سبدهایی که موفقیت من را رقم زدند

سبدهایی که موفقیت من را رقم زدند

تولید کننده انواع سبد های مختلف در استان قم بودم اما بدلیل فروش کم بسیاری از تولیداتم در انبار باقی می ماند و به فروش نمیرسید. از این موضوع ناراحت بودم و از طرفی نمیتوانستم حقوق کارگران و برخی هزینه های کارگاه را تامین کنم و مجبور به اخراج شان میشدم.بازاریابانی داشتم که همه روزه به سطح شهر میرفتند و سفارش میگرفتند اما این جوابگوی تولیداتم نبود. از این رو تصمیم گرفتم فروشم را اینترنتی کنم و از طریق اینترنت به فروش برسم که خداراشکر بعد از 6 ماه به فروش میلیاردی در ماه دست یافتم .حال میخواهم چند نمونه از تولیداتم را به شما معرفی کنم.

سبد گل
سبد گل این مجموعه در اقسام مختلفی عرضه شده است و یکی از این موارد نمونه های مناسب برای فصل زمستان است که می توان گلهای آماریلیس را در آن گنجانید. سبدهای گل تابستانی نیز در این مجموعه به فروش می رسند که می توانند تمام گلهای بگونیا، سوسن و سایر را در خود لحاظ گردانیده و زیبایی را فراهم آورند. ک سبد گل زیبا برای تبریک مناسبت های مختلف میتونه یکی از راه‌های محبت آمیز برای ابراز لطف و حس خوب به افراد مختلف باشه. از سبد گل تقریبا میشه در همه مناسبت‌ها استفاده کرد. گل‌ها همچنین در سبد گل دیرتر پژمرده میشن و کمتر آسیب میبینن. دسته گل معمولا فقط دارای گل های یک شکل یا متفاوته اما سبد گل میتونه ترکیبی از گل‌ و وسایل تزیینی زیبا باشه.

سبد گل

سبد میوه
سالهاست که کارخانه سبد پلاستیکی برای میوه بزرگ وکوچک سبد تولید می کند که تولید پخش وعرضه این سبد در کشور عزیزمان انجام می شود که برای جابجایی و ارسال آن در حفظ کیفیت کمک می کند. سبد میوه را می توان در مسافرت هم مورد استفاده قرار داد چرا که وزن آن بسیار پایین بوده به همین دلیل در هر مکانی می توان از آن استفاده کرد. رنگ و مدلهایی که در این سبدها استفاده می شوند بسیار متفاوت بوده به همین خاطر هر سلیقه را می تواند مجذوب خود کرده تا حداقل یک مدل و رنگ را انتخاب و مورد استفاده قرار داد. دلیل استفاده از سبد برای میوه این است که میوه محصولی است که باید به آن جریان هوا برسد تا فاسد و یا گندیده نشود به همین دلیل برای حمل و نقل و حتی نگهداری آن از سبد استفاده می شود تا در صورتی که داخل سردخانه زیر صفر و یا بارگیری شده به راحتی سرمای لازم به آنها برسد. سبد میوه پلاستیکی را می توان با قیمتهایی بسیار کمتر از سبدهای چوبی تهیه و استفاده کرد. از طرفی باید گفت تولید محصولات پلاستیکی از جمله سبد میوه بسیار راحت تر است چرا که تمام این کارها با دستگاه اتوماتیک انجام می شود.

سبد میوه

سبد مسافرتی
معمولا افراد در صبح اول وقت هنگامی که صبحانه میل نکرده اند بار سفر خود را می بندند تا هوا تاریک نشده به مقصد برسند به همین دلیل فلاکس چای و صبحانه خود را با خود می برند تا در بین راه در وسط نیزار میل کنند که استکان و لیوانهای خود را درون سبد مسافرتی قرار می دهند و درب آن را چفت می کنند که در اثر حرکت روی دست اندازها مانع از شکستن ظروف تعبیه شده در خود شوند و همچنین می توان از سایز کوچک آن زیر صندلی کنار راننده استفاده کرد تا فردی که روی آن می نشیند چای و آب به کسی که پشت فرمان نشسته است در لیوان به صورت نصفه بریزد و مدام صندوق عقب ماشین را باز و بسته نکنند و همچنین همه افراد داخل اتومبیل سیراب شوند.
سبد مسافرتی

 

 

 

 

 

 

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *