قیمت آغوشی نوزاد ایرانی

آغوشی نوزاد خوبه؟

 آغوشی نوزاد خوبه؟ بعد از تولد فرزندان یکی از مهمترین وظایف مراقبت از آنهاست و پدران و مادران باید همیشه در کنار فرزندان خود باشند تا فرزندانشان احساس تنهایی نکنند.

همانطور که نوزاد تازه متولد شده شما بزرگتر می شود، قطعاً به مراقبت و نگهداری بیشتری نیاز خواهد داشت و شما باید زمان بیشتری را برای مراقبت از او صرف کنید، اما گاهی اوقات لازم است به خرید بروید یا بیرون از خانه قدم بزنید.

او را با شما بیرون می‌برند، همانطور که بسیاری از مادران به دلیل وابستگی و عشق زیادی که به فرزندشان دارند، او را با خود بیرون می‌برند و دوست دارند که فرزندشان همیشه و همه جا در آن باشد،

اما شاید حمل کودک برای شما کمی سخت باشد و با او راه رفتن شما را خسته می کند، پس بهتر است در آن زمان از وسیله ای مانند آغوشی استفاده کنید،

بهترین آغوشی نوزاد

این وسیله باعث می شود به راحتی کودک خود را در آغوش بگیرید و با او به کار خود رسیدگی کنید و از کودک دور نخواهید شد.

امروزه این دستگاه به دلیل عملکرد بسیار خوبش طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و اکثر والدین از این وسیله برای حمل و جابجایی فرزندان خود استفاده می کنند

و اگر فرزندی دارید که دوست ندارید فرزندان خود را حمل کنید گاهی اوقات می توانید از این وسیله استفاده کنید.

نکات مهم هنگام خرید آغوشی نوزاد

نوع آغوشی نوزاد

آغوشی نوزاد دارای سه مدل مختلف می باشد. نوع اول مدل نوازش جلویی است که در آن سر کودک شما روی سینه شما قرار می گیرد و یا می توانید سر کودک را جلوتر قرار دهید و او را حمل کنید.

نوع دوم مدل یک طرفه است این مدل با توجه به عرض آن مناسب کسانی است که فرزندانشان از شیر مادر تغذیه می کنند.

نوع سوم، مدل بسته بندی است. شما به راحتی می توانید به کودک خود شیر بدهید. مدل قنداق طرفداران زیادی دارد.

به گروه سنی توجه کنید

محدوده سنی دستگاه را بررسی کنید. آغوشی های نوزاد برای یک گروه سنی مناسب هستند و می توانند برای کودک شما تا سن خاصی استفاده شوند.

به عنوان مثال برخی از این دستگاه ها از بدو تولد تا 3 سالگی قابل استفاده هستند.

عکس آغوشی نوزاد

جنس و کیفیت

جنس و کیفیت آغوشی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود، بنابراین زمانی که قصد انتخاب این وسیله را برای کودک خود دارید به استحکام و دوام آن توجه کنید.

ایمنی دستگاه

یکی از عوامل مهم در انتخاب آغوشی نوزاد توجه به ایمنی آن است. داشتن ایمنی مناسب از آسیب دیدن کودک شما جلوگیری می کند و حمل کودک را برای شما آسان تر می کند.

قیمت آغوشی نوزاد ایرانی

وزن دستگاه

اغوشی کودک از نظر ظرفیت وزنی در مدل های مختلفی تولید می شوند، بنابراین باید بر اساس وزن کودک خود دستگاه مناسبی تهیه کنید.

به امکان شستشو با ماشین لباسشویی توجه کنید

شاید این مورد از نظر بسیاری از افراد مهم نباشد، اما اگر توانایی شستشو با ماشین لباسشویی را دارید، تمیز کردن این وسیله برای شما راحت تر می شود و دیگر نیازی به شستن با دست نخواهید داشت.

حتما ببینید

مدل قفسه کتابخانه

30+ مدل قفسه کتابخانه جدید

مجموعه تصاویر انواع مدل قفسه کتاب بسیار زیبا و جذاب : اولین معیاری که برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *