دانلود فیلم فسیل کریم امینی دانلود فیلم ایرانی جدید «فسیل» کیفیت بلوری ۴k Legal download Fossil Iranian movie by Karim Amini فیلم فسیل – Fossil Film لیست بازیگران فیلم فسیل بهرام افشاری، هادی کاظمی، الناز حبیبی، الهه حصاری، ایمان صفا، بابک کریمی، سید جواد هاشمی، غلامرضا نیکخواه، سمانه منیری، امید روحانی، علیرضا استادی، قاسم زارع، خشایار راد، مجید شهریاری و… خلاصه داستان فیلم این فیلم داستان سه خواننده در دهه ۵۰ را روایت می کند که در زمان و پس از انقلاب دستخوش تغییراتی می شوند. داستان فیلم فسیل که در قالب طنز ساخته شده است در دهه های قبل از انقلاب می گذرد. پخش این فیلم بر عهده فیلمیران است. برای دانلود روی فیلم سینمایی فسیل کامل کلیک کنید. نقد فیلم فسیل در فیلم فسیل ابتدا با بازی فوق العاده بهرام افشاری بازیگر اصلی این فیلم مواجه می شویم که به جرات می توان گفت افشاری یکی از بهترین نقش های عمرش را بازی کرد. به جز بهرام افشاری، هادی کاظمی الهه حصاری نیز بازی قابل توجهی داشت و ایمان صفا نیز نقشی متفاوت و سرگرم کننده را ایفا کرد. دلیل بازی های درخشان در این فیلم را می توان کارگردانی بی نقص کریم امینی دانست که در طول فیلم مشهود است. امینی موفق شد بهترین بازی را از بازیگرانی چون غلامرضا نیکخواه که اخیراً نقش هایشان تکرار شده بود، بگیرد. نکته دیگر فیلمبرداری آن است که به خوبی انجام شد اما متأسفانه فسیل طراحی صحنه خوبی ندارد. «فسیل ها» اگرچه در گیشه موفق بود و توانست به بدنه ضعیف سینمای ایران رونقی بدهد، اما در ساخت یک کمدی سیاسی موفقیت چندانی کسب نکرد.

دانلود فیلم ایرانی فسیل بدون سانسور

دانلود فیلم فسیل کریم امینی

دانلود فیلم ایرانی جدید «فسیل» کیفیت بلوری ۴k

Legal download Fossil Iranian movie by Karim Amini

فیلم فسیل – Fossil Film

 

لیست بازیگران فیلم فسیل

بهرام افشاری، هادی کاظمی، الناز حبیبی، الهه حصاری، ایمان صفا، بابک کریمی، سید جواد هاشمی، غلامرضا نیکخواه، سمانه منیری، امید روحانی، علیرضا استادی، قاسم زارع، خشایار راد، مجید شهریاری و…

فیلم سینمایی فسیل کامل

خلاصه داستان فیلم

این فیلم داستان سه خواننده در دهه ۵۰ را روایت می کند که در زمان و پس از انقلاب دستخوش تغییراتی می شوند. داستان فیلم فسیل که در قالب طنز ساخته شده است در دهه های قبل از انقلاب می گذرد. پخش این فیلم بر عهده فیلمیران است.

برای دانلود روی فیلم سینمایی فسیل کامل کلیک کنید.

نقد فیلم فسیل

در فیلم فسیل ابتدا با بازی فوق العاده بهرام افشاری بازیگر اصلی این فیلم مواجه می شویم که به جرات می توان گفت افشاری یکی از بهترین نقش های عمرش را بازی کرد. به جز بهرام افشاری، هادی کاظمی الهه حصاری نیز بازی قابل توجهی داشت و ایمان صفا نیز نقشی متفاوت و سرگرم کننده را ایفا کرد.

دلیل بازی های درخشان در این فیلم را می توان کارگردانی بی نقص کریم امینی دانست که در طول فیلم مشهود است.

امینی موفق شد بهترین بازی را از بازیگرانی چون غلامرضا نیکخواه که اخیراً نقش هایشان تکرار شده بود، بگیرد. نکته دیگر فیلمبرداری آن است که به خوبی انجام شد اما متأسفانه فسیل طراحی صحنه خوبی ندارد.

«فسیل ها» اگرچه در گیشه موفق بود و توانست به بدنه ضعیف سینمای ایران رونقی بدهد، اما در ساخت یک کمدی سیاسی موفقیت چندانی کسب نکرد.

حتما ببینید

آتل سیمی گوش نوزاد

ثروتی که با دانش ترمیم شکستگی ها به دست آوردم

ثروت را باید از بین راه هایی که ثروتمندان رفته اند به دست آورید، شاید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *