شانس درب خانه ام را زد!

شانس درب خانه ام را زد!

درست است که میگویند شانس یک بار درب خانه آدم را میزند، اما گاها خودمان هم میتوانیم به دنبال شانس خود برویم. مدتی بود به دنبال راهی برای رونق کسب و کار خود بودم تا با مشورت یکی از دوستانم توانستم از یک مغازه درب فروشی به صادرات درب برسم و سود خوبی از این راه کسب کنم.

درب چوب گردو

قیمت درب چوب گردو به اندازه درب و… بستگی دارد. این درب با توجه به کیفیت و بافت مقاوم آن، باید در طراحی آن دقت فراوانی کرد و در واقع دربی است که به زحمت های فراوانی نیاز دارد. این چوب به صورت طبیعی بسیار براق و جذب کننده است و زمانی که این چوب را رنگ می کنید دیگر به آن فرم ایده آل خود میرسد .

درخت گردو یک گونه چوبی در معرض خطر یا تهدید نیست. با این حال، صاحبان خانه هایی که نگران تأثیرات زیست محیطی خانه خود هستند دیگر نگران این موضوع نباشند.

چوب گردو بسیار بادوام است، به ویژه از نظر مقاومت در برابر پوسیدگی و سایر خرابی ها. این نوع چوب از ثبات و استحکام بسیار خوبی نیز برخوردار است. با این حال، مانند بیشتر درهای چوبی، درب چوب گردو اغلب در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرد.

 

درب چوب گردو

درب ریلی

قیمت درب ریلی بستگی به اندازه و کیفیت دارد. باید به این موضوع توجه داشته باشید که این نوع از جنس درب به دلیل مقاومت بالایی که دارد بسیار مقاوم در برابر نور خورشید یا ضربه می باشد.

ویژگیهای مختلف این نوع از محصول باعث شده است که شما بتوانید در هر زمان و مکان خواهید بود این محصول را خریداری کنید. درب یکی از محصولات مهم می باشد که شما باید حتما یک محصول مناسب را نصب کنید تا اینکه صدا، گرما و سرما به داخل خانه نفوذ نکند. نصب این محصول بسیار آسان می باشد و می توانید به راحتی این محصول را در قسمت مورد نظر مورد نصب واقع دهید.

با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه درب های بسیار پیشرفته و مناسب طراحی و تولید شده است که شما می توانید برای راحتی بهتر از آن استفاده کنید.

درب ریلی مخصوص قسمت هایی می باشد که مقدار جای کوچک خواهید داشت و نمی توانید به صورت لولایی باز کنید. این نوع از درب بیشتر مخصوص درب های تراس می باشد که به راحتی می توانید از ورود صدا، گرما و سرما به خانه جلوگیری کنید.

درب ریلی

 

درب شیشه‌ای

قیمت درب شیشه‌ای بر اساس سایز درب و کیفیت درب تعیین می شود. در میان مدل های نامحدود و متنوع درب های ساختمانی موجود در بازارها، درب شیشه ای ریلی و برقی جزو ایمن ترین و در عین حال لاکچری ترین درب ها هستند که در ساخت آن ها از تکنولوژی های پیشرفته و متریال های مرغوب بهره گرفته شده است.

به همین علت در ردیف برترین درب ها قرار دارند که برای اماکن ساختمانی گوناگون قابل استفاده هستند.

درب شیشه_ای

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *