از طریق صندلی به درآمد دلاری رسیدم

از طریق صندلی به درآمد دلاری رسیدم

زمانی ‌که وارد عرصه میز و صندلی پلاستیکی شدم هیچ ‌گاه نمی‌ توانستم باور کنم که بتوانم تبدیل به یک تاجر موفق شوم ابتدا در این مسیر از بازارهای داخلی شروع کردم و با سود حاصل از آن اقدام به صادرات این محصول ارزشمند به کشورهای همسایه کردم درواقع می ‌توانم بگویم این محصول بسیار پربازده است و سودآوری بالایی دارد و با صادرات این محصول من توانستم به درآمد دلاری برسم با توجه به این‌ که این محصول بسیار پرکشش و پربازده است سعی دارم آن را بیشتر معرفی کنم.

میز پلاستیکی ناصر

محصول میز پلاستیکی ناصر با اینکه از جنس پلاستیکی می باشد اما تنوع در درجه کیفی محصول برقرار بوده و در مراحل تولید بسته به کیفیت و نوع مواد اولیه و همچنین ضخامت موردنظر، درجه کیفیت محصول تعیین می گردد. این محصول دارای انواع مختلفی می باشد که نوع چهار نفره این محصول طبعا از سطح میزی با اشکال هندسی مربع برخوردار است به گونه ای که چهار ضلع این محصول دارای زاویه ۹۰ درجه بوده و همواره طول یکسانی را نیز دارا می باشد. طول و عرض سطح میز به اندازه ای بوده که می تواند چهار عدد صندلی پلاستيکی یا فلزی را برای استفاده از محصول جاگیر نماید و همچنین گستردگی خوبی را برای سرو غذا و یا کارهای دیگر ممکن سازد.

میز پلاستیکی ناصر

صندلی پلاستیکی تاشو

همانطور که از نام صندلی پلاستیکی تاشو مشخص است این محصولات می توانند به صورت تاشو تولید بشوند که با تا شدن فضای بسیار کمی اشغال می کنند‌‌، به راحتی چندین عدد از این محصولات را عقب ماشین گذاشت و به طبیعت رفت تا در صورت نیاز از آن استفاده کرد، اما این قابلیت را نمی توانید در مدل های چوبی و یا هر مدل دیگری مشاهده کنید، اما از همه مهم‌ تر این است که پلاستیک قیمت بسیار مناسب تری از چوب و سایر مواد اولیه دارد. در حقیقت شما برای خرید یک ست پلاستیکی کامل، نیاز به پرداخت هزینه بسیار کمتری دارید تا اینکه بخواهید یک ست چوبی خریداری کنید‌، از این رو است که خرید آن به صرفه تر می باشد و افراد بیشتر توان خرید آن را در صورت تمایل خواهند داشت، مجموعه موارد گفته شده می تواند ثابت کند که چرا محصولات پلاستیکی تا این حد محبوب هستند‌.

صندلی پلاستیکی تاشو

صندلی پلاستیکی دست دوم

در رابطه با ویژگی های صندلی پلاستیکی دست دوم می توان گفت معمولا ارتفاع صندلیهای پلاستیکی را نمی توان به راحتی تنظیم نمود از این رو معمولا در ساخت این صندلیها استانداردهای زیادی به کار نرفته است و برای ساخت آن عموم مردم در نظر گرفته شده است. مزیت این نوع صندلیها این است که وزن کمی دارند و می توان به راحتی آنها را جا به جا نمود به علاوه در اثر آب و نم و باران خراب نمی شوند و مثل صندلیهای فلزی نیستند که زنگ بزنند. حتی اگر هم در هنگام حمل و نقل آسیبی ببینند به راحتی می توان آنها را ترمیم نمود و مثل روز اول آنها را درست کرد. قیمت این صندلیها برای برگزاری دورهمیها بسیار کم می باشد از این رو برای چنین مراسمهایی مناسب می باشند.

 

صندلی پلاستیکی دست دوم

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *