چگونه یک زن خلاق باشید؟

چگونه یک زن خلاق باشید؟

با کمی خلاقیت در خانه می توانید کارهای خانه را به خوبی انجام دهید. برای نظافت منزل و انجام کارهای خانه کافی است کمی برنامه ریزی و هوشمندی انجام دهید تا کار خود را بهتر انجام دهید. شما خواهید گفت که چگونه یک زن خلاق باشید

زن خلاق
برای داشتن خانه ای تمیز لازم نیست که همیشه تمیز باشید ، فقط باید بدانید که چگونه همه چیز را تمیز کنید

 

استفاده از راه حل های مختلف برای دستیابی به نظافت در خانه همیشه می تواند به شما کمک کند.

تاکنون مشاوران و متخصصان طراحی منزل و داخلی روش های مختلفی را برای نظافت وسایل منزل ارائه داده اند که با بهترین نمونه های آنها آشنا خواهید شد و با استفاده از این راه حل ها به خانه های زیبایی خواهید رسید.

لوازم الکتریکی: تلفن های همراه ، تلویزیون ها و دستگاه های پخش موسیقی از آلوده ترین دستگاه ها هستند ، زیرا بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و معمولاً به عنوان آلوده ترین دستگاه های نزدیک به ما شناخته می شوند.

برای پاک سازی وسایل برقی هرگز از مواد شوینده استفاده نکنید و می توانید از حوله های نرم یا الیاف استفاده کنید.

این دستمال مرطوب گرد و غبار را از بین می برد و آلودگی را از بین می برد. پاشش مواد شوینده یکی از بدترین کارهایی است که می توان با وسایل برقی (پریود) انجام داد. لباس: یکی از مشکلاتی که بسیاری به آن توجه نمی کنند استفاده همزمان از تمام مواد شوینده و نرم کننده های پارچه است. همچنین ، هیچ کس بر میزان مواد تشکیل دهنده نظارت نمی کند.

چگونه می توان یک زن خلاق بود؟

هیچ کس استفاده همزمان از همه شوینده ها و نرم کننده ها را توصیه نمی کند ، زیرا به لباس آسیب می رساند همچنین مراقب باشید به اندازه لباس که از مواد شوینده استفاده کنید. استفاده نادرست از این مواد می تواند برای لباس و بافت آنها خطرناک باشد

پنجره: هرگز در روزهای آفتابی پنجره را تمیز نکنید ، زیرا خیلی سریع خشک می شود و باعث ایجاد لکه در پنجره ها می شود. ابتدا گوشه های پنجره را با جاروبرقی تمیز کنید تا گرد و غبار پاک شود ، سپس شیشه را با پارچه های میکروفیبر و مواد شوینده تمیز کنید. در روزهای ابری پنجره ها را تمیز کنید تا شیشه شفاف شود

لکه های سرسخت: لکه ها یکی از بزرگترین دشمنان نظافت در خانه هستند و شما باید روش های مختلفی را برای تمیز کردن آنها انجام دهید. استفاده از آب با مواد شوینده یکی از گزینه های پاک سازی لکه ها است. استفاده از جوش شیرین به همراه سرکه روش دیگری برای از بین بردن لکه های لجبازی است. البته بهتر است با هر لکه ای به روش خاص خود مقابله کنید

استفاده از پودر لباسشویی در تمیز کردن هود آشپزخانه موثر است.

خلاقیت در کارهای خانه

برخی از پودرهای کارواش حاوی موادی هستند که محلول چربی را آسان تر کرده و کار شما را آسان می کنند.

هنگام آتش گرفتن تابه: هنگامی که تابه به دلایل مختلف آتش گرفت ، بجای اینکه بخواهید با از بین بردن یا ریختن آب آتش را خاموش کنید ، بلافاصله یک سینی را روی تابه قرار دهید تا پس از اتمام اکسیژن آتش را خاموش کند.

الکل بهترین ماده ضدعفونی کننده است: برای ضد عفونی کردن وسایلی مانند تیغ یا برس سر ، یک پنبه را در الکل خیس کنید و روی آن بمالید تا کاملا ضد عفونی شود.

بوی بد سفره را از بین ببرید: اگر می خواهید سفره ضخیم و سفره نایلونی شما تمیز باشد و بوی غذا و چربی ندهد ، هر بار بعد از استفاده ، سفره را با آب و کمی سرکه با یک تکه سفره فوق العاده تمیز و خشک کنید. .

تمیز کردن هود: یکی از بهترین راه ها استفاده از محلول های تمیز کننده گاز است. این راه حل ها در فروشگاه ها و حتی در فروشگاه های مواد غذایی محلی موجود است.

نکاتی برای میزبانی از یک خانم خلاق

به جای تلاش زیاد ، یکی از این راه حل ها را بخرید و با مطالعه کتابچه راهنمای آن ، هود آشپزخانه را تمیز کنید. پودر لباسشویی نیز موثر است. برخی از پودرهای کارواش حاوی موادی هستند که محلول چربی را آسان تر کرده و کار شما را آسان می کنند.

همچنین ماده ای به نام تترا وجود دارد که برای تمیز کردن محفظه شیشه یا هود استیل م effectiveثر است. فقط به یاد داشته باشید که از این مواد برای هودهایی با بدنه پلاستیکی (نقطه) در هر سه روش استفاده نکنید ، دستکش را فراموش نکنید و اگر از نوار چسب استفاده می کنید ، مطمئن شوید که بافت آن ناصاف است. اسکاچ نرم برای این منظور مناسب تر است. پس از تمیز کردن مواد ، مواد شیمیایی تمیزکننده را چندین بار با پارچه مرطوب پاک کنید تا بوی بد یا لمس آن برای شما آزار ندهد.

چگونه یک زن خلاق باشید؟

آنها ذهن باز دارند

او فردی باز است که از انتقاد استقبال می کند ، آماده دریافت راه حل ها و ایده های جدید است و از ارزیابی ایده ها نمی ترسد. یک فرد باز می خواهد از موفقیت ها و شکست های خود درس بگیرد و می تواند رشد کند و رشد کند.

آنها ریسک می کنند

مطالعه ایده ها و استراتژی ها بدون خطر کردن غیرممکن است. تمایل به مقابله با چالش ها و پذیرش تغییر. افرادی که دارای تفکر خلاق هستند ، صبور هستند و از ریسک کردن نمی ترسند زیرا می دانند که افراد هنگام بررسی روش های تفکر ابتکاری و نوآورانه برای حل مشکلات ، باید جسور باشند.

انعطاف پذیر هستند

توانایی سازگاری با تغییر و تفکر خارج از چارچوب بخشی از تفکر خلاق است ، به همین دلیل است که انعطاف پذیری مشخصه افراد با تفکر خلاق است. آنها از تغییر استقبال می کنند. آنها از تغییر شیوه کار نمی ترسند و در کار با دیگران مهارت دارند.

ایده های عالی از کجا می آیند؟

یک ایده درخشان در خانه شما نادر است. جان اینگلدو در کتاب خود ، چگونه ایده های عالی داشته باشیم: راهنمای تفکر خلاق ، 50 استراتژی برای تفکر خلاق معرفی می کند. برخی از بهترین استراتژی های این کتاب را با جان اینگلدو ، عکاس و استاد دانشکده فیلم و رسانه در دانشگاه غرب لندن مرور می کنیم.

منبع:

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

مدل آبنما سنگی

130+ مدل آبنما سنگی [خانگی، ویلایی]

آبنما انواع مختلفی دارد که شما می توانید برای حیاط منزل ، هتل ، ساختمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *