بهترین گوشی ۵ میلیون تومانی بازار با سایز صفحه نمایش بزرگ

بهترین گوشی ۵ میلیون تومانی با سایز صفحه نمایش بزرگ را علاوه بر برندهای سامسونگ و شیائومی، می‌توان در برندهای دیگری مانند آنر یا ریلمی هم پیدا کرد. این گوشی‌ها اغلب با سایز صفحه نمایش حدودی ۶.۷ اینچی طراحی شده‌اند و ظرفیت حافظه داخلی و رم آن‌ها به ترتیب ۱۲۸ و ۴ گیگابایت است. همچنین این گوشی‌ها ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی داشته و در اکثر موارد از قابلیت شارژ سریع پشتیبانی می‌کنند. کیفیت دوربین به کار رفته در این مدل‌ها عموما متوسط در نظر گرفته می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از کاماپرس، در این گزارش بهترین گوشی‌های ۵ میلیون تومانی بازار با سایز صفحه نمایش بزرگ را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

گوشی ۵ میلیون تومانی سامسونگ با مدل A۰۵s ۴G

بهترین گوشی ۵ میلیون تومانی بازار با سایز صفحه نمایش بزرگ

این گوشی ۵ میلیون تومانی سامسونگ با ظرفیت حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و رم ۴ گیگابایتی عرضه شده و ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین این محصول با سایز صفحه نمایش ۶.۷ اینچی طراحی شده و ۱۹۴ گرم وزن دارد. کیفیت دوربین‌های ۳ گانه در این گوشی ۵۰ و ۲ و ۲ مگاپیکسل بوده و کیفیت دوربین سلفی آن ۱۳ مگاپیکسل است. این گوشی سامسونگ امکان استفاده از قابلیت شارژ سریع ۲۵ واتی را فراهم می‌کند.

بهترین گوشی ۵ میلیون تومانی بازار با سایز صفحه نمایش بزرگ

گوشی ۵ میلیون تومانی آنر با مدل X۷a

این محصول با سایز صفحه نمایش ۶.۷۵ اینچی طراحی شده و وزن آن ۱۹۶ گرم در نظر گرفته می‌شود. دوربین‌های ۴ گانه این گوشی ۵ میلیون تومانی با کیفیت ۵۰ و ۵ و ۲ و ۲ مگاپیکسلی ارائه شده‌اند و کیفیت دوربین سلفی آن ۸ مگاپیکسل است. همچنین این گوشی از ظرفیت باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده کرده و امکان شارژ سریع ۲۲.۵ و شارژ معکوس ۵ وات ساعتی را فراهم می‌کند. ظرفیت حافظه داخلی و حافظه رم در این گوشی به ترتیب ۱۲۸ و ۴ گیگابایت عنوان می‌شود.

بهترین گوشی ۵ میلیون تومانی بازار با سایز صفحه نمایش بزرگ

گوشی ۵ میلیون تومانی شیائومی با مدل Redmi ۱۳C

این محصول با ظرفیت حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و رم ۴ گیگابایتی عرضه شده و سایز صفحه نمایش ۶.۷۴ اینچی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ظرفیت باتری در این گوشی ۵ میلیون تومانی ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت عنوان شده و در آن امکان به کار بردن قابلیت شارژ سریع ۱۸ واتی وجود دارد. همچنین این گوشی شیائومی ۳ دوربین ۵۰ و ۲ و ۰.۰۸ مگاپیکسلی در پشت داشته و کیفیت دوربین سلفی آن ۸ مگاپیکسل است.

بهترین گوشی ۵ میلیون تومانی بازار با سایز صفحه نمایش بزرگ

گوشی ۵ میلیون تومانی ریلمی با مدل C۵۲ ۴G

این گوشی ۵ میلیون تومانی با سایز صفحه نمایش ۶.۷۴ اینچی طراحی شده و ۱۸۶ گرم وزن دارد. این محصول با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و رم ۴ گیگابایتی عرضه شده و ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین این محصول دارای دو دوربین ۵۰ و ۰.۰۸ مگاپیکسلی در پشت بوده و کیفیت دوربین سلفی آن ۵ مگاپیکسل در نظر گرفته می‌شود. این گوشی امکان استفاده از قابلیت شارژ سریع ۳۳ واتی را فراهم می‌کند.

بهترین گوشی ۵ میلیون تومانی بازار با سایز صفحه نمایش بزرگ

گوشی ۵ میلیون تومانی شیائومی با مدل Poco C۴۰

این محصول شیائومی که به عنوان یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های این برند در نظر گرفته شده، با صفحه نمایش ۶.۷۱ اینچی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و ۲۰۴ گرم وزن دارد. این محصول با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی و رم ۴ گیگابایتی طراحی شده و دارای دوربین ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی است. کیفیت دوربین سلفی در این مدل نیز ۵ مگاپیکسل در نظر گرفته می‌شود. این گوشی ۵ میلیون تومانی شبکه اینترنت ۴.۵ G را عرضه می‌کند.

حتما ببینید

۷ اپلیکیشن انحصاری اندروید که آیفون از آن‌ها محروم است

بین iOS و اندروید، اپلیکیشن‌های مشترک زیادی وجود دارد. اما چندین اپلیکیشن انحصاری اندروید وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *