با راه اندازی سایت ظرف 4 ماه پولدار شدم

با راه اندازی سایت ظرف 4 ماه پولدار شدم

امروزه تجارت سنتی دیگر پاسخگو نمی باشد و نمی تواند به اندازه کافی برای شما تولید ثروت نماید زیرا ما در قرن 21 زندگی زندگی می کنیم و ابزار های ارتباطی نقش موثری در تجارت ایفا کرده اند.

برای همین من نیز سایت خودم را در حوزه فروش محصولات مختلف راه اندازی نمودم ولی فهمیدم که کار کردن روی خرما نتایج بهتری برای من دارد.

به شما هم پیشنهاد می کنم با این میوه کار کنید و اطلاعات ابتدایی را کسب نمایید.

خرما برحی

این خرما به دلیل مرغوبیتی که دارد برای صادرات مناسب است  و کشورهای اروپایی مقاصد اصلی خرما برحی هستند، به علت اینکه خرمای برحی از محبوبیت زیادی در بین اقشار مردم برخوردارهست، عده زیادی به خرید و فروش و صادرات این محصول روی آورده اند.

این افراد با عنوان واسطه در ایران خرما ها را در فصل خرما پزان خریداری و با عنوان مجموعه بازرگانی اقدام به فروش خرما در بازارهای جهانی می نمایند.

اینگونه اشخاص یا مجموعه ها می دانند که کشورهای اروپایی توجه زیادی به نوع بسته بندی می نمایند، بنابراین با نام تجاری خودشان و با بسته بندی های شکیل محصولات را عرضه می کنند که بسته بندی مناسب یکی از از راهکارهای فروش در بیرون یا حتی داخل کشور به شمار می رود.

خرما برحی

خرما ربی

خرما ربی دارای لاکتوز می باشد که یک ماده مهم در بدن برای تامین کالری روزانه محسوب می شود و وجود آن به حفظ تعادل مواد معدنی نظیر کلسیم، فسفرو منیزیم کمک می کند؛ این مواد در حفظ سلامت استخوان ها نقش مهمی ایفا می کنند.

وجود مقادیر قابل توجهی از فسفر در خرمای ربی، موجب بالا رفتن ارزش غذایی این محصول و تاثیر آن در حفظ سلامتی بدن شده است؛ فسفر موجب حفظ سلامت استخوان ها، کمک به تصفیه ی مواد زائد در کلیه، تنظیم ضربان قلب و کمک به انقباض ماهیچه ها و بهبود بسیاری از عملکرد های ضروری و مهم بدن می شود.

با توجه به خواص و فوایدی که راجع به این محصول در قسمت های قبلی گفته شد، استفاده از خرمای تازه و گنجاندن آن در رژیم غذایی روزمره کمک زیادی به حفظ سلامتی بدن و رفع مشکلات ناشی از کمبود فسفر، منیزیم و سایر مواد معدنی می کند.

خرما ربی

خرما زاهدی

۶.۳۵ درصد گوشت خرما زاهدی نسبت به هسته اش می باشد خرما زاهدی را همانند دیگر خرمها می توانید، آن را به صورت خشک شده مصرف کنید و برای تهیه خوراکیهایی مانند موز و اسموتی، میلک شیک خرما و سالاد کلم و خرما هم می توانید از خرما زاهدی استفاده کنید.

سایز بسته بندی، نوع برند، درجه کیفی، نوع خرید ( عمده یا جزئی )، روش خرید ( مستقیم و غیر مستقیم ) و شرایط بازار از فاکتورهایی هستند که روی قیمت خرما زاهدی تاثیر گذار می باشند.

قبل از این که اقدام به خرید خرما کنید علاوه بر قیمت باید اطلاعاتی خوبی در مورد خاصیتهای خرما کسب کنید تا متوجه شوید، که چه میوه ای پر ارزشی را دارید، خریداری می کنید.

خرما زاهدی

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *