طبع زیره

با محاسبه و بررسی خطرات شغلم درآمدم افزایش یافت

ریسک پذیر بودن به این معنا نیست که بدون محاسبه‌ی خطر وارد یک بی‌‌راهه شوید. افراد ریسک پذیر کسانی هستند که بدون فکر کردن وارد یک راه نمی‌شوند. آن‌ها ابتدا تصمیم خود را تفسیر می‌کنند. افرادی که در کارشان به موفقیت می‌رسند، ابتدا خطرات را محاسبه می‌کنند.

کفش زنانه

گام‌هایی در صنعت کفش‌های کتانی چنان است که نمایشگاه جدیدی در موزه طراحی لندن نشان می‌دهد که چگونه این کفش به نماد فرهنگی مسلم دوران ما تبدیل شده است. برای دیدن مدل ها به سایت آي آر ای سی یو مراجعه نمایید.

در دهه گذشته شاهد تغییر بزرگی در نحوه پوشیدن کفش های کتانی بوده است. پوشیدن یک جفت دیگر در محل کار یا در مناسبت های رسمی تر مورد اخم نیست.

کفش زنانه

طبع زیره

زیره یک گیاه ریشه دار است که بی شباهت با بوته هویج نیست و طبع زیره سیاه گرم و خشک‌ بوده و بیشتر به صورت خودرو در برخی از مناطق رشد می کند و در برخی از شهرها مانند مشهد نیز به دست انسان کاشت می شود.

این بوته دارای برگهای بزرگی است و دانه های ریزی دارد که این دانه به عنوان میوه گیاه محسوب می شود ولی در بین مردم به دانه معروف است، این گیاه در شهرهای گرمسیری رشد می کند مثل کرمان که منبع بزرگ از زیره خواهد بود.

زیره با طبع گرمی که دارد در انواع غذاها کارایی دارد مثل برنج، انواع دسرها، انواع نان و کلوچه سنتی اصل و غیره که طعم خیلی خوبی به این مواد غذایی می دهد و می تواند برای بدن بسیار مفید باشد در مورد خواص خوبی که دارد در ادامه بیشتر صحبت می کنیم.

طبع زیره

طبع خیارشور

برای درست کردن خیارشور باید فوت و فنهایی را بلد بود که در ادامه به آنها و طبع خیارشور خواهیم پرداخت.

اگر به دنبال یک خیارشور مرغوب هستید باید دقت کنید تا سطح خیارشور دارای چروک نباشد زیرا این چروکها نشان دهنده این است که یا آبی که خیارها داخل آن ریخته شده هنوز سرد نشده و یا از سرکه بیش از اندازه استفاده شده است.

البته خراب بودن خیارها و موندگی و بیش از حد هم دچار چروک شدگی آن می شود.

بعضی خیارشورها ظاهر خوبی دارند اما بعد از برش خوردن خواهید دید که وسط خیارشور پوک است و حاوی مقدار زیادی آب است که این به دلیل استفاده نمک بیش از حد در آن است.

این موضوع باعث پوکی آن شده و یا از اول از خیارهای نامرغوب برای درست کردن خیارشور استفاده شده است.

وقتی خیارشوری را می خرید و می بینید که خیارشور زیاد از حد نرم و لیز است دلایل مختلفی دارد که یکی از دلایل نمک بسیار کمی که در آن استفاده شده و یا آب تا سر خیارها پر نشده و خیارها از آب بیرون مانده و دچار لیزی شده اند.

طبع خیارشور

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *