پاک کردن اکانت توییتر

پاک کردن اکانت توییتر

توییتر یکی از رسانه های اجتماعی است که در سراسر جهان به عنوان بهترین شبکه اجتماعی برای پیگیری اخبار روز شناخته می شود.

به دلیل ویژگی خاص توییتر که از نظر تعداد کاراکترها برای به اشتراک گذاری محتوا محدود است ، استفاده از آن برای پیگیری وقایع روز زمان کمی را برای کاربران می گیرد و بنابراین استفاده از این رسانه بسیار مورد توجه است.

اما در ایران به دلیل فیلتر کردن ، دسترسی به توییتر بدون استفاده از ابزار تغییر ip امکان پذیر نیست. به همین دلیل ، بیشتر افرادی که در زمینه شبکه و روزنامه نگاری فعالیت می کنند از این رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.

در این مقاله آموزشی از کلاب نیوز ، من نحوه حذف حساب Twitter را توضیح می دهم ، که می توانید با استفاده از آن روشهای مختلف حذف حساب Twitter را بیاموزید. سرانجام ، یک راهنمای غیرفعال سازی Twitter وجود دارد که در آن می توانید حساب Twitter خود را به مدت 30 روز غیرفعال کنید.

آموزش دی اکتیو کردن اکانت توییتر

از ابتدا باید بدانید که غیرفعال یا حذف حساب Twitter برای همیشه با استفاده از این تلفن یا سایر برنامه های این شبکه اجتماعی در سیستم عامل های دیگر امکان پذیر نیست.

حذف یا غیرفعال کردن بنابراین ، برای غیرفعال کردن حساب خود ، ابتدا باید با استفاده از یک مرورگر اینترنت وارد حساب خود شوید. برای این کار ، روی دکمه زیر کلیک کنید تا صفحه ورود توییتر باز شود و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد Twitter شوید.

در مرحله بعد روی تصویر پروفایل خود کلیک کرده و گزینه Settings and Privacy را انتخاب کنید تا به صفحه تنظیمات توییتر هدایت شوید.

حذف اکانت توییتر

در این حالت ، صفحه تنظیمات مشابه تصویر زیر نمایش داده می شود که در این صورت به Settings and Privacy> حساب هدایت می شوید.

اگر به پایین صفحه بروید ، گزینه ای به نام Deactivate your account را مشاهده می کنید که مربوط به غیرفعال کردن حساب Twitter شما است. روی این گزینه کلیک کنید

روش حذف اکانت توئیتر

یا کلیک روی لینک Deactivate your account صفحه‌ای مشابه تصویر زیر نمایش داده خواهد شد که توضیحاتی را در رابطه با حذف اکانت توییتر ارائه داده است.

پاک کردن توییتر

 

Twitter پس از غیرفعال کردن حساب Twitter شما ، فقط 30 روز اطلاعات شما را ذخیره می کند و پس از یک ماه ، حساب Twitter شما به طور خودکار پاک می شود.
اگر می خواهید حساب توییتر خود را بازیابی کنید ، پس از غیرفعال کردن توییتر فقط 30 روز فرصت دارید تا با ورود مجدد به توییتر آن را بازیابی کنید.
حتی حذف یک حساب توییتر نیز می تواند اطلاعات حساب را در نتایج موتور جستجو نشان دهد.

اگر می خواهید حساب Twitter خود را تغییر دهید تا نام کاربری یا URL Twitter خود را تغییر دهید ، بهتر است این کار را از طریق تنظیمات حساب خود انجام دهید. برای این کار نیازی به حذف حساب توییتر خود ندارید.

اگر می خواهید از نام کاربری و آدرس ایمیل Twitter خود در یک حساب Twitter دیگر استفاده کنید ، مطمئن شوید که قبل از حذف حساب Twitter خود آنها را تغییر دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که تا 30 روز نمی توانید از نام کاربری و ایمیل خود در حساب دیگری استفاده کنید زیرا حساب هنوز حذف نشده است و فقط غیرفعال شده است.

اگر می خواهید داده ها را از حساب Twitter خود بارگیری کنید ، باید قبل از فعال کردن حساب خود ، داده ها را از Twitter درخواست و بارگیری کنید. پیوند بارگیری داده های Twitter برای حساب های غیرفعال شده از طریق ایمیل ارسال نمی شود.

پس از خواندن و پذیرفتن تمام شرایط بالا ، روی دکمه Deactivate کلیک کنید. در این حالت ، توییتر پنجره ای را نشان می دهد که در آن شما باید رمز حساب را وارد کنید و در آخر بر روی دکمه Deactivate حساب کلیک کنید تا درخواست شما نهایی شود.

دیلیت اکانت توئیتر

پس از کلیک بر روی این دکمه ، حساب Twitter غیرفعال شده و از توییتر خارج می شوید. اکنون ، تا زمانی که وارد سیستم نشوید ، حساب شما غیرفعال می شود و حداکثر 30 روز فرصت دارید تا با استفاده از نام کاربری و گذرواژه خود دوباره وارد حساب Twitter خود شوید.

آموزش حذف اکانت توییتر

پس از طی مراحل فوق ، اگر می خواهید حساب توییتر خود را به طور کامل حذف کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب را همانطور که هست بگذارید و پس از 30 روز از لحظه غیرفعال کردن ، آن را کاملاً پاک کنید.

در صورت پاک شدن حساب ، تمام اطلاعات آن از بین می رود و نمی توانید آن را بازیابی کنید. بنابراین ، توجه داشته باشید که اگر نمی خواهید حساب خود را به طور کامل حذف کنید ، حتماً قبل از پایان 30 روز وارد حساب خود شوید.

نحوه حذف اکانت توییتر در گوشی

امکان غیرفعال سازی و حذف توییتر با استفاده از تلفن فقط از طریق مرورگر در دسترس است و نمی توانید با استفاده از برنامه آن را غیرفعال کنید.

برای این کار باید با استفاده از مرورگر تلفن خود وارد سایت توییتر شوید. سپس با استفاده از نام کاربری و گذرواژه خود وارد حساب خود شوید. سپس ، مانند تصویر زیر ، گزینه Home را کلیک کنید

پاکردن دائمی توییتر

حال منو توییتر مشابه تصویر زیر باز خواهد شد که در آن باید روی گزینه Setting and privacy کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات هدایت شوی

حذف دائمی اکانت توئیتر

حال در مرحله بعد روی گزینه Account کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات اکانت توییتر هدایت شوید.

دیلیت اکانت توییتر

در این مرحله به انتهای صفحه رفته و روی گزینه Deactivate Your Account کلیک کنید.

حذف توییتر

در این صورت صفحه زیر برای شما باز خواهد شد که مشابه دی اکتیو کردن توییتر در کامپیوتر باید روی دکمه Deactivate کلیک کنید.

 

نحوه حذف اکانت توئیتر

بعد از کلیک کردن روی این گزینه صفحه‌ای نمایش داده خواهد شد که مشابه حالت کامپیوتر باید رمز اکانت خود را وارد کرده و روی دکمه Deactivate account کلیک کنید.

———————-.

حتما این سوال برای شما هم پیش آمده که چگونه اکانت توییتر را حذف کنیم؟ در صورتی که اطلاعات حساب توییتر خود را احتیاج دارید، می توانید قبل از حذف اکانت توییتر، آرشیو خود را دانلود کنید.

چگونه اکانت توییتر را حذف کنیم؟

توییتر می تواند مفید و آموزنده باشد. اما همچنین این عادت را ایجاد می کند که باعث بروز بدترین حالت در افراد شود. توییتر می تواند یک محاصره غیرقابل تحمل از قاچاق کالا ، تبلیغ خود شرم آور و نفرت آشکار باشد.

اگر آماده حذف آن هستید ، در اینجا یک راهنمای کامل در مورد چگونگی حذف توییتر برای همیشه وجود دارد.

دلیل ترک توییتر هرچه باشد ، خبر خوب این است که حذف حساب کاربری توییتر آسان است.

Twitter به شما این امکان را می دهد که پس از حذف مدت اعتبار حساب Twitter خود ، حساب Twitter خود را بازیابی کنید.

بنابراین ، اگر از حذف کامل حساب Twitter خود در عرض 30 روز پشیمان شدید ، می توانید حساب خود را بازیابی کنید. اما در پایان این دوره ، حساب توییتر شما برای همیشه از دست می رود.

حذف اکانت توییتر با کامپیوتر

 • وارد حساب کاربری خود در وب سایت توییتر شوید
 • از منوی کشویی در زیر پروفایل خود ، روی Settings and Privacy کلیک کنید
 • در بخش Account از فهرست، Deactivate your account را کلیک کنید
 • Deactivate را کلیک کنید
 • در صورت درخواست رمز ورود خود را وارد کنید و روی غیرفعال کردن حساب کلیک کنید

حذف اکانت توییتر با موبایل

نحوه حذف توییتر در اندروید

 • روی پروفایل خود یا منوی موجود(هر نسخه که برنامه شما نشان می دهد) در بالای صفحه ضربه بزنید
 • وارد منوی Settings and privacy شوید و روی Account ضربه بزنید
 • گزینه Deactivate your Account را بزنید
 • Deactivate را ضربه بزنید
 • در صورت درخواست رمز ورود خود را وارد کرده و روی غیرفعال کردن ضربه بزنید
 • بر روی بله بزنید تا غیرفعال شود.

نحوه حذف توییتر در ایفون

 • روی پروفایل خود در بالای صفحه ضربه بزنید
 • Settings and privacy را انتخاب کرده و روی لینک Account ضربه بزنید
 • Deactivate your account را انتخاب کنید.
 • بر روی غیرفعال کردن ضربه بزنید و در صورت درخواست از رمز عبور خود وارد کنید
 • گزینه Deactivate را ضربه بزنید و در مرحله آخر با انتخاب تایید، غیرفعال کنید

چگونه توییتر را برای همیشه حذف کنیم؟

هنگامی که حساب توییتر خود را حذف می کنید ، توییتر تمام اطلاعات شما را به مدت 30 روز ذخیره می کند. پس از این مدت ، Twitter شروع به پاک کردن اطلاعات شما از سیستم های شما می کند ، وقتی این اتفاق می افتد ، حساب Twitter شما برای همیشه پاک می شود.

با این وجود ، اگر قبل از مهلت 30 روزه وارد حساب خود شوید ، به طور خودکار حساب خود را دوباره فعال می کنید. برای حذف دائمی آن ، باید فرایند را دوباره راه اندازی کنید.

توجه به این نکته مهم است که اگر می خواهید فقط نام حساب کاربری یا آدرس ایمیل خود را تغییر دهید ، نیازی به حذف حساب توییتر خود نیست. به راحتی می توانید این تغییرات را در تنظیمات حساب خود اعمال کنید.

توییتر همچنین یادآور شد که اگرچه غیرفعال سازی حساب تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد ، اما ممکن است برخی از مطالب موجود در حساب شما برای چندین روز در وب سایت قابل مشاهده باشد.

علاوه بر این ، توییتر هیچ کنترلی بر وب سایت هایی مانند Google یا Bing ندارد. این بدان معنی است که محتوای حساب توییتر شما در سایر نقاط اینترنت قابل دسترسی است.

اگر می خواهید قبل از انقضا مهلت 30 روزه یک حساب کاربری جدید با همان نام کاربری یا آدرس ایمیل ایجاد کنید ، باید قبل از حذف حساب توییتر ، آدرس ایمیل مرتبط با حساب Twitter موجود خود را غیرفعال کنید.

در غیر این صورت ، باید منتظر بمانید تا دوره غیرفعال شدن به پایان برسد.

منبع:

روش حذف اکانت توییتر بصورت دائمی

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *