رازهایی که در مسیر ثروت آفرینی من تاثیر داشت

رازهایی که در مسیر ثروت آفرینی من تاثیر داشت

همه ما دنبال رازهای ثروتمندان هستیم تا ببینیم که آن ها چگونه توانستند به پول برسند تا بتوانیم ما آن ها را انجام بدهیم و به پول برسیم شاید اگر بگویم رازی وجود ندارد دروغ گفته باشم اما راز واقعی در درون خودتان است در ابتدا باید باور کنید که شما هم لایق ثروتمند شدن هستید و بعد ترس هایتان را کنار بگذارید تا از این مسیر روشنی که برایتان می گویم به عالی ترین شکل از آن استفاده کنید.

من با کار در حوزه اره توانستم به ثروتی زیاد برسم و در زیر جند نمونه آن ها را برایتان بیان می کنم.

اره نواری

اره نواری یکی از پرکاربردترین تجهیزات صنعتی ساخت و تولید مورد استفاده در کارگاه‌های کوچک و بزرگ و صنایع مختلف است این نوع برش یکی از اره نواری برش سرد است که به دلیل سادگی در استفاده، دقت قابل قبول، هدر رفت بسیار کم و سرعت بالا یکی از روش‌های پرکاربرد برش مواد مختلف است.

از این دستگاه اولین بار برای برش چوب استفاده می‌کردند و به مرور زمان در صنایع فلزی جهت برش انواع فولادها نیز استفاده شد.

اره نواری

اره نواری دستی

اره نواری دستی مدل MH-916JRP دارای فیدر هیدرولیکی قابل تنظیم می باشد که با تنظیم فشار متغیر سریع، محدوده بی نهایتی از فشار برش را فراهم می نماید. در اره نواری دستی، بلبرینگ دقت جهت افزایش دقت و ثبات در برش های مربعی با راهنماهای کارباید ترکیب شده است.

گیره نصب سریع بطور ویژه جهت تنظیم گیره طراحی شده و مناسب برای تغییرات سریع زاویه های برش مختلف در محدوده ۴۵ تا ۹۰ درجه است.

اره نواری دستی

اره نواری فولاد بر

دستگاه اره نواری فولاد بر در سه نوع دستی نیمه اتومات و تمام اتومات( CNC) و در اندازه های مختلف ساخته شده و برای برش میلگرد شمش لوله وپروفیل قابل استفاده می باشد.

مشخصات فنی دستگاههای اره نواری فولاد بر قابلیت برش سریع، دقیق و بدون پلیسه قابلیت برش در زوایای مختلف 0-60 درجه قابلیت برش نیمه اتومات و کنترل سرعت براده برداری دارای سیستم خنک کاری برش داراری فنر بالانس با قابلیت تنظیم  دارای برس تمیز کننده دنده های تیغه در هنگام برش دارای گیره با قابلیت اهرم حرکت سریع نگهدارنده قطعه کار قابلیت نصب جک پنوماتیک، جهت اتومات کردن گیره دارای خط کش اندازه گیری جهت سرعت عمل در برش های سری دارای جک کشش تیغه اره با مانومتر نشانگر فشار و سوئیچ اطمینان جهت ایمنی در هنگام برش قابلیت نصب میز رولیک در دو سمت دستگاه جهت برش قطعات با طول بلند می باشد.

اره نواری فولاد بر

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *