قیمت برنج کامفیروزی در شیراز

داستان ثروتمند شدنم در شهر پیچید

زمانی که به وسیله پدرم وارد عرصه تجارت شدم گمان نمیکردم که موفق به تجارت شوم ولی پس از گذشت مدت کوتاهی و آموختن تجارت توانستم به ثروت کلانی برسم.

قیمت بذر سیب زمینی

قیمت بذر سیب زمینی، مس، روی، آنتی اکسیدان، کلسیم، تیامین و نیاسین، بتا کارتن، گلوکز، قندهای طبیعی مثل ساکاروز، اسیدهای چرب امگا 3 و 6، فسفر، فیبر، سلنیوم، منگنز و کربوهیدرات می باشد.

البته لازم است بدانید که در 100 گرم از این ماده 430 کیلو کالری انرژی نهفته است و میزان 20 گرم چربی و 10 گرم قند طبیعی می باشد.

لازم است بدانید که مصرف بیش از اندازه ی این صیفی مشکلات زیادی را برای گوارش شما ایجاد نموده و احتمال ابتلا به سنگ کلیه را به شدت افزایش می دهد اما مصرف به اندازه ی آن نه تنها خطرات سنگ کلیه و مشکلات گوارشی را کم می کند بلکه گردش خون را بهبود می دهد، سلامت قلب و عروق را در پی دارد، احتمال سرطان را کاهش می دهد، رشد موها را افزایش می دهد، سلامت پوست را در پی دارد، رشد ناخنها را موجب می شود، سلامت کبد را موجب می شود، قوای بدنی را تقویت می کند، مانع از یبوست و مشکلات ثانویه ی آن می شود، هضم غذا را سرعت می بخشد، نیروی بدن را افزایش می دهد و همچنین سبب جلوگیری از پیری زود رس می شود.

قیمت بذر سیب زمینی

قیمت برنج کامفیروزی در شیراز

قیمت برنج کامفیروزی در شیراز از برنج های پرطرفدار در سطح ایران مخصوصا شیراز شناخته شده که افراد زیادی به دنبال خرید آن هستند.

این محصول محبوب در شهرستان کامفیروز استان فارس کشت می شود.

زمانی که صحبت از برنج خوش طعم و خوش عطر به میان می آید، برنج کامفیروز شیراز همچون نگینی می درخشد و  همه آن را با این ویژگی ها می شناسند.

اما واقعیت امر این است که به دلیل موقعیت جغرافیایی شهرستان کامفیروز و فاصله زیاد با رودخانه و دریا، کشاورزان برای آبیاری مجبور به استاده از منابع آب زیرزمینی اند.

که این امر صدمات زیادی را به کالبد ساختار زمین رسانده است به دلیل حفر چاه های غیر مجاز، برداشت آب مازاد از سفره های زیرزمینی.

و عدم بارش باران و خشکسالی موجب شده تا کشاورزان در تنگنا قرار بگیرند و میزان تولید سالیانه این برنج مرغوب کاهش پیدا کند.

قیمت برنج کامفیروزی در شیراز

قیمت بچه ماهی کپور 50 گرمی

قیمت بچه ماهی کپور 50 گرمی خونسرد است یعنی باید دمای بدن آنها با دمای آب تقریبا برابر باشد، دریای خزر، رود تجن و بیشتر رودخانه های کشور محل مناسبی برای رشد ماهی کپور است، اندازه بدن ماهی کپور متفاوت است به طوری که طول بدن آنها حداقل 40 سانتیمتر و حداکثر تا 150 سانتیمتر می رسد.

بدن کپورها از فلس پوشیده شده اند، به دلیل فراوان بودن کپور در دریای خزر فروش این ماهیها بیشتر در استانهای شمالی و به خصوص گیلان انجام می شود و به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب استان کرج هم برای پرورش این نوع ماهی هم بسیار مناسب است، بچه ماهی های کپور پرورشی اصفهان به سراسر کشور ارسال می شوند.

قیمت بچه ماهی کپور 50 گرمی

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *