اسرار واقعی کسب درآمد بالا

اسرار واقعی کسب درآمد بالا

شاید تا به حال تصور می کردید که درآمد بالا نیاز به اسرار خاص دارد ولی ما به شما ثابت می کنیم که راه ثروتمند شدن رموز خاصی ندارد.

خرید قارچ صدفی

با روشهای مختلفی می توان این قارچهای صدفی کوهی را در داخل منزل پرورش داد تا نیازی به خرید قارچ صدفی آن از بازار نباشد.

یکی از این رو‌شها کاشت آنها در داخل کیسه ‌های پلاستیکی است که برای این منظور در ابتدا بستر را که شامل کاه و کلش است در داخل آب می ریزند تا به مدت یک شبانه ‌روز خیس بخورند و سپس از آّ خارج می کنند و چند بار شستشو می دهند تا خاک آنها گرفته شود.

خرید قارچ صدفی

کنسانتره آهن خشک

کنسانتره آهن خشک فقط در مورد آهن کاربرد ندارد بلکه در مورد خوراک دام و طیور، مواد غذایی و غیره نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که ما در این محتوا به خواص کنسانتره آهن خشک خواهیم پرداخت این محصول بسیار با ارزش از سنگ آهن به دست می آید، کنسانتره به شکل پودر است و آن را از انواع سنگ معدن از جمله مگنتیت و هماتیت تولید می شود و رنگ آن سیاه می باشد، این محصول برای تولید آهن و کالاهای دیگر در ذوب آهن و صنعت فولاد استفاده می شود.

کنسانتره آهن خشک

انجیر خشک

انجیر میوه یک درخت بومی به نام فیکوس کاریکا همان انجیر معمولی است که در بسیاری از مناطق گرمسیری در حال کشت است.

ترکیه مصر و مراکش بزرگترین تولید کنندگان این محصول هستند. تنوع انجیر خشک نزدیک به ۶۰۰ گونه است اما انجیر سیاه و قهوه ای ترکیه و انجیر خشک ترک از پرتقاضا ترین انجیر های موجود در بازار است.

به دلیل نوع محصول فروش و صادرات انجیر به صورت فرآوری شده بیشتر صورت می گیرد البته نوع تازه آن نیز از طریق هواپیما برای کشور های اروپایی جهت خام خوری ارسال می شود.

انجیر خشک

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *