روشویی پایه دار نگین البرز

خود را با تغییرات همسو کردم و میلیاردر شدم

امروزه کسب ‌و کارهای موفق به سمت اینترنتی شدن متحول شده ‌اند، حال کسانی که خود را با این تغییرات همسو کنند می ‌توانند در میدان رقابت باقی بمانند و کسانی که به روش سنتی باقی بمانند، دیر یا زود از این گردونه خارج می‌ شوند. به ‌همین دلیل کسب ‌و کار خود را در زمینه جای خالی در بستر اینترنت راه ‌اندازی کردم و با توجه به این ‌که از این طریق می ‌توان فارغ از زمان و مکان با هزاران فرد در ارتباط بود توانستم مشتریان خوبی را به دست آورم و در زمان کوتاهی میلیاردر شوم.

روشویی پایه دار نگین البرز

روشویی پایه دار نگین البرز در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شود. بیشترین کاربرد روشویی‌های پایه دار در توالت و حمام است. همچنین از روشویی‌های پایه دار در اتاق‌هایی مانند مطب دندان پزشکی، کارگاه‌ها، آرایشگاه‌ها و… نیز می‌توان استفاده کرد. روشویی پایه دار در حالت کلی در دو نوع زیر طراحی تولید می‌شود: روشویی‌های پایه دار ساده از دو قسمت کاسه و پایه نیم‌دایره‌ای شکل تشکیل شده است. جنس بیشتر این نوع روشویی‌ها از چینی است.روشویی پایه دار کابینتی، این نوع روشویی‌ها از دو قسمت کاسه و کابینت زیر آن تشکیل شده است. کابینت به عنوان پایه در روشویی‌های پایه دار است. روشویی‌های کابینتی به علت طراحی خاص و جادار بودن آن‌ها، قابل توجه مشتریان زیادی هستند.

روشویی پایه دار نگین البرز

روشویی پایه دار پارس سرام

روشویی پایه دار پارس سرام دارای طرح های متنوعی می باشد. روشویی، کاسه ‌ای است که برای شستشوی دست و صورت از آن استفاده می‌شود. روشویی با استفاده از پیچ و مهره در محل خود ثابت نگه ‌داشته می‌شود. روشویی‌ها در جنس‌های مختلف سرامیکی و فلزی تولید می‌شوند. روشویی‌های سرامیکی بیشترین تقاضا را در بین مشتریان خرید روشویی دارند. انواع روشویی‌ها را برحسب مدل‌هایی که دارند نام‌گذاری می‌کنند. یکی از انواع روشویی‌های پرکاربرد، روشویی‌های پایه دار هستند. همان طور که از اسمش مشخص است روشویی پایه دار از دو قسمت کاسه و پایه تشکیل شده است.

روشویی پایه دار پارس سرام

روشویی پایه دار دست دوم

روشویی پایه دار دست دوم به نسبت نو آن به صرفه تر می باشد. روشویی پایه دار به دلیل مزایایی که دارد از مدل‌های پرطرف‌دار روشویی به شمار می‌رود. مهم‌ترین مزایای روشویی پایه دار عبارتند از: یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که روشویی‌های پایه دار دارند، پایه آن است. در جاهایی که از لوله کشی روکار استفاده شده است، از پایه روشویی پایه دار برای مخفی کردن لوله‌ها و اتصالات می‌توان استفاده کرد. جنس پایه و کاسه روشویی‌های پایه دار هر دو شفاف و قابل شستشو هستند. این موضوع هم زیبایی بیشتری به محیط پیرامون می‌دهد و هم تمیز کردن و شستشوی روشویی‌ها را ساده و راحت می‌کند. پایه روشویی‌های پایه دار در ارتفاع‌های مختلفی تولید می‌شوند، بنابراین می‌توان متناسب با قد افراد، پایه مورد نظر را خریداری کرد.

روشویی پایه دار دست دوم

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *