خوشبختی ات را این لوازم تحریر تضمین می کند

خوشبختی ات را این لوازم تحریر تضمین می کند

اگر به دنبال کاری هستید که موفقیت و خوشبختی شما را تضمینی کند فعالیت در حوزه ی لوازم و تحریر را به شما پیشنهاد می کنیم. لوازم تحریر از ابزاری می باشند که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و در بازار متقاضیان زیادی دارند به همین جهت در ادامه می خواهیم شما را با انواع لوازم تحریر پرکاربرد آشنا سازیم.

جامدادی

از زمانی که نیاز به جابه جای لوازم التحریر بوجود آمد جرقه  طراحی اولین جامدادی ها در ذهن طراحان لوازم التحریر شکل گرفت. نمونه های اولیه به صورت عمودی روی میز یا درون کیف جای می گرفت و فضایی برای قرار دادن پاک کن و تراش در آن وجود نداشت.با پیشرفت صنعت و تکنولوژی طراحی جامدادی ها نیز شکل دیگری به خود گرفتند. اولین طرح ثبت شده از جامدادی در سال 1944 به وسیله ورونا پیرل آموت در آمریکا طراحی شد.

این نمونه اولیه شش حفره داشت که خودکار و مدادها داخل این حرفه ها قرار می گرفتند. جامدادی باز نمی شد اما به راحتی خودکار و مداد از انتهای آن بیرون می آمد. این طرح در سال 1946 به عنوان یک اختراع ثبت شد. قدمت این لوازم التحریر به 200 سال می رسد. در ابتدا جنس اکثر آنها از فلز و چوب بودند که با گذشت زمان از مواد دیگری برای طراحی و ساخت جامدادی استفاده شد.

جامدادی

جلد مدارک

وقتی صحبت از نگهداری اسناد و مدارک مهم می‌شود، افراد معمولاً به دو دسته تقسیم می‌شوند:دسته اول آن‌هایی هستند که خیلی در قید و بند نگهداری و این حرف ها نیستند و اسناد مهم‌شان نامنظم و پراکنده اند و در مواقع نیاز به دردسر می‌افتند و مجبور می‌شوند که به دنبالشان بگردند.دسته دوم هم کسانی هستند که از اهمیت نظم و نگهداری با خبرند و اسناد خود را با دقت در یک کیف یا جلد مدارک مخصوص نگه داری می‌کنند. صحبت اول و خطاب به گروه اول: راستش هر چه فکر می‌کنم حرف جدیدی به ذهنم نمی‌آید که درباره اهمیت نگهداری از اسناد و مدارک شخصی و مهم بگویم؛ مسئله خیلی روشن و واضح است؛ هر کدام از این اسناد نقش مهمی در زندگی شما دارند و گم شدن یا آسیب رسدین به آن‌ها می‌تواند مشکلات و دشواری های بزرگی را در انجام کارهای روزمره شما ایجاد کند.برخی از آن‌ها اسناد هویتی و قانونی شما هستند که خوب تکلیفشان مشخص است.

جلد مدارک

جعبه کادویی

در دنیای بسته بندی ، زمانی که از یک جعبه شیک و مقاوم صحبت میشود، جعبه کادویی میتواند بهترین پیشنهاد باشد.جعبه سخت یا همان هارد باکس از چند تکه مقوای کنار هم قرارگرفته تشکیل شده است. این مقواها ضخامت های گوناگونی دارند و در کنار هم ، یک جعبه مقاوم را تشکیل میدهند.جعبه کادویی میتوانند در صنایع غذایی و یا تجاری استفاده شوند. برای مثال بسیاری از جعبه های شکلات از نوع هارد باکس هستند.به این دلیل که هم مقاوت و سفتی خوبی دارند و هم چاپ با کیفیتی میتوان رو آنها به انجام رساند و ظاهری فاخر به آن داد. بروی جعبه سخت یا همان هارد باکس میتوان انواع برش ها را نیز تعریف کرد. برش یا دایکات جعبه میتواند بصورت خطی و یا منحنی باشد. جعبه کادویی یا هارد باکس در صنعت و تجارت نیز کاربردهای مناسبی دارند.

 

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *