با شروع کسب و کاری پرسود درکمترین زمان ثروتمند شدم

با شروع کسب و کاری پرسود درکمترین زمان ثروتمند شدم

یکی از کسب و کارهایی که شما را می تواند همانند من به ثروت برساند، کسب و کار در حوزه پرسود انواع مصالح ساختمانی از جمله بلوک سقفی یونولیت می باشد که شما می توانید با انجام تنها چند معامله در این حوزه به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کنید.

بلوک سقفی یونولیت

همیشه برای خرید و دانستن قیمت آجر نسوز و بلوک سقفی یونولیت، راه های زیادی وجود دارد همچنین نسبت به ساخت و ابعاد آنها قیمتشان متفاوت می باشد و این را شما باید مد نظر داشته باشید. البته کسانی هستند که فکر می کنند محصول با محصول فرقی نداشته و نوع آنها یکی است.

اما اگر به نحوه تولید و ساخت توجه کنید و همچنین نوع مواد مصرفی می توانید به این نتیجه برسید. البته آزمایشهایی برای کیفیت تولید باید انجام شود تا کسی هنگام تولید از مواد اولیه کم نگذاشته و مقدار آنها را درست و به اندازه ترکیب کند تا کیفیت فومها بالا رود.

به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود هنگام خرید کیفیت محصول را مورد توجه قرار داده تا نتیجه بهتری از خرید خود داشته باشید.

بلوک سقفی یونولیت

بلوک سیمانی

بلوک سیمانی به قطعاتی گفته می‌شوند که معمولاً برای ساخت ساختمان‌ها یا دیوارها یا سقف‌ها کاربر دارند.

بلوک‌های سیمانی در اندازه‌ها و ابعاد و با مصالح متفاوتی بسته به نیاز ساخته می‌شوند. سرعت دیوار چینی و ساخت سازه بنایی با آن ها بسیار بیشتر از آجر یا قطعات کوچک تر مشابه است و از نظر قیمت ساخت نهایی نسبت به دیوارهای آجری کمی ارزان قیمت تر هستند.

بلوک سیمانی (Concrete block) در گمرک جهانی با کد تعرفه (HS Code) به شماره ۶۸۱۰۱۱ شناخته می شود. این کد شامل گروه بلوک و آجر برای ساختمان ساخته شده از سیمان، از بتون یا از سنگ مصنوعی می باشد.

لازم به ذکر است که همه ی محصولات رابه طور دقیق و جزئی نمی توان بررسی کرد و به همین علت گروهی از کالا ها را که مرتبط با کالای مورد نظر شما است، تحلیل و بررسی میکنیم تا استعداد های بازار محصول منتخب را در مناطق مختلف دنیا بشناسیم. تمام گزارشات زیر براساس آنچه تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی در گمرکات اظهار و ثبت شده، درج شده است.

بلوک سیمانی

بلوک هبلکس رنگی

این روزها اکثر افراد بجای خرید خانه های از پیش ساخته شده تمایل به ساخت منزل به سلیقه خودشان را دارند از این رو غالبا با بلوک هبلکس رنگی آشنایی دارند.

از آنجایی که این بلوکها وزن سبکی دارند و طیف رنگی شان متنوع است و از همه مهمتر ارزان و مقرون به صرفه هستند محبوبیت زیادی بین مهندسین و پیمانکاران و حتی کارگران ساختمان دارند. حتماً دوست دارید بدانید بلوکهای هبلکس چگونه تولید می شوند. در ابتدا مواد لازم با یکدیگر ترکیب می شوند.

سیمان پرتلند، سنگدانه و به مقدار لازم آب وقتی این مواد کاملاً ترکیب شدند یک ماده جدید به اسم دوغاب تولید می کنند. حالا آلومینیوم را به این ماده اضافه می کنند که باعث می شود داخل مواد حباب درست شود و چگالی بلوک پایین بیاید و در ادامه بتوانند یک بلوک با وزن بسیار گم برای ساختمان سازی تولید کند.

بلوک هبلکس رنگی

 

 

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *