برای کودک دبستانی مان چی بخریم؟

برای کودک دبستانی مان چی بخریم؟

همه چیز از کوله پشتی گرفته تا فلش کارت و هر آنچه برای رفتن به مدرسه نیاز دارید را در خود جای داده است.

کوله پشتی

ابتدا به یک کوله پشتی بسیار خوب نیاز دارید! این مدل کوله پشتی که در زیر مشاهده می کنید دارای مواد بسیار خوبی است و بسیار شیک و بسیار مناسب دانش آموزان است.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

تخته سفید

این صفحه برای نوشتن خاطرات و پیگیری برنامه های مدرسه بسیار مفید است. می توانید کارهای مهم و روزانه خود را روی آن بنویسید و حذف کنید.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

نگهدارنده کیف

اگر فکر می کنید کوله پشتی مناسب شما نیست ، می توانید این کیف را انتخاب کنید ، کیفی که در عکس زیر مشاهده می کنید نه تنها بسیار شیک است ، بلکه فضای زیادی برای کتاب دارد و مدرن است.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

قلاب های فلزی

این قلاب ها را به در یا کمد آویزان کنید و با استفاده از آنها لوازم ضروری خود را آویزان کنید. این باعث می شود اتاق شما مانند یک کلوپ شود.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

نوت بوک

نوشتن لحظات مهم در مدرسه کار بسیار مهمی است. این دفتر 100 برگ دارد ، بنابراین مطمئن شوید که قبل از پایان ترم ورق ها تمام نمی شوند.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

کارت فلش

فلش کارت های سفید بسیار ساده که در رنگ های مختلفی وجود دارند و این طرح رنگی به شما کمک می کند تا بدانید برای نوشتن نقاط کوچک و بزرگ از چه رنگی استفاده کنید.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

کیف لپ تاپ

برای محافظت از لپ تاپ ، این کیف بسیار مناسب است و از مواد خوبی ساخته شده است! آب در برابر باران و برف به آن نفوذ نخواهد کرد و دارای زیپ بسیار بادوام است.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

برای کودک دبستانی مان چی بخریم؟

فیلم های رنگی

می توانید مطالب و بروشورها و برگه های یادداشت خود را با این فیلم های رنگارنگ پیوند دهید! این دستگاه یکی از مهمترین ابزارهای مورد نیاز در طول مدرسه است بدون اینکه شما از آن اطلاع داشته باشید.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

پاستیل های معطر

این پاستیل های معطر یکی از مهمترین عناصر هستند! آنها از مواد طبیعی ساخته شده اند ، بنابراین می توانید بدون هیچ نگرانی از مواد شیمیایی سازنده آنها استفاده کنید.

 

جا مدادی

این بدنه جامد جمع و جور بسیار جادار است و برای قرار دادن خودکار ، مداد ، خودکار و پاک کن و … مناسب است!

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

آهن ربا های رنگی

روی هر یک از این 6 آهن ربا رنگی یک پیام و یک کتیبه اطمینان بخش نوشته شده است که می توانید هر روز آن را بخوانید تا بفهمید کدام روز برای شما مناسب است. آنها را به در خود بزنید و آن را جلوی چشمان خود بگذارید.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

دفتر جیبی

می توانید تکالیف روزانه خود را فراموش کنید! این کتاب جیبی به راحتی در کوله پشتی شما جا می گیرد و می توانید سر دفتر خاطرات روزانه خود را در آن بنویسید.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

لاستیک

این الاستیک ها به گونه ای طراحی شده اند که در صورت نیاز می توانند به مداد شما متصل شوند.این الاستیک ها به راحتی قابل دسترسی هستند.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

سبک

این چراغ مطالعه بسیار زیباست! وجود چنین چراغ مطالعه در اتاق برای کودکان دانش آموز بسیار ضروری است.

خرید برای کودکان دبستانی ، وسایل اساسی برای کودکان دبستانی

آویز سر مداد

می توانید این آویزها را به سر مدادهای خود بچسبانید که کوچک و نگه داشتن آنها بسیار دشوار است و در نتیجه ارتفاع مداد شما افزایش می یابد.

منبع:

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/buy2-school2-children.html

———————-.

برای کودک دبستانی مان چی بخریم؟

بچه های کوچکتر که ارزش پول را نمی فهمند با هدیه بیشتر خوشحال می شوند. اما مسئله این است که معلوم می شود هدیه برای کودکان در لباس و اسباب بازی است

و یافتن هدیه دیگری که مانند این دو مورد تکرار نباشد کار ساده ای نیست. اگر به فکر هدیه های مختلف برای کودکان هستید ، نگاهی به این پیشنهادات شگفت انگیز بیندازید.

نی‌نی‌های کوچولو

اطمینان حاصل کنید که مادر ، پدر و مادربزرگ های کودک هر آنچه را که نیاز دارد برای او خریده اند. همه منتظر ورود نوزاد جدید هستند ، بنابراین لرزه خیزی کامل است و لباس هایی که او دارد بیش از نیاز اوست.

او بسیاری از آنها را می پوشد که دیگر فرصتی برای پوشیدن آنها ندارد و آنها برای او کوچک می شوند. بنابراین خرید لباس برای کودک به هیچ وجه خوب نیست. مگر اینکه بخواهید وسایل تزئینی برای آن بخرید.

کلاه خنده دار برای دختران و کلاه یا روسری برای پسران انتخاب خوبی است. هدیه خلاقانه تر برای کودک ، کتاب است. به عنوان مثال ، تقویت کننده کودک یا کتابهای دیگری که به درد مادرانی می خورد که بچه دارند ، هدایای خوبی برای نوزادان است.

با این حال ، اگر به دنبال هدایای عملی هستید که والدین را برای کودک خوشحال و مفید کند ، می توانید پوشک بخرید. پوشک گرانتر از آن است که فکر می کنید و یک بسته پوشک مورد نیاز هر نوزاد است

به یاد داشته باشید که هر نوزادی از پوشک با اندازه خاصی استفاده می کند. بنابراین قبل از خرید باید از مادر شوهر خود بپرسید که چه پوشکی را برمی دارد.

فینگیلی‌های نوپا

کودکان از یک تا سه سالگی برای لذت بردن از اسباب بازی ها به سن رسیده اند. اما خیلی ها برایشان اسباب بازی هدیه می آورند. می توانید از ابزارهای خلاقانه بیشتری استفاده کنید.

سرویس حمام همراه با کتاب حمام و عروسک حمام گزینه خوبی است و کودکان را به استحمام ترغیب می کند. برچسب های دیواری می توانند اتاق کودک را زیباتر کنند

البته حتماً قبلاً اتاق را دیده اید تا بتوانید مناسب ترین رنگ و مدل را انتخاب کنید. روتختی نیز یکی از مواردی است که کودک همیشه به آن نیاز دارد. می توانید از طرح ها و رنگ هایی متناسب با اتاق استفاده کنید.

کودک در این سن نیز دوست دارد صدایی ایجاد کند. می توانید برای او یک گیتار ، یک ارگ یا هر ساز کوچکی که پیدا کنید قوی نیست بخرید. اسباب بازی های کوچک نیز هدیه خوبی برای کودکان است.

تاب های کوچکی که به میله و قاب اتاق و اسب های تکان دهنده متصل می شوند ، کودکان را نیز به وجد می آورند.

کوچولوهای مهدکودکی

می توانید برای کودکان 3 تا 5 سال هدایای مختلفی خریداری کنید. بازی با خمیر یا رنگ انگشت علاوه بر خوشحالی کودکان ، باعث بهبود خلاقیت آنها می شود.

دیسک های کارتونی و بازی نیز برای کودکان در این سن قابل استفاده هستند. ماه و ستارگان درخشان نیز هدایای بسیار خوبی برای کودکان است ، به ویژه آنهایی که می خواهند فقط در اتاق خودشان بخوابند.

این قمرها و ستاره ها وقتی که چراغ ها را خاموش می کنید به سقف می چسبند و می درخشند و باعث می شوند که آسمان اتاق کودک شما مانند آسمان کویر به نظر برسد. لباس های شخصیت کوچک کارتونی مورد علاقه شما آنها را از آنچه فکر می کنید شادتر می کند.

اگر کودک شما به یک عروسک یا شخصیت کارتونی خاص علاقه مند است ، یکی از زیباترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که از آنها عکس بگیرید ، از یک عکاس بخواهید که عکس را در کنار شخصیت مورد علاقه کودک جمع کرده و روی تابلو چاپ کند.

این به یاد ماندنی ترین هدیه برای کودک دلبند شماست. حتی می توانید عکس تهیه شده را در اختیار آژانس های تبلیغاتی قرار دهید تا آن را روی یک تی شرت ، لیوان یا ظرف غذا قرار دهند و به کودک بدهند.

میان وعده های سرگرم کننده برای هر کودک سرگرم کننده است. یک بسته پاستیل ، آرد سوخاری ، آدامس با جعبه های مختلف یا میان وعده های جالب که کودک به طور معمول نمی خورد ، می تواند او را خوشحال کند.

البته قبل از خرید غذا سن کودک را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، پاستیل برای کودکان یک ساله مناسب نیست.

قند عسل‌های بزرگتر

کودکان 5 سال به بالا قطعاً در مهد کودک یا پیش دبستانی شرکت می کنند و همه لوازم التحریر پیچیده را دوست دارند. به عنوان مثال ، پاک کن های رنگارنگ ، مداد مد ، مداد رنگی و مواردی از این دست هدایای عالی برای آنها است.

وسایل ورزشی مانند عینک شنا ، راکت بدمینتون ، تور و توپ بسکتبال و غیره علاوه بر اینکه کودکان را خوشحال می کند ، آنها را نیز فعال و سالم نگه می دارد.

کودکان در روزهای تعطیل می توانند در هر پارک نزدیک خانه خود با این تجهیزات ورزش کنند. اگر کودک آنقدر بزرگ است که ساعت را بخواند ، می توانید یک ساعت کوچک برای او بخرید. ساعت باعث می شود کودک احساس خوبی داشته باشد.

لباس مبدل های عجیب ، ماسک ها و ماسک های سرگرم کننده ، عینک های سرگرم کننده و لوازم نقاشی صورت نیز می توانند کودکان را برای مدت طولانی سرگرم کنند

علاوه بر این ، چترها یکی از موهبت هایی است که کودکان را خوشحال می کند.

بچه‌های دبستانی

برای کودکانی که به مدرسه رفته اند و اصطلاحاً باهوش هستند ، هدایای مدل دیگری جذاب است. می توانید هدایای هوشمندانه تری برای آنها بخرید.

به عنوان مثال ، کنسرو غذایی مدتی است که در بازار وجود دارد و وقتی در را باز می کنید و به آن آب می دهید ، گیاهی بیرون می آید. این هدیه می تواند کودکان را خوشحال کند.

هدیه هایی که احساسی عالی به فرزندان شما می دهند نیز می توانند سرگرم کننده باشند. به عنوان مثال ، یک جعبه ابزار برای پسران و یک جعبه خیاطی کوچک برای دختران می تواند سرگرم کننده باشد. علاوه بر کودکان هیجان انگیز ، تخته ها و کره زمین نیز می تواند در افزایش آگاهی آنها مفید باشد.

برای این سن می توانید از سی دی همراه با بازی ها ، کمک آموزشی یا کارتون مناسب سن کودکان نیز استفاده کنید. هدایای خلاقانه تر ، به عنوان سنگی یک نوع ، همچنین می تواند برای کودکان سرگرم کننده باشد.

مخصوصاً اگر برای آنها توضیح دهید که پدربزرگ و مادربزرگ چگونه با این سنگها بازی می کردند.

کوله پشتی ، دوربین تلسکوپی ، نقشه شهر محل زندگی یا مسافرت کودک ، قطب نما ، کرنومتر ، بادبادک و سایر وسایل سفر بهترین هدیه برای کودکانی است که به عید سفر می کنند.

هر دو آنها بیشتر مشتاق سفر می شوند و احساس ماجراجویی خود را تقویت می کنند.

منبع:

https://www.yjc.news/fa/news/5077811/بهترین-انتخاب-برای-هدیه-کودکان

 

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

مدل آبنما سنگی

130+ مدل آبنما سنگی [خانگی، ویلایی]

آبنما انواع مختلفی دارد که شما می توانید برای حیاط منزل ، هتل ، ساختمان …

2 نظر

  1. من یه تراش از این حالت چرخونکیا برای پسرم گرفتم خیلی خوشحال شد

  2. یچه من عاشق شخصیت های کارتونی مرد عنکوبتی هست هرچیزی که مرد عنکبوتی داشته باشه رو دوست داره
    باید سلیقه کودک رو بدونید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *