سیستم اعلام حریق دستی

سیستم اعلام حریق دستی خودکار

معایب و کندی روشهای قدیمی اعلان حریق، موجب طراحی و عرضه سیستم های اعلام حریق و جایگزینی این روش ها به دلیل کارایی بیشتر و صرف زمان کمتر شده است.

هر کدام از سیستم های اعلام حریق همانطور که درسایت آراد برندینگ اشاره شد مزایایی دارند البته بعضی مزایای بیشتری نسبت به سایر روش ها دارند و کاربرد بیشتری نیز، دارند بنابراین، استفاده بیشتر و استقبال بهتری از آنها می شود.

سیستم اعلام حریق دستی خودکار

سیستم های اعلام حریق کانونشنال یا متعارف، سال ها است که در دنیا وجود دارند و از نظر کارایی جایگاه متعارفی در مهار حریق دارند.

ولی سیستم اعلام حریق متعارف، به دلیل نوع ساختار و سیم کشی که دارد بیشتر در محیط های کوچک و با جمعیت پایین و نیز در محیط هایی با کاربری غیر از بیمارستان ها، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ استفاده می شود.

سیستم اعلام حریق خودکار

نوع عملکرد این محصول به گونه ای است که در ابتدا باید آن را با سیم کشی سیستم در جای مناسبی نصب کنید و کار شما در همین مرحله تمام می شود زیرا در هنگام حریق شما را آگاه خواهد کرد و در نظر داشته باشید که این سیستم از چند قسمت مهم تشکیل شده است که هر کدام وظیفه خاصی را بر عهده دارند و از مهم ترین اجزا می توان به حسگرهای هوشمند اشاره نمود زیرا وظیفه تشخیص بو و غلظت دود را بر عهده دارند و همچنین باید پیام خطر را به سیستم مرکزی ارسال نمایند زیرا در مرحله بعدی باید آژیر روشن شود تا ساکنین هر چه زودتر محل را ترک کنند و از از محل خروج اضطراری اقدام به حرکت کنند و در نظر داشته باشید که حسگر باید در محلهای زیادی نصب شود برای مثال اگر مکان مورد نظر شما دارای چندین اتاق و سالن می باشد سعی کنید تا در همه آنها حسگر نصب کنید زیرا تمامی محل باید تحت پشتیبانی و پوشش قرار گیرد و در غیر این صورت شما امنیت قطعی نخواهید داشت و بالعکس اگر حسگرها به صورت فعال در قسمتهای مختلف نصب شوند همه چیز تحت کنترل خواهد بود.

سیستم اعلام حریق خودکار

نصب این محصول باید توسط یک فرد متخصص انجام شود زیرا اطلاع دارد که هر قسمت باید در کجا نصب شود برای مثال حسگر باید در سطح فوقانی یک اتاق باید زیرا دود همواره به سمت بالا حرکت می کند و به این صورت مدت زمان بین آتش سوزی و آژیر دستگاه را به حداقل خواهیم رساند و در نتیجه افراد زمان بیشتری برار فرار خواهند داشت و شاید در همان چند ثانیه جان یک نفر نجات یابد و درباره کیفیت و مشخصات سیستم اعلام حریق خودکار باید عرض کنیم که از هر نظر قابل قبول می باشد و دارای استانداردهای تایید شده بسیار زیادی می باشد و سعی شده است که از بهترین مواد و متریال برای ساخت آن استفاده شود و شما کافی است یکبار آن را خریداری و نصب کنید و تا سالها کاربرد خواهد داشت و نیازی به تعویض و تعمیر ندارد و طول عمر مناسب و خوبی را دارا می باشد.

سیستم اعلام حریق دستی

خصوصیات منحصر به فرد  و مزایای استفاده از سیستم اعلام حریق پیشرفته دستی موجب شده تا افراد زیادی برای خرید این محصولات تشویق و ترغیب شوند و شما می توانید برای مشاهده این محصولات و مقایسه آنها از نظر کیفیت و کارایی به مراکز معتبر مراجعه کنید و پس از مشاهده محصولات و مقایسه آنها از نظر کیفیت و کاربرد، بهترین نوع محصولات را بر حسب نیازتان خریداری کنید.

یکی از مهمترین نکاتی که شما باید در زمان نصب و استفاده از این محصول در نظر داشته باشید این است که این سیستمها کارایی خاصی دارند و کارایی آن منوط به حضور افراد در ساختمان بوده و زمانی که هیچ شخصی در ساختمان وجود نداشته باشد این نوع سیستم مفید نبوده و اپراتور می تواند با فشار دادن یک دکمه آژیرها را فعال کند و به تمامی افراد ساختمان خبر آتش سوزی را منتقل کند.

سیستم اعلام حریق دستی

آنچه که در نگاه اول موجب جذب نظر مشتری و خریدار در بازار داخلی و بازار بین المللی می شود کیفیت سیستم اعلام حریق دستی بوده و هر چه کیفیت این محصول بالاتر باشد قطعاً می‌ تواند فروش بالایی را به خود اختصاص دهد و با جلب نظر مشتری و خریدار موجب افزایش میزان فروش خواهد شد.

این سیستمها پس از تولید توسط مهندسان و کارشناسان متخصص از نظر کیفیت و کاربرد مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند و تنها محصولاتی روانه بازار مصرف می‌ شوند که از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند و نحوه استفاده از آنها نیز راحت و آسان باشند.

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *