چوب گردو تکانی

محکم قدم بردار و ثروتمند شو

برای رسیدن به ثروت باید با استوار و مقتدر قدم بردارید و اجازه ندهید هیچکس مانع رسیدن شما به پیشرفت شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید افکار منفی را کنار گذاشته و با خودتان عهد ببندید تا به هدف نرسیده اید قدمی به عقب برنگردید و وقتی من این روش را به کار بردم و موفق شدم پس حتما شما هم موفق خواهید شد. من با دنیای تجارت آشنا شدم و با به کار گیری اصول ثروتمند شدن توانستم به ثروت بیکرانی برسم.

چوب گردو خام

در واقع چوبهای گردو دارای انواع مختلفی می باشند، در این قسمت قصد داریم تنوع آنها را بیان کنیم، چوب گردو خام، معمولی و… انواع مختلف این نوع چوب را تشکیل می دهند.

چوب های گردو از نظر مقاومت، بسیار محکم هستند و دارای بافت متراکمی نیز می باشند.

لازم به ذکر است بدانید که  استحکام زیاد این نوع چوب، باعث می شود از آن بتوان ورقه ‌های نازکی ساخت و به عنوان روکش برای وسایل مختلف استفاده نمود و در همین جهت، این موضوع در صدد آن برآمده که سازندگان بسیاری این چوب را مورد استفاده قرار دهند.

تنوع رنگی در چوب های گردو بسیار متفاوت و زیاد می باشد، این نوع چوب تناژ رنگی گسترده‌ای را در خود جای داده است.

چوب گردو خام

چوب گردو خشک

چوب گردو خشک، نوعی چوب همه کاره می باشد و برای انواع متفاوت مبلمان در منزل مورد استفاده واقع می شود و سازندگان بسیاری می ‌توانند طرح‌ های متنوع و دلخواه از جمله، مبلمان منحنی را روی این چوب طراحی نمایند.

از سمتی دیگر لازم است بدانید، چوب گردو در هر شکل و حالتی که باشد، از دوام بسیاری برخوردار است و شما می توانید اطمینان داشته باشید تا مدت ‌های متمادی نیازی به تعویض نخواهد داشت، الگوی دانه ‌های طبیعی چوب گردو بسیار جذاب و خیره کننده است.

در نتیجه بیشتر نجاران و سازندگان مبلمان اداری و خانگی بدون ایجاد هیچ گونه تغییر در الگو، آن را به کار می ‌برند.

چوب گردو خشک

چوب گردو تکانی

از چوب گردو تکانی در ساخت و تهیه انواع مختلف روکش، ساخت مجسمه، خاتم و مبل استفاده می شود .

همچنین لازم به ذکر است بدانید از روکش چوب گردو در مصارفی همچون دکوراسیون منزل، نمای ساختمانی و همچنین تهیه پارکت، روفرشی و کفپوش استفاده می شود.

این نوع چوب به سبب کاربرد چسب پذیری و لاک پذیری بالا در برابر ساییدگی بسیار مقاوم می باشد جالب است بدانید به سبب این که چوب گردو دارای ظرافت خاصی است می توان از آن روکش های نازکی با ضخامت بسیار پایین تهیه کرد.

 

چوب گردو تکانی

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *