سویا برای دان مرغ

ثروتم را از مسیر دان مرغی به دست آوردم

شما عالی‌ترین دارایی خودتان هستید. زمان، انرژی و پول‌تان را برای یادگیری، مراقبت و تشویق بزرگ‌ترین دارایی‌تان اختصاص دهید. من با گذاشتن زمان خود و آموختن تجارت به یک تاجر ثروتمند تبدیل شدم.

خوراک مرغ بومی

برای خرید خوراک مرغ بومی باید مطمئن شوید که همه این موادی که اینجا عنوان می کنیم، داخل جیره ها به کار رفته است:

غلات: غلات موجود در خوراک ممکن است شامل گندم، ذرت و جو باشد.

پروتئین: جوجه ها به راحتی حشرات را می خورند زیرا همه چیزخوار هستند و برای تغذیه به پروتئین نیاز دارند که از سویا هم می توانند استفاده کنند اما بهترین خوراک های ارگانیک در طبیعت، فاقد محصولات جانبی حیوانی است.

چربی: در خوراک مرغ، چربی یا روغن طبیعی اضافه می شود.

ویتامین ها و مواد معدنی: اسیدهای آمینه، مواد معدنی و ویتامین ها از جمله سدیم، کلسیم، فسفر، معمولاً به خوراک اضافه می شوند.

خوراک مرغ بومی

سویا برای دان مرغ

در وقت خرید سویا برای دان مرغ است حتما فروشگاه ها و مراکز قانونی و معتبر را شناسایی کرده و نزدیک ترین آن ها به مکان کار خود را انتخاب کنید تا زحمت کمتری را متحمل شوید.

برای انتخاب بهترین سویا نیاز است تا حتما کیفیت آن را چک کرده و ظاهر محصول را حتما مشاهده کنید زیرا بدین ترتیب می توانید از کیفیت و تازگی نمونه اطمینان پیدا کنید.

هم چنین نکته مهم و کاربردی در خرید محصول مورد نظر دقت به بسته بندی مناسب و اصولی آن می باشد زیرا بدین ترتیب می توان به سلامت محصول و عدم خرابی آن پی برد.

سویا برای دان مرغ

خوراک مرغ تخمگذار

خوراک مرغ تخمگذار از نظر ارزش غذایی، ماندگاری و انواع کنسانتره های استفاده شده متفاوت می باشد.

این خوراک کم هزینه و استاندارد علاوه بر تامین تمام احتیاجات ضروری طیور، از بسیاری از هزینه های بی مورد نیز جلوگیری می کند و میزان ماندگاری این خوراک بسیار بیشتر بوده و این باعث صرفه جویی قابل توجهی می شود.

یکی دیگر از مشخصات خوراک مرغ تخمگذار بخاطر وجود انواع آمینو اسید های ضروری و مکمل های ویتامینه این است که روند تخمگذاری ماکیان را بهبود می بخشد.

این برای تولید کننده بسیار مهم است وبا توجه به پارامتر هایی که برای خوراک مرغ ذکر شد میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

خوراک مرغ تخمگذار

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *