؟ پاسخ موفق ترین انسان های جهان به این سوال بزرگ

بسیاری از مردم در مورد موفقیت صحبت می کنند. آنها غالباً می گویند که می خواهند در یک زندگی یا زمینه خاص موفق شوند ، اما در صورت ایجاد فرصت هیچ کار مفیدی انجام نمی دهند.

زیرا معنای آنها ویژگیهایی نیست که افراد برای موفقیت در هر زمینه ای نیاز دارند. مطمئناً همه می خواهند پول زیادی بدست آورند ، ماشین بهتری رانندگی کنند و کار بهتری پیدا کنند ،

اما نکته مهم این است که فقط آرزو کافی است. تا زمانی که اهداف واضح و قابل دستیابی را تعیین نکنید و آنها را روی کاغذ نگذارید ، نمی توانید موفق شوید.

19 مفهوم موفقیت

موفقیت چیست؟ آیا ثروت است؟ خوشحال بودن؟ در تعریف تحت اللفظی آن می توان گفت که موفقیت احترام یا شهرت بسیار زیاد است. موفقیت در حق و خواستن نتیجه تلاش است.

موفقیت تنها زمانی معنا پیدا می کند که کسی یا چیزی به هدفی برسد. به گفته زیگ زیگلر ، یکی از مشهورترین متخصصان موفقیت در زندگی در کتاب “شما برای پیروزی به دنیا آمده اید” ، وی معتقد است که موفقیت را نمی توان با یک جمله تعریف کرد. به گفته وی ، موفقیت ترکیبی از چندین چیز مختلف است.

البته او معتقد بود که تعریف موفقیت برای همه متفاوت است و همه موفقیت را به یک شکل نمی دیدند و به دست نمی آورند. در اینجا 20 تعریف مختلف از موفقیت آورده شده است.

تعریف موفقیت خود را پیدا کنید و از آن برای معنادار کردن زندگی خود استفاده کنید.

مفهوم موفقیت

موفقیت یعنی همیشه بهترین بودن
موفقیت زمانی حاصل می شود که تمام تلاش خود را برای انجام یک کار انجام دهید.

موفقیت یعنی تعیین اهداف درست
در تعیین اهداف خود واقع بین باشید. با تنظیم مجموعه ای از اهداف انتزاعی نمی توانید موفق شوید.

موفقیت یعنی داشتن مکانی به نام خانه
خانه جایی است که قلب شما در آن آرام می گیرد. اگر مکانی دارید که می توانید آن را خانه بنامید ، قطعاً فرد موفقی هستید.

موفقیت یعنی این که بتوانید تفاوت بین نیاز و میل را درک کنید
اگر می توانید تعهدات ماهانه خود را انجام دهید و نیازهای اساسی خود را برآورده کنید ، فرد موفقی هستید.

موفقیت یعنی اعتقاد به خودت
اگر اعتقاد دارید که می توانید ، پس قطعاً یک فرد موفق هستید.

موفقیت یعنی تعادل کار و اشتیاق
کار بدون اشتیاق می تواند شما را دچار استرس کند و به نتایج درستی نرسید. بنابراین سعی کنید روی مواردی که شما را هیجان زده می کنند تمرکز کنید.

موفقیت یعنی مراقبت از نیازهای خود
یادتان باشد قبل از کمک به دیگران ماسک اکسیژن خود را بردارید.

موفقیت یعنی یادگیری اینکه بعضی اوقات مجبورید نه بگویید
موفقیت فقط زمانی حاصل می شود که در زندگی تعادل داشته باشید. بخشی از این تعادل توانایی نه گفتن است.

موفقیت یعنی این که بدانید زندگی شما پر از چیزهای خوب است
عشق ، سلامتی ، دوستان ، خانواده و اینها – همه اینها نشان می دهد که زندگی شما چقدر خوب است.

موفقیت یعنی درک این نکته که بدون از دست دادن نمی توانید به چیزی برسید
تنها در صورتی می توانید موفق شوید که به دیگران کمک کنید.

موفقیت به معنای غلبه بر ترس است
غلبه بر ترس باعث می شود احساس شکست ناپذیری کنید. هیچ کس نمی تواند جلوی شما را بگیرد.

موفقیت یعنی یادگیری هر روز چیز جدید
افراد موفق تقریباً کنترل هر موقعیتی را دارند.

موفقیت یعنی یادگیری اینکه از دست دادن چند جنگ کوچک می تواند منجر به پیروزی در یک جنگ بزرگ شود
افراد موفق تقریباً کنترل هر موقعیتی را دارند.

موفقیت یعنی دوست داشتن دیگران و آنها شما را دوست خواهند داشت
داشتن عشق بی قید و شرط بهترین موفقیت در زندگی است.

موفقیت یعنی پایبند بودن به اعتقادات
افراد موفق تقریباً کنترل هر موقعیتی را دارند.

موفقیت یعنی هرگز تسلیم نشوید
افراد با پشتکار می توانند چیزهای خارق العاده را درک کنند.

موفقیت یعنی جشن پیروزی های کوچک
هر زمان به هدفی رسیدید یا از مانعی عبور کردید ، برای جشن گرفتن وقت بگذارید.

موفقیت به این معنی است که معلولیت های شما نمی توانند مانع شما شوند
ناتوانی نمی تواند موفقیت فرد را تعیین کند. هرگز اجازه ندهید جراحات شما را عقب نگه دارد.

موفقیت یعنی این که بفهمید سرنوشت خود را کنترل می کنید
سرنوشت شما تحت کنترل شماست و باید بدانید که در این مسیر تنها هستید.

موفقیت را می توان از بسیاری جهات تعریف کرد. هر وقت بتوانید در پایان روز بگویید که روز خوبی داشته ام ، باید موفق شوید.

سرنوشت شما تحت کنترل خودتان است و باید بدانید که شما در این مسیر تنها هستید.

موفقیت می تواند به شکل های مختلفی تعریف شود. هر زمان که بتوانید در پایان یک روز بگویید من روز خوبی را پشت سر گذاشته ام، توانسته داید موفق شوید.

10 راز رسیدن به موفقیت شغلی

موفقیت شغلی

موفقیت به عوامل مختلفی بستگی دارد. در اینجا به بررسی مهم ترین ویژگی هایی که شما باید برای دستیابی به موفقیت در شغل و حرفه خود داشته باشید را به شما آموزش خواهیم داد.

تحلیل کردن خود را به یک عادت تبدیل کنید

برای موفقیت در کار خود باید نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید. شما همیشه باید آماده پذیرش آنها باشید و از آنها به عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید

. به خاطر داشته باشید که همه بی نظیر هستند. برنده توانایی شناسایی نقاط ضعف خود و یافتن راه هایی برای غلبه بر آنها را دارد.

آیا از کمبود مهارت های ارتباطی رنج می برید؟ آیا می توانید برای شرکت خود تجارت خوبی انجام دهید؟ آیا توانایی حل مشکلات را دارید؟ انگیزه شما برای پیشرفت در زندگی چیست؟

چه چیزی باعث می شود شغل خود را ترک کنید؟ شما باید این سوالات را از خود بپرسید و بیشتر و بیشتر ترکیب ذهنی خود را شناسایی کنید.

این به شما این امکان را می دهد که بهترین روش ممکن را برای داشتن مثبت اندیشی و انجام کارهای درست در زمان مناسب پیدا کنید.

چشم انداز مناسب داشته باشید

والت دیزنی معتقد است که اگر می توانید رویای چیزی را ببینید ، می توانید آن را انجام دهید. با تعیین اهداف کوتاه مدت شغلی شروع کنید.

سپس همان مسیر را طی کنید تا بتوانید بینایی ذهنی خود را شکل دهید. همه کارشناسان موفقیت معتقدند کسانی که توانایی تجسم اهداف خود را دارند شانس بیشتری برای دستیابی به این اهداف و تحقق بخشیدن به آرزوهای خود دارند.

با این حال ، چشم انداز تنها اولین گامی است که باید در جهت موفقیت بردارید. ارسطو روند موفقیت 2000 سال پیش را اینگونه تعریف کرد:

شما باید ایده های روشن و عملی برای خود تعریف کنید و آنها را به اهداف زندگی خود تبدیل کنید. علاوه بر این ، شما باید ابزارهای لازم برای دستیابی به این اهداف مانند پول ، تجهیزات و دانش کافی را داشته باشید.

سپس برای رسیدن به اهداف خود از این ابزارها استفاده کنید.

وقتی دانستید که 5 یا 10 سال آینده کجا هستید ، می توانید اقدامات خود را مرور کنید و ببینید که در رسیدن به اهداف شغلی خود چقدر پیشرفت کرده اید.

اگر کاری که انجام می دهید منجر به موفقیت نمی شود ، وقت آن است که برنامه خود را تغییر دهید.

برای اقداماتی که انجام می دهید برنامه ریزی داشته باشید

شما باید بدانید که کجا می خواهید بروید و چگونه می خواهید بروید. در صورت لزوم برای سال به سال ، ماه به ماه و حتی ساعت به ساعت برنامه ریزی کنید.

تهیه یک طرح به شما کمک می کند تا وظایف و پروژه های خود را سریع و کارآمد انجام دهید. این باعث می شود که شما تأثیرگذاری بیشتری داشته باشید و در یک زمان خاص بتوانید به اهداف خود برسید.

به گفته مارک بی ، یک ارائه دهنده خدمات آنلاین حرفه ای ، داشتن یک برنامه به شما کمک می کند تا با موفقیت هماهنگ شوید.

اما اجرای یک برنامه موجود نیاز به نظم در کار شما دارد. بنابراین اگر می خواهید موفق شوید ، باید آن را برنامه ریزی کنید و با دقت و دقت آن را دنبال کنید.

روی احساسات خود کنترل داشته باشید

زندگی متشکل از لحظات است. لحظه های شادی ، لحظه های ناامیدی ، لحظات عاشق شدن و لحظات احساس اینکه قلب شما شکسته است.

در تمام این لحظات شما باید بتوانید احساسات خود را کنترل کنید و خواسته های خود را کنترل کنید. احساسات شما نباید روی رفتار و عملکرد شما تأثیر بگذارد.

شما باید بدانید که راه موفقیت صاف نیست و وقت استراحت در این مسیر را ندارید. بنابراین ، بدون در نظر گرفتن تلاش در زندگی موفق باشید.

از اینکه سختکوش باشید اصلا خجالت نکشید

احتمالاً بارها شنیده اید که هیچ جایگزینی برای سخت کوشی در زندگی وجود ندارد. اما متأسفانه این جمله را همیشه فراموش می کنیم. موفقیت آسان نیست.

شما باید برای آن تلاش کنید تا بتوانید به آن برسید. البته شما قبلاً او را می شناختید ، اما توجه کافی به او نداشتید.

مثبت فکر کنید

شکست بخشی از چرخه موفقیت است. از ترس شکست هرگز نمی توانید موفقیت را تجربه کنید. میلیون ها نمونه در جهان وجود دارد که بارها و بارها شکست خورده اند ، اما سرانجام توانسته اند به بهترین شکل ممکن به هدف خود برسند.

فردی که نگرش مثبتی دارد و خوش بین است شانس بیشتری در کشف فرصت های جدید یا یافتن راه حل برای مشکلات خود دارد تا شخصی که فقط شکایت و شکایت دارد.

ذهن مثبت مانند یک آهنربا قوی عمل می کند و راه را به شما نشان می دهد.

یک قدم به جلو بروید و شبکه ای از افراد مثبت را در اطراف خود جمع کنید

افراد منفی تنها می توانند انرژی شما را بگیرند ، اما افراد مثبت می توانند به شما کمک کنند تا احساس نشاط و انرژی بیشتری داشته باشید.

روحیه تیمی خود را بهبود ببخشید

در یک سازمان ، شما و همکارانتان برای یک هدف مشترک تلاش می کنید. اگر می خواهید به نتایج بهتری برسید و حرفه خود را پیش ببرید ،

باید یاد بگیرید که یک عضو تیم خوب و یک رهبر قوی باشید. راتن تاتا ، میلیونر هندی معتقد است که اگر کسی بخواهد سریع حرکت کند ، باید این کار را به تنهایی انجام دهد. اما اگر کسی می خواهد مسیری طولانی را طی کند ، باید با دیگران همراه شود.

میان اهداف کاریتان هماهنگی وجود داشته باشد

وقتی شرکتی شما را استخدام می کند ، در واقع انتظار دارد که به آنها در رسیدن به اهداف تجاری خود کمک کنید. اگر اهداف شخصی شما با اهداف شرکت شما مطابقت نداشته باشد ،

در طولانی مدت نمی توانید با آنها کار کنید و به زودی احساس ناامیدی خواهید کرد. حتی اگر به کار در شرکت ادامه دهید ، از تمام انرژی و فکر خود استفاده نخواهید کرد و این برای شما یا شرکت شما مفید نخواهد بود.

بنابراین مهم است که بین اهداف تجاری و اهداف تجاری شرکت خود هماهنگی داشته باشید. شما باید مسئولیت کاری را که انجام می دهید کاملاً به عهده بگیرید و از تمام انرژی خود برای بهبود شرایط کار استفاده کنید.

همواره انگیزه خود را برای موفق شدن حفظ کنید

مردم می توانند به موفقیتی که واقعاً بدنبال آن هستند دست یابند. اگر مایلید برای رسیدن به اهداف خود فداکاری کنید و در طول زندگی باانگیزه بمانید ،

می توانید به هر آنچه می خواهید برسید. بنابراین موفقیت های کوچک خود را جشن بگیرید و از شکست های خود بیاموزید.

به رویایی که در ذهن دارید تعهد داشته باشید

داشتن تعهد به رویاهای در ذهن یکی از مهم ترین جنبه های دستیابی به موفقیت بیشتر در زندگی است. اگر شما به صورت کامل و صد در صد به زندگی خود و اهدافی که دارید تعهد داشته باشید، مطمئنا می توانید به آن دست پیدا کنید.

16 راز رسیدن به موفقیت در زندگی

از منطقه امن خود خارج شوید
تا زمانی که در منطقه امن خود باشید ، نمی توانید به چیز خاصی برسید. به یاد داشته باشید که برای موفقیت باید سعی کنید ریسک کنید.

هرگز تسلیم نشوید
تقریباً هیچ کاری با تلاش اول کار نمی کند. اما این که یک کار عملی به نظر نمی رسد به این معنی نیست که کار نمی کند. این بدان معناست که ممکن است روشی که شما برای انجام آن انتخاب کرده اید مناسب نبوده است.

به خاطر داشته باشید که اگر کاری آسان انجام می شد ، همه آن را می دانستند و فرصتی برای شما پیش نمی آمد.

وقتی می خواهید تسلیم شوید ، بیش از هر زمان دیگری به هدف خود نزدیکتر هستید
یک جمله چینی وجود دارد که می گوید: “وسوسه ترک کار خود درست قبل از موفقیت به حداکثر حد خود می رسد.”

همیشه برای بدترین حالت آماده باشید
همیشه آماده باشید تا در تلاش های خود کمترین نتیجه را کسب کنید. این آمادگی به شما کمک می کند تا در صورت بروز مشکل عملکرد بهتری داشته باشید.

بر آنچه می خواهد اتفاق بیفتد تمرکز کنید
این جمله قدیمی را همیشه بخاطر بسپارید: “هر آنچه فکر می کنید برای شما اتفاق می افتد.”

در حال زندگی کنید

وضعیت شما هر چقدر هم دشوار باشد ، اگر زندگی می کنید و خیلی به آینده نگاه نمی کنید ، می توانید بر آن غلبه کنید. به این ترتیب هر روز دستاورد خوبی خواهید داشت.

همیشه رو به جلو

همیشه سعی کنید شرایط را بهبود ببخشید. هرگز دست از انجام کارهای جدید بر ندارید. هنگامی که پیشرفت را متوقف می کنید ، مرگ موفقیت شما فرا می رسد. برای بهتر شدن هر روز و هر لحظه هدف تعیین کنید و هر روز برای رسیدن به آن هدف تلاش کنید.

سریع تصمیم بگیرید
به یاد داشته باشید که ژنرال معروف جنگ داخلی آمریکا ، تگزوم شرمن گفت: “یک برنامه خوب که امروز با زور اجرا می شود ، بسیار بهتر از یک برنامه کامل است که فردا اجرا می شود.”

اهمیت هر چیزی را تعیین کنید
خودتان تعیین کنید که همه چیز در زندگی شما چقدر مهم است. این به شما امکان می دهد اقدامات موثری انجام دهید.

وظایف خود را مدیریت کنید
هر چیزی که به درستی مدیریت نشود به راحتی از بین می رود. اگر مشکلی دارید و منبع دقیق آن را نمی دانید ، بهتر است کمی وقت بگذارید و به قسمتهایی که قبلاً توجه نکرده اید ، نگاه کنید. مطمئن باشید که می توانید مشکل را پیدا کرده و حل کنید.

به عملکرد خود بیشتر از رقبا توجه کنید
شما باید به رقبا توجه کنید. اما شما باید بیشتر از توجه به عملکرد خود به عملکرد خود توجه کنید. وقتی به رقبا نگاه می کنید ، به خاطر داشته باشید که همه چیز از دور عالی به نظر می رسد.

هرگز اجازه ندهید دیگران به جای شما تصمیم بگیرند
قوانین و مقررات بسیاری در جوامع بشری امروز وجود دارد. شما این فرصت را دارید که کاری را که دوست دارید انجام دهید و هیچ کس نمی تواند شما را در آن مسیر متوقف کند.

تنها چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که اقدامات شما در مسیر درست پیش می رود.

هرگز انتظار نداشته باشید که زندگی صادقانه باشد
زندگی هرگز صادقانه نیست. شما باید این را بپذیرید و بدانید که تنها شما هستید که می توانید زندگی خود را تغییر دهید. بهترین مرد خود باشید ، حتی اگر چیزی به نظر شما منصفانه نرسد.

مشکلات خود را حل کنید
با ارائه راه حل های خود می توانید به یک مزیت رقابتی مجهز شوید. به گفته بنیانگذار سونی: “شما هرگز نمی توانید با پیروی از دیگران در فناوری ، تجارت یا هر چیز دیگری موفق شوید.”

خود را خیلی جدی نگیرید
نیمی از کارهایی که انجام می دهیم همیشه به شانس بستگی دارد. هیچ یک از ما به اندازه انتظار خود بر خود کنترل نداریم.

همیشه لبخند زدن دلیل دارد
دلیل خود را پیدا کنید حتی اگر نمی توانید دلیلی برای لبخند پیدا کنید ، کافی است به یاد داشته باشید که اکنون واقعاً خوش شانس هستید که زنده هستید. زندگی کوتاه است. بعد از زندگی لذت ببرید.

منبع:
https://www.movafaghsho.com/موفقیت-چیست-راز/

حتما ببینید

مدل آبنما سنگی

130+ مدل آبنما سنگی [خانگی، ویلایی]

آبنما انواع مختلفی دارد که شما می توانید برای حیاط منزل ، هتل ، ساختمان …

4 نظر

  1. به نظر من موفقیت به معنای غلبه بر ترس است

  2. من میگم موفقیت یعنی اعتقاد به خودت

  3. نظر من موفقیت یعنی تعادل کار و اشتیاق

  4. موفقیت یعنی همیشه رو به جلو حرکت کردن و تمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *