بی پولی گذشته را با چرم به ثروت فراوان تبدیل کردم

بی پولی گذشته را با چرم به ثروت فراوان تبدیل کردم

زمانی که صحبت از درآمد میلیاردی می شود بسیاری از افراد به دلیل آن که تصور می کنند سرمایه زیادی می خواهد آن را باور نمی کنند اما باور کنید درآمد های بالا احتیاج به سرمایه بالا نمی خواد حتی بدون سرمایه می تونید درآمد هایی داشته باشید که افراد معمولی در خواب هم نمی بینند. من با راه اندازی یک کسب و کار جدید و نوین در حوزه ی چرم توانستم بدون سرمایه و صرفا با یک روش ویژه به درآمد میلیاردی که موردنظرم بود برسم.

چرم گاوی ضخیم

از گذشته تا کنون همیشه چرم گاوی مورد توجه و استقبال زیاد افرادی که در زمینه چرم خام طبیعی فعالیت داشته و تولید کنندگان محصولات چرمی قرار گرفته است چرا که چرم گاوی ضخیم نسبت به سایر چرم های طبیعی کیفیت بالاتری دارد.

چرم گاوی با کیفیت نرم و لطیف است و ضخامت بالایی دارد و به همین علت در برابر ساییدگی هم مقاوم تر از چرم های دیگر است.

نکته مهم برای تولید کنندگان محصولات چرمی قیمت خرید چرم خام است چرا که میخواهند مواد اولیه آنها یعنی همان چرم برای تولید محصولاتشان هم با کیفیت باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد تا از فروش محصولات خود سود بیشتری را کسب کنند.

چرم گاوی ضخیم

پارچه چرم مصنوعی

اساسا انواع پارچه ها در دنیای ما هواداران پر و پا قرص دارند. در میان همه پارچه ها، پارچه چرم مصنوعی و به طبع آن پارچه چرم مصنوعی طرحدار است که سالها است جمعیت بزرگی را به خود جلب و جذب نموده است. درباره قیمت در فروش استثنایی و تخفیف ویژه، کارکرد، میزان ماندگاری و جذابیت بصری پارچه های مصنوعی اما همیشه سوال موجود است.

وقتی به دنیای پارچه ها می رسیم دو مولفه بیش از باقی مولفه ها اهمیت خود را نشان می دهند.نخست تنوع و دیگری ماندگاری است که در پارچه ها اهمیت دارد.پارچه چرم مصنوعی در برخی حالات هر دو مولفه مهم فوق را دارا است و البته نوع نامرغوب و ارزان آن هم کم در بازار دیده نمی شود. در مساله تنوع چرم مصنوعی هم باید گفت که تقریبا رنگها و طرحهایی که در پارچه چرم مصنوعی موجود است، در پارچه چرم طبیعی به دست نمی آید.

پارچه چرم مصنوعی

چرم طبیعی

یکی از زیبا ترین مدل های چرم، چرم طبیعی است که برای موارد گوناگونی طراحی می شوند این محصولات در بهترین مراکز تولید و کارخانجات صنعتی به تولید می رسند و برای ساخت آن ها از بهترین مواد اولیه استفاده شده است.

چرم مصنوعی برای تولید کیف، کفش، لباس، روکش های صنعتی و خانگی، کمربند، اسباب بازی، روکش صندلی و غیره به کار می رود.

چرم مصنوعی از چیست؟ برای ساخت چرم مصنوعی از مواد پلاستیکی و پلی اتیلن استفاده می شود که در کارخانه با مواد شیمیایی دیگری ترکیب می شوند و خطر آلایندگی آن ها به حداقل یا صفر می رسد.

چرم طبیعی

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *