فلش مموری لایتنینگ

فروش فلش مموری لایتنینگ

امروزه با پیشرفت علم و تکلنولوژی باعث شده است تا زندگی بشر روز به روز بهتر شود و سرعت بیشتری به آن ببخشد به عنوان مثال فلش مموری لایتنینگ برای ضبط ماشین که امروزه در بازار زیاد خرید و فروش می شود و قیمت مناسبی نیز دارد یکی از فناوریهای جدیدی است که توسط پژوهشگران برای گوشیهای آیفون ساخته شده است که در ادامه مقاله سایت آراد برندینگ به آن خواهیم پرداخت.

فروش فلش مموری لایتنینگ

گوشی آیفون امروزه از لاکچری ترین گوشیهای دنیا می باشد که هر کسی دوست یک دستگاه از آن را داشته باشد گوشی آیفون را یک شرکت امریکایی بنام اپل تولید می کند که محصولات این شرکت در سراسر جهان عرضه می شود و متقاضی زیادی دارد.

ایفون هر ساله مدل جدیدی از آیفون را ارائه می دهد و تا به الان آخرین مدلی که از گوشی از آیفون ارائه شده است آیفون 13 پرومکس می باشد این برند از گوشی مدلهای متفاوت و زیادی دارد و همه افراد دارای آیفون 13 نمی باشند زیرا قیمت این گوشی در حال حاضر به بالای 60 میلیون تومان رسیده است.

بنابراین همه گوشی آیفون از حافظه بالایی برخوردار نمی باشد و ممکن برای برخی از افراد حافظه ای که برای این گوشی در نظر گرفته شده بسیار کم باشد.

از آنجایی که گوشی آیفون پلمپ می باشد پس شما نمی توانید به آن حافظه جانبی بیفزایید ولی می توانید از فلش مموری لایتنینگ برای این گوشی استفاده نمایید که در ادامه به ویژگیهای این ماژول خواهیم پرداخت.

فلش مموری لایتنینگ

همه ی کسانی از گوشی آیفون استفاده می نمایند قطعا یک روزی با مشکل پرشدن حافظه مواجه می شوند و باید برای آن چاره ای بیندیشند.

فلش مموری لایتنینگ

جالب است بدانید که فلش مموری لایتنینگ یکی از بهترین ماژولهایی است که برای این گوشیها و دوربین مداربسته اختراع شده است و به این افراد کمک می کند تا حافظه بیشتری را برای گوشی خود فراهم آورند و از این مشکل رهایی پیدا کنند.

وقتی حافظه گوشی پر می شود لحظه بسیار بدی می باشد و اعصاب و روان انسان را مشغول می کند و یا حتی بدتر، یعنی شما نیاز دارید تا یک فایل را دانلود نمایید و در وسط دانلود ارور کمبود حافظه برای شما صادر می شود این بدترین لحظه ای است که می توان برای فرد تصور کرد زیرا کار فرد را با مشکل مواجه نموده است.

البته پر شدن حافظه گوشی مشکلات زیادی را برای دستگاه شما فراهم می آورد و فرقی نمی کند گوشی شما آیفون باشد یا یک گوشی اندرویدی در دست داشته باشید بهر حال پر شدن حافظه می تواند برای شما دستگاه شما خطرناک باشد که یکی از آن موارد این می باشد سرعت دستگاه شما پایین می آید و که این امر می تواند برای شما همه ملال آور باشد.

فروش فلش مموری

دنیای امروز دنیای اطلاعات می باشد روزانه حجم بسیار زیادی از اطلاعات در انواعی مختلف تولید می شود و در دنیا دست به دست می شود.

آیفون داران برای کمبود حافظه دستگاه خود باید به فکر خرید فلش مموری لایتنینگ با ورق استیل برای دستگاه خود باشند تا در آینده با مشکل جدی مواجه نشوند.

شاید تصور کنید می توانید با وصل نمودن دستگاه آیفون خود به لب تاب یا سیستم کامپیوتری می توانید اطلاعات را به آن منتقل نموده و این مشکل را برطرف نمایید ولی لازم است بدانید که برای حل این مشکل این کار اصلا درست و حرفه ای نمی باشد زیرا اولا دسترسی به لبتاب و غیره در هر زمانی و در هر شرایطی قابل دسترس نیست و دوما اینکه اگر فایلهای آیفون خود را به لبتاب انتقال دهید برای همیشه دسترسی به فایلهای آن را برای خود را محدودیت مواجه نموده اید.

فروش فلش مموری

اما تهیه یک حافظه جانبی برای لبتاب خود که در واقع همان فلش مموری لایتنینگ می باشد اندازه کوچکی نیز دارد و می تواند به راحتی همراه شما باید و در کسری از دقیقه تمام اطلاعات خود را به روی آن منتقل نمایید ضمن اینکه در حال حاضر مراکز فروش فلش مموری با گستردگی بسیار زیای که دارند شما را در امر تهیه هر چه آسان تر این محصول کاربردی یاری می رسانند.

این فلش مموری با فلشهای یو اس بی شبیه هستند و تفاوت زیادی با هم ندارند فقط تنهای فرقی که دارند این است که یک طرف این فلش مموری کانکتور آن از نوع لایتنینگ می باشد.

این دقیقا مثل فلش او تی جی است که همان طور که می دانید این فلش برای گوشی اندرویدی استفاده می شود و یک طرف آن یو اس بی است که به سیستم وصل می شود و طرف دیگر کانکتور تایپ سی و تایپ بی می باشد که می توان به محتویات آن دسترسی پیدا کنید.

فلش مموری لایتنینگ دقیقا همانند همین فلش می باشد که بجای کانکتور تایپ سی کانکتور لایتنینگ در سر آن وجود دارد که به گوشی آیفون وصل می شود.

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *