با سرمایه کم نیز نگاه ثروتمندانه داشته باشید

با سرمایه کم نیز نگاه ثروتمندانه داشته باشید

اگر نگاه خود را تغییر دهید و بخواهید که زندگی راحتی داشته باشید به راحتی می توانید با بهترین محصول در بازار جهانی مانند پارچه در مدت کوتاهی به لیاقت های خود برسید.

پارچه داکرون

کشورهای مختلفی مبادرت به تولید پارچه داکرون با این الیاف جدید کردند واین پارچه ها با نام های تجاری مختلفی وارد بازارشد. کارخانه آمریکایی دپوینت محصول خود ازپلی استررابا نام تجاری پارچه داکرون وارد بازار کرد.

کمپانی فرانسوی پارچه خود را با نام ترگال تولید وعرضه کرد شرکت توری ژاپنی محصول خود را با نام تترون و شرکت هایی مثل آلمان محصو ل خود را با نام ترویرا و هر کشوری پارچه تولید خود با نام های مختلفی به بازار عرضه کردند در اصل همه این پارچه ها از ترکیب الیاف پلی استر با الیافی چون فلامنت، ویسکوز، نخ پنبه، پلی اتیلن وترفتالات تولید می شوند ودر رنگها و طرح های متنوع وبه صورت طاقه و عدلی به دست مصرف کننده ها می رسد.

استحکام کشش این پارچه ومقاومت آن باعث شده به راحتی پاره نشود، جذب رطوبت کم آن مانع سنگینی لباس شده وسریعتر خشک می شود، از مزیتهای دیگران می توان به کمتر چروک شدن و راحتتر اتو شدن آن اشاره کرد به همین دلیل تولید کننده ها استقبال خوبی از این پارچه می کنند.

پارچه داکرون

پارچه جین ترکمن

وجود رنگ های متنوع از نوع تیره تا روشن این امکان را به وجود آورده که افراد در تمام سنین بتوانند از پارچه جین ترکمن به خوبی استفاده نمایند و متناسب با سن و سال خود آن را مورد استفاده قرار دهند و لباس و پوشاک گوناگونی را از آن برای خود تهیه نمایند.

البته این نوع پارچه ها دارای کیفیت های مختلف در انواع رنگ ها هستند که با درجه بندی مناسبی که از آن انجام شده است در رنگ های مختلف قابل تهیه می باشند.

این پارچه ها در حجم انبوهی در بازار قرار داده شده اند که به این صورت می توان به هر اندازه ای که از آن ها نیاز دارید در متراژ مناسب تهیه نمایید و بهتر است همیشه بهترین ها را با نوع کیفیت بالا تهیه کنید تا از استحکام آن به خوبی برخوردار شوید و وجود رنگبندی در این نوع دارای اهمیت بسیار زیادی است.

پارچه جین ترکمن

پارچه چرم مصنوعی مبلی

شاید مسیر شما به اداره ها خورده باشند و متوجه شده باشید که نوع پارچه مبلمان اداری از نوع پارچه چرم مصنوعی مبلی می باشد.

این نوع پارچه ها فقط یک نوع ایراد را دارند و آن هم این است که ممکن است در برابر وسیله بسیار نوک تیز صدمه ببیند که شما کمی با مراقبت و دقت می توانید از این اتفاق جلوگیری کنید. پس اگر می خواهید که مبلهای زیبا، جذاب و لوکسی را داشته باشید پیشنهاد می کنیم که رومبلی چرم استفاده کنید که هیچگاه از مد نمیرود و همیشه جذابیت خاصی دارد.

پارچه های کتان از پارچه هایی هستند که طبیعی هستند  اگر روی آن دست بکشید متوجه می شوید که سطح مرتبی ندارند یعنی به طور کامل صاف نمی باشد یک ویژگی منفی که دارد این می باشد که به راحتی از روی آن پاک نمی شود.

اما با راه حلهایی به راحتی میتوان این لکه ها را از روی پارچه های کتان پاک کرد این نوع پارچه ها از زمانهای دور به کار برده می شود و ظاهر بسیار شیکی را هم به مبل می دهد.

پارچه چرم مصنوعی مبلی

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *