بدون تحصیلات آکادمیک با یک محصول استثنائی ثروتمند شدم

بدون تحصیلات آکادمیک با یک محصول استثنائی ثروتمند شدم

با این ‌که مدرک تحصیلی من دیپلم بود و تحصیلات دانشگاهی نداشتم، با پیشنهاد جذابی که به من شد وارد عرصه فروش سگ شدم که در این حوزه توانستم مهارت ‌ها و تخصص ‌های زیادی را به دست آورم به طوری که در مدت کوتاهی صاحب سرمایه و ثروت بالایی شدم. در واقع می ‌توانم بگویم این محصول فوق ‌العاده مرا بدون سواد به سرمایه ‌ی بالایی رساند. در این راستا می توانید با حوزه این حیوانات پرطرفدار آشنا شوید.

سگ های نگهبانی

سگ های نگهبانی یکی از پرکاربردترین انواع سنگها می باشند، در زمانهای خیلی قدیم نیز وظیفه این سگها بیشتر پاسبانی و محافظت از ساختمان و همچنین گله ‌ها بوده‌ است که در آن زمان بسیار عادی بوده به‌ طوری‌که این حیوان از صاحب خود دربرابر حملات حیوانات دیگر و همچنین انسانهای غریبه محافظت می‌کرده‌اند که امروزه نیز تمام سگهای نگهبان به دلیل غریزه ‌ای که دارند از صاحب خود و همچنین محل زندگی و آپارتمانشان نیز محافظت می‌کنند. همچنین باید بگوییم که در غریزه این حیوانات دوست داشتنی هشدار و فراری دادن غریبه‌ ها وجود دارد که به ‌همین دلیل آنها را سگهای نگهبان نامیده‌اند حتما جالب است که بدانید رابطه صمیمی این سگها با انسانها به زمان اولین پیدایش آنها بازمی‌گردد.

سگ های نگهبانی

سگ پاکوتاه

همانطور که می دانید امروزه سگ پاکوتاه خانگی پشمالو یکی از سرگرمیهای بانوان در خانه شده است. در بیشتر خانه ها امروزه حیوان خانگی وجود دارد که بیشتر آن سگ می باشد تا بتوان از این نوع حیوان به عنوان یک سرگرمی و گذراندن روز استفاده کرد. این نوع از حیوان دارای مدلهای مختلفی از نظر رنگ، سایز، نژاد و غیره می باشد که شما می توانید نسبت به سلیقه خود خریداری کنید. شما می توانید با روشهای مختلف و در قسمتهای گوناگون در خانه از سگ نگهداری کنید. نگهداری این حیوان متفاوت می باشد و هر شخص می تواند سگ را در خانه خود و در هر قسمت دلخواه سگ خانگی را نگهداری کند. باید یاد آوری کنیم که این حیوان بر اساس نژاد قیمت گذاری خواهد شد که هر کدام از آن دارای قیمتهای متفاوت از کمترین آن بگیر تا بیشترین در تمام سنین وجود دارد.

سگ پاکوتاه

سگ نگهبان

نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که فک و پوزه نژاد سگ نگهبان بسیار قوی تر از دیگر انواع می باشد همچنین پوست این حیوان به صورتی می باشد که هم به صورت عایق در برابر گرما و هم به شکل عایق در برابر سرما عمل می کند که این ویژگی باعث شده تا این مدل از سگها از مقاومت بدنی بالایی برخوردار باشند. جسه این سگها به گونه ای می باشد که یک دوم جلویی بدنشان به صورت پهن بود و قسمت پشتی آنها باریک می باشد و دارای دمی به شکل فر خورده را دارند. این مدل از نژادها باید به درستی تربیت شوند تا دچار به وجود آمدن مشکلاتی نشوند لذا بیشترین استفاده این که از این مدل می شود برای نگهداری گله بوده چرا که روحیه حمله کننده و جنگجویانه ای را داشته به همین دلیل می تواند از گله در برابر حمله خرس و پلنگ به عنوان یک محافظ خو عمل کنند. سن متوسط عمر این سگها به حدود 15 سال می رسد اما متاسفانه برخی از افراد از این سگها سو استفاده کرده و آنها را برای مسابقات به کار می گیرند که این امر باعث می شود تا عمر این جانداران پایین بیاید و به 8 سال برسد.

سگ نگهبان

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *