خواص گلاب

با این محصولات نقشه راه موفقیت را کشیدم

وقتی‌ که به زندگی افراد موفق نگاه می‌ کنید آن‌ها نیز با مشکلات زیادی دست ‌و پنجه نرم کرده اند ولی توانستند با تفکر خلاق و نقشه راه موفقیت خود را ترسیم کنند. از این ‌رو تصمیم گرفتم از این افراد موفق الگو بگیرم و با استفاده از این محصولات که در ادامه به آن ‌ها اشاره می‌ کنم به موفقیت بزرگی دست یافتم. لذا پیشنهاد می‌ کنم با من همراه باشید تا این محصولات عالی را معرفی کنم.

خواص گلاب

گلاب به مایعی است که از تقطیر گل محمدی به دست می آید. فصل بهار بهترین زمان برای چیدن گل محمدی و تهیه گلاب از آن می باشد. گلاب رایحه ی خوشی دارد و از آن در صنعت عطرسازی استفاده می شود. گلاب علاوه بر صنعت عطرسازی، فواید درمانی بسیاری دارد و دارای خواص ضدالتهابی، ضدباکتریایی، ضد درد، ضد تشنج، ضد برونشیت و… می باشد. گلاب گلاب سرشار از ویتامین C، ویتامین E، تانن، پکتین، سیترنلول، گرانتول، استاروپنین و فنیل اتانول می باشد و دارای ترکیبات مفیدی مانند ترپن ها، گلیکوزیدها، فلاوونوئیدها، آنتوسیانین ها و… است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت آی رز واتر مراجعه بفرمایید.

خواص گلاب

طبع توت خشک

می توان گفت طبع توت خشک گرم می باشد. به طور کلی اگر بخواهیم در ارتباط با تعبیر خواب توت خشک مطالبی را عنوان نماییم باید به این موضوع اشاره کرد که از نظر هریک از معبران دیدن توت نشانه ها و تعبیرات مختلفی دارد ولی به طور کلی دیدن توت خشک خوش یمن می باشد اما اگر در حال خوردن باشید، می تواند معانی دیگری نیز داشته باشد. در حقیقت می توان گفت که یک مبحث کلی و متفاوت از این تعبیر ها در کتب متعددی موجود می باشد که راویان متعددی به بحث و بررسی آن پرداخته اند، به طوری که اگر کسی در خواب ببیند که در حال خوردن توت خشک می باشد نشان از ناامیدی است. محمد بن سیرین در این رابطه می گویند: خوردن توت در خواب نشان از نومیدی شدید می باشد. امام صادق (ع) درباره ی دیدن توت در خواب می فرمایند: نشان از مال دنیا و کسب منفعت است.

طبع توت خشک

ضد یخ روغنی

بسیاری از ضد یخ روغنی به بازار آمده که جدید می باشند و بسته بندی تازه ای دارند که باید با کیفیت آنها آشنا شوید. ضد یخهای روغنی نسبت به ضد یخهای اسیدی تفاوت و برتریهایی دارد که یکی از آنها این می باشد که می تواند با استفاده از روغن از موتور خودرو محافظت بیشتری نماید. شاید ندانید که ضد یخهای اسیدی بعد از مدتی به بدنه موتور آسیب می رساند البته اگر به مدت بیشتری استفاده شود. یکی از ویژگیهای مثبت ضد یخ روغنی این است که به مصرف سوخت کمک زیادی می کند و باعث می شود عمر روغن استفاده شما تا پنجاه درصد بیشتر شود که این برای شما بسیار خوب می باشد. همچنین شما می توانید از هواکش و فن خنک کننده یا رادیاتور مسی بسیار خوب نیز استفاده نمایید که با ضدد یخ شما سازگاری داشته باشد. توجه نمایید که ضد یخهای روغنی از نظر هزینه و مصرف نسبت به ضد یخهای اسیدی بسیار به صرفه تر می باشند.

ضد یخ روغنی

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *