اجاق گاز صفحه ای لمسی

اجاق گاز صفحه ای لمسی تبریز

در گازهایی با صفحات دیجیتالی شما به ‌راحتی می‌ توانید زمان پخت غذا و یا ساعت باقی ‌مانده از پخت غذا را تنظیم کنید و نیز این امکان برای شما فراهم شده تا قفل کودک را تنظیم کرده تا خطری کودکان شما را تهدید نکند اما این نکته را مد نظر داشته باشید گازهای رومیزی که ممکن است ویژگی دیجیتالی بودن را نداشته باشند پس نمی‌ توان گفت که گازهای خوبی نیستند ولی اگر ویژگی دیجیتالی بودن را داشته باشد این به معنی با کیفیت بودن آن محصول است.

اجاق گاز صفحه ای لمسی تبریز

معمولاً اجاق گازهای رومیزی که در سایت آراد برندینگ به تفصیل شرح داده شده است و به ‌تازگی تولید می ‌شوند تایمر دارند و شما می ‌توانید آن را روی زمان مشخصی تنظیم کنید تا زنگ بزند و شما را متوجه غذایی بکند که در حال پختن آن هستید.

با به وجود آمدن این قابلیت جذاب دیگر نباید نگران سوختن غذا باشید البته امروزه بسیاری از اجاق گازها به‌ گونه ‌ای طراحی می‌ شوند که شعله‌ های آنها تایمر دارند و به‌ راحتی پس ‌از پخت غذا خاموش می ‌شوند.

یکی از مهم ‌ترین ویژگیهایی که هر گاز رومیزی باید داشته باشد ترموکوپل است که ایمنی گاز را به‌ شدت بالا می ‌برد و باعث می ‌شود در زمان وزش باد یا سر رفتن غذا گاز به‌ سرعت خاموش شده و جریان گاز در فضا پخش نشود.

 

اجاق گاز صفحه ای لمسی

پیشرفت علم و صنعت تمامی اجناس را به سوی هوشمندی برده و امروزه با تولید اجاق گاز صفحه ای و یخچال چهار درب از آخرین فناوری روز دنیا در ساخت آن استفاده نموده که به جای چرخاندن کلید به صورت لمسی آن را خاموش و روشن می نماییم و با حرکت انگشتان دست باعث بالا رفتن میزان درجه حرارت می گردد  که با حرکت به جهتهای چپ و راست موجب افزایش و کاهش شعله می شود.

اجاق گاز صفحه ای لمسی

همان طور که در مطلب بالا اشاره نموده ام قصد نام بردن قطعات در تشکیل اجاق گاز صفحه ای لمسی را داشته ام که به این گونه است که یک صفحه مستطیلی از جنس استیل و شیشه بوده و با کار گذاری صفحه کلیدهای لمسی برای هر شعله امکان تنظیم درجه حرارت را به شما می دهد که از شما صفر تا نه موجود بوده و در کنار آن یک خط مستطیلی جهت بالا رفتن شدت آتش است، در سمت چپ آن معمولا یک تایمر جهت تنظیم وقت بارگذاری شده که بعد از گذشت زمان مورد نظر شما توسط سیستم سخنگو هشدار می دهد و همه این مراحل توسط یک سنسور صورت گرفته تا در تمامی شرایط وضعیت غذای شما را در صورت عدم حضور خراب نکند و طبق عملکرد آن قطع می شود.

اجاق گاز صفحه ای تبریز

یکی از شهرهایی که در حال تولید بهترین اجاق گازها می باشد شهر تبریز است که برترین اجاق گاز صفحه ای را تولید می نماید.

همانگونه که در بالا به آن اشاره شد این محصول دارای جنس های گوناگونی می باشد اما جنس روکش فولاد یا همان ورق استیل ضد زنگ آن قیمت کمتری نسبت به شیشه دارد در حالی که هر دو گزینه خوب به نظر می رسند و سطح شیشه به راحتی استیل ضد زنگ خراشیده نمی شود.

اگر روکش فولاد ضد زنگ را انتخاب کرده اید، از اسکرابرهای فولادی استفاده نکنید که می توانند سطح را خراش دهند.

برای تمیز کردن منظم، از یک پارچه میکروفیبر مرطوب یا اسفنج برای تمیز کردن لکه ها استفاده نمایید و سپس با یک پارچه نخی خشک نرم پاک کنید، فقط از مواد پاک کننده ارگانیک که روی سطح ملایم هستند استفاده نمایید و از تمیز کردن با آب زیاد خودداری کنید، زیرا اگر وارد سوراخهای مشعل شود تا زمانی که خشک نشود روشن نمی گردد.

اجاق گاز صفحه ای لمسی

برای نصب اجاق گاز صفحه ای به یک متخصص واجد شرایط نیاز است زیرا اجاق گاز صفحه ای تبریز و دودکش را کاملاً تراز می کند و صفحه کانتر را به ابعاد دقیق مشخص شده توسط سازنده برش می دهد و اگر بیش از حد بریده شود، شکافی در میز وجود می اورد و اگر خیلی کم بریده شود، اجاق گاز به درستی در فضای ارائه شده قرار نمی گیرد.

این اجاقها در مدلهای بیضی، گرد، مستطیل، شش ضلعی و مربع تولید می شوند و بنا بر سلیقه خودتان می توانید آن را انتخاب کنید و در نظر داشته باشید اجاقی را که انتخاب می کنید با دیزاین داخلی و دکوراسیون آشپزخانه یکسان باشد.

از نکات مهمی که در خرید اجاق گاز باید به آن توجه نمود عبارتند از: شکل اجاق گاز، کاربری اجاق گاز، دقت در تعدادشعله ها، توجه به مکان نصب و جنس اجاق گاز.

حتما ببینید

توت خشک درجه یک

توت هایی که شما را در ماراتن زندگی پیروز می کند

زندگی همانند یک مسابقه است که همه در آن تلاش دارند تا زندگی بهتری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *