طرز تهیه نارگیل کدو سبز با هویج و سیب زمینی

طرز تهیه نارگیل کدو سبز با هویج و سیب زمینی، دستور تهیه نارگیل کدو سبز با هویج و سیب زمینی

در دنیای آشپزی، یافتن دستور العمل های جدید و خوشمزه همیشه هیجان انگیز است. امروز در ” سایت آموزشی چی شی ” طرز تهیه نارگیل کدو سبز با هویج و سیب زمینی را به شما معرفی می کنیم. این کاکائو نه تنها یک انتخاب عالی برای وعده های غذایی سبک و مغذی است، بلکه می تواند با ترکیب رنگ های جذاب و طعم های لذیذ توجه هر بیننده ای را به خود جلب کند. این دستور خوشمزه را با ما امتحان کنید.

کاکائو کدو سبز با هویج و سیب زمینی با رنده کدو تنبل، هویج و سیب زمینی شروع می شود. پس از استخراج آب اضافی، این سبزی ها را با پیاز، تخم مرغ، آرد و ادویه هایی مانند نمک، فلفل، زردچوبه و پودر سیر مخلوط می کنند. مخلوط حاصل به شکل نارگیل در می آید و در روغن داغ سرخ می شود تا دو طرف آن قهوه ای طلایی و ترد شود.

موادمقدار
یک پیاز1x
تخم مرغ3 عدد
ارد2 قاشق غذاخوری
هویج1x
کدو سبزشماره 2
سیب زمینی1x
آرد سوخاری (اختیاری)1 قاشق غذاخوری
نمک، فلفل، زردچوبه و پودر سیربه مقدار لازم

طرز تهیه نارگیل کدو سبز با هویج و سیب زمینی

مرحله 1: کدو سبز را آماده کنید

ابتدا کدو سبز را با رنده درشت رنده کنید. سپس به آرامی فشار دهید تا آب اضافی آن گرفته شود. این به کاکائو شما پس از پخت یک قوام ترد و خوشمزه می دهد.

مرحله 2: سایر سبزیجات را رنده کنید

پیاز، هویج و سیب زمینی را با رنده ریز رنده کنید. مانند کدو تنبل، آب اضافی این سبزی را بگیرید، مراقب باشید که مخلوط خیس نشود. این به حفظ بافت مناسب و طعم غنی کاکائو کمک می کند.

مرحله 3: مواد را مخلوط کنید

تمام مواد رنده شده را در یک کاسه بزرگ بریزید. تخم مرغ، آرد و در صورت تمایل آرد سوخاری را اضافه کنید. مواد را با قاشق چوبی یا دست خوب هم بزنید تا مخلوطی یکدست به دست آید.

مرحله 4: ادویه جات ترشی جات را اضافه کنید

در این مرحله به میزان لازم نمک، فلفل، زردچوبه و پودر سیر را اضافه کنید. دوباره مواد را خوب با هم مخلوط کنید تا ادویه ها به خوبی با مواد دیگر ترکیب شوند و طعم آنها به طور یکنواخت پخش شود.

مرحله 5: تابه را گرم کنید

تابه ای را روی حرارت متوسط ​​قرار دهید و به اندازه کافی روغن اضافه کنید. صبر کنید تا روغن داغ شود. این کار به خوبی زمین را برای سرخ کردن نارگیل آماده می کند.

مرحله ششم: کاکائو را شکل دهید و سرخ کنید

با دست یا قاشق مقداری از مخلوط را بردارید و به آرامی به شکل کاکائویی در آورید. سپس آنها را با دقت در روغن داغ قرار دهید. مراقب باشید روغن روی شما پاشیده نشود.

مرحله 7: کوکی ها را بپزید

نارگیل ها را از یک طرف برای چند دقیقه سرخ کنید تا قهوه ای طلایی و ترد شوند. سپس آنها را برگردانید تا طرف دیگر نیز به همین ترتیب پخته شود.

مرحله 8: کوکی ها را از ماهیتابه خارج کنید

پس از اینکه نارگیل ها از دو طرف خوب سرخ شدند، آن ها را از ماهیتابه خارج کرده و روی دستمال کاغذی قرار دهید تا روغن اضافی آن گرفته شود.

مرحله 9: سرو کنید

بعد از اینکه روغن اضافی از دانه های کاکائو گرفته شد، آنها را در ظرف مورد نظر خود قرار دهید. نارگیل کدو سبز شما با هویج و سیب زمینی آماده سرو است. این غذا را می توانید با سالاد سبز، ماست یا نان تازه سرو کنید.