با سبزیجات بی پولی ام را شکست دادم

با سبزیجات بی پولی ام را شکست دادم

من یک زن خانه دار بودم و مثل همه خانم های خانه دار دوست داشتم در منزل شغلی برای خودم داشته باشم.برای اینکه هم در خانه سرگرم باشم هم درآمدی داشته باشم انواع سبزی جات را بسته بندی میکردم و به مغازه ها میفروختم که رفته رفته سفارشات از من بالا رفت و من سه نفر را همراه خودم به این کار وارد کردم و صاحب شغل نمودم.وقتی رونق این بازار را دیدم اطلاعات خودم را در زمینه شناخت سبزیجات و مصارف آنها بالا بردم وخوشحال میشوم شما را با شما به اشتراک بگذارم
سبزی ترخون
یکی از سبزیجاتی که دارای خاصیت زیادی می باشد سبزی ترخون تازه است که به دلیل آن که شور می باشد می تواند یک جایگزین درجه یک برای نمک باشد شاید جالب باشد که بدانید این گیاه یعنی همان ترخون را به عنوان یک استراگون و گیاه اژدها می‌ شناسند. ترخون درختچه ای چند شاخه با سیستم ریشه مرکزی است که به صورت افقی در خاک گسترش می یابد تا گیاهی بوته مانند ایجاد کند. هر ساقه باریک حاوی تعداد زیادی جفت برگ دراز و نیزه ای شکل است. برگ های سبز نازک، نیمه براق و انعطاف پذیر هستند و به طور متوسط ​​2 تا 8 سانتی متر قطر دارند و تا یک نقطه در انتهای غیر ساقه مخروطی هستند.

سبزی ترخون

سبزی خرفه
یکی از گیاهان بسیار مفیدی که ساقه، برگ، گل و دانه های آن خوراکی است، سبزی خرفه است که این محصول در بین مردم به صورت تازه ارگانیک درجه یک و به صورت سبزی خرفه خشک بسیار پر طرفدار می باشد. تمام قسمت‌های خرفه که یکی از داروهای گیاهی محسوب می‌شود، قابل خوردن هستند. ساقه‌ها، برگ‌ها و گل‌های زرد رنگ این گیاه را می‌توان به صورت خام و در سالاد سبزیجات، مصرف کرد. علاوه بر این، برگ‌ها و ساقه‌های خرفه را می‌توان در روغن زیتون تفت داد و مانند فرانسوی‌ها و یونانی‌ها، نوش جان کرد.

سبزی خرفه

سبزی رزماری
سبزی رزماری در آشپزی های خانگی سبزی خشک رزماری تهیه شده از مراکز خرید معتبر که به روش های صنعتی و علمی اقدام به خشک نمودن آن کرده باشند. اثر بخشی و نقش سبزی رزماری سبزی رزماری علاوه بر مصرف غذایی روزانه می تواند به صورت دارویی نیز مورد استفاده قرار گیرد.در گذشته این گیاه پرخاصیت، به عنوان یک داروی طعم دار استفاده می شد برای رزماری در گذشته شش ارزش دارویی مهم در نظر می گرفتند.این گیاه کاربرد وسیعی دارد که می تواند به عنوان یک داروی خوب و چاشنی لذیذ استفاده شود رزماری یک گیاه تقویت کننده طعم کمیاب است. اثر بخشی و نقش سبزی رزماری سبزی رزماری علاوه بر مصرف غذایی روزانه می تواند به صورت دارویی نیز مورد استفاده قرار گیرد.در گذشته این گیاه پرخاصیت، به عنوان یک داروی طعم دار استفاده می شد برای رزماری در گذشته شش ارزش دارویی مهم در نظر می گرفتند.این گیاه کاربرد وسیعی دارد که می تواند به عنوان یک داروی خوب و چاشنی لذیذ استفاده شود رزماری یک گیاه تقویت کننده طعم کمیاب است.
سبزی رزماری

 

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *