با پارچه ثروت موردنظر خود را دوختم

با پارچه ثروت موردنظر خود را دوختم

پس از آنکه نیم بیشتر سرمایه ی خود را در بازار بورس ازدست دادم بسیار ناامید بودم و تصور می کردم دیگر نمی توانم این شکست را جبران کنم، در همین زمان یکی از دوستانم پیشنهاد داد با همین اندک سرمایه ای که برایم باقی مانده است فعالیت جدیدی را در حوزه ی پارچه آغاز کنم. چند ماه پس از شروع حرفه ی جدیدم به سود فراوانی رسیدم که شکست های مالی ام را جبران کرد و در حال حاضر به یک فرد میلیاردر تبدیل شده ام.

پارچه کرپ فلورانس

به دلیل خواص نرم و قیمت پارچه کرپ فلورانس که مناسب است دارد،  باید گفت کاربرد پارچه کرپ بی شمار است اما اغلب در لباسها، لباسهای شب و سایر پارچه ‌های سبک انجام می‌شود. پشم پنبه از نخ ابریشم دور است، به این معنی که برای کاربردهای لباسشویی مانند ژاکت و لباس مناسب تر است. پارچه کرپ مصنوعی از جهاتی می تواند خوب باشد.

بسیاری از پارچه های کرپ مصنوعی، حاوی مقدار زیادی الیاف طبیعی به خصوص پشم هستند که در برابر آتش مقاوم نیستند و پشم سبک هستند. می توانید پارچه کرپ آلوتا را با پشمهای نرم دیگر استفاده کنید که یکی از رایج ترین روغنهای نساجی در لباس است.

این پارچه نرم بیشتر از پارچه های دیگر است و برای هر چیزی که شکننده و فیزیکی در نظر گرفته می شود مانند مراسم عروسی و اغلب برای عکاسی مد استفاده می شود.

پارچه کرپ فلورانس

پارچه اسپان باند

در تولید پارچه اسپان باند متری عواملی دخیل هستند که انواع مختلف آن را به وجود می آورند و همه ی آنها بر قیمت پارچه اسپان باند تاثیر می گذارد، یکی از این موارد گرماژهای مختلف آن می باشد. این محصول قابلیت تولید در گرماژهای متفاوت از 8 گرم تا 200 گرم را دارا بوده و همین ویژگی، تفاوت هایی را در انواع آن به وجود می آورد.

وجود خصوصیت آنتی باکتریال، در برخی از انواع مختلف این محصول، آب دوست و آب گریز بودن، طول و عرض رول تولید شده پارچه، انواع آن را از یک دیگر متمایز می نماید.

به عنوان نکته آخر بهتر است بدانید انواع مختلف این پارچه به صورت تک لایه، دو لایه و سه لایه تولید می شوند که هر یک به علت داشتن ویژگی های خاص، جهت استفاده در موارد مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند.

پارچه اسپان باند

پارچه بیمارستانی اصفهان

از دیگر ویژگی های پارچه بیمارستانی کاربردی می توان به کیفیت مطلوب و لطافت بالای آن ها اشاره کرد، استفاده از بهترین نوع متریال در تولید این پارچه ها، موجب شده تا بافتی مناسب داشته باشند و به همین علت قیمت پارچه بیمارستانی اصفهان کمی گران تر از سایر انواع آن می باشد.

بنابراین هنگامی که با پوست تماس پیدا می کنند هیچ گونه احساس ناراحتی، خارش و یا سوزش را به افراد منتقل نمی کنند.

محیط خاص بیمارستان، در فصول مختلف سال دمایی مشخص دارد بنابراین پارچه بیمارستانی اصفهان که برای دوخت لباس کارکنان و افراد حاضر در این محیط مورد استفاده قرار می گیرد، دارای بافت و ضخامتی مناسب است.

به همین علت باعث تعریق افراد و ایجاد حس کلافگی و آزردگی در آن ها نمی شود، همچنین این پارچه ها به خوبی بدن را پوشش داده و به هیچ عنوان بدن نما نیستند.

پارچه بیمارستانی اصفهان

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *