با کاری که کردم ثروت بر تابلوی زندگی ام نقش بست

با کاری که کردم ثروت بر تابلوی زندگی ام نقش بست

صنایع دستی در محل زندگی من رونق زیادی داشت و در این زمنیه دستی بر آتش داشتم. در منطقه‌ی محرومی زندگی میکردیم و برای فروش محصولات خود دچار مشکل بودیم تا وقتی که با تجارت اینترنتی آشنا شدم و توانستم محصولات هم روستایی های خود را در شهرهای مختلف به فروش برسانم.

تابلو ترمه

تابلو ترمه نوعی از محصولات سنتی ایران است که از گذشته های بسیار دور در ایران بزرگ تولید می شده است. کاربرد پارچه ترمه در محصولاتی متنوعی همچون رومیزی ترمه، رانر ترمه، کوسن ترمه، سجاده ترمه، جانماز ترمه، تابلو ترمه، روتختی ترمه، سرمه دوزی، کراوات ترمه، البسه ترمه و غیره از دیرباز جزئی از فرهنگایرانی بوده و هست.

تابلو ترمه

تابلو خاتم کاری

تابلو خاتم کاری یکی از اکسسوری هایی است که برای زیبایی هرچه بیشتر طرح دیزاین خانه از آن استفاده می کنند تعریف خاتم کاری در دایره المعارف فارسی «هنر آراستن سطح اشیاء به صورتی شبیه موزائیک ، با مثلث های کوچک. طرح های گوناگون خاتم همواره به صورت اشکال منظم هندسی بوده است .این اشکال هندسی را با قراردادن مثلث های کوچک در کنار هم نقش بندی می کنند . مثلث ها را از انواع چوب ، فلز و استخوان می سازند. هرچه مثلث ها ریزتر وظریفتر باشند، خاتم مرغوب تر است .در یک طرح خاتم ، برای ساختن کوچک ترین واحد هندسی، حداقل سه مثلث و برای بزرگ ترین آن ، حداکثر چهارصد مثلث به کار می رود.»

تابلو خاتم کاری

تابلو دکوراتیو

انواع تابلو دکوراتیو را می توان به نوردکوراتیو، تابلوهای چند تکه و دیواری و نقاشی تقسیم بندی کرد که بر اساس سلیقه هر شخصی در بازار انتخاب و به فروش می رسد. امروزه هنرمندان زیادی در کشور و سراسر دنیا به طراحی و ساخت انواع تابلو دکوراتیو می پردازند و ایده های خود را بر روی تابلوهای مختلف پیاده می کنند که با استقبال زیادی از سمت مردم رو به رو می شود. تابلوهای دکوراتیو جلوه بسیار زیبا و لذت بخشی به انواع مکانها می دهد و امروزه استفاده از این تابلوها بسیار بیشتر شده و تبدیل به کالایی محبوب شده اند.

تابلو دکوراتیو

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *